Jump to content

Serie A


Zagrivuk

Recommended Posts

E jebem ih u usta,popusise od Udinezea.Sjebase ih Kvaljarela i Di Natale.Cak je i pocasni gol zabio covek iz Udinezea. :)

-6,idemo dalje.

 

Neka, neka :) :) :) mnogo su krenuli da se pale, valjda im je ovo znak da nam je potreban DIEGO!

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

1 Inter Milan 21 15 4 2 36 15 21 49

2 Juventus 21 13 4 4 34 16 18 43

3 AC Milan 21 12 5 4 36 22 14 41

4 Genoa 21 10 7 4 31 19 12 37

5 AS Roma 21 11 3 7 31 26 5 36

6 Fiorentina 21 11 2 8 28 19 9 35

 

Roma je nedje u ovo doba prosle godine kasnila 11 poena za Interom. Ne kazem da ce se istorija ponovit, al obzirom kakve su forme ekipa - vrlo lako moze doc do pretumbacija na tabeli. Pratio sam malo ac milan, odlicno igraju al su tanki u odbrani. Uz Romu su trenutno u najboljoj formi. Mislim da ce Juventus na kraju biti 3 il cetvrt(roma da ih preskoci), a da ce glavnu rijec oko skudeta voditi Inter i Milan. Brzo ce i gradski derbi, to ce bit jedna od prelomnih tacaka sto se tice trke za titulu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Udineze je morao da proradi kad-tad...oni su na pocetku sezone bili odlicni...pa su kasnije poceli da se raspadaju...napoli je super ekipa..fix kola je bila roma...moraju da pobedjuju da se ukljuce u trku za ls.kapiram da ce da pregaza redjinu u nedelju...

Share this post


Link to post
Share on other sites

:) :) :)

Znaci, Inter je rizikovao skudeto jer su imali dojavu da ce zdravi Ibrahimovic u poslednjoj utakmici po grdnoj kisi uci u igru tokom drugog poluvremena i zabit 2 gola. Ja kapiram novine i internet portale da na ovaj nacin dizu tiraz/gledanost.. u svakom slucaju, ako Inter i Morati nisu cisti - nek se dokaze. Ja sam za cisto sportsko nadmetanje, i da kako mogu, sva bi ta namjestanja i kradje kaznjavao drakonski.

 

http://www.goal.com/it/news/2/serie-a/2009...della-procura-d

Ili od milanskog pravosudja-nema istrage protiv Intera.

Edited by morbid god

Share this post


Link to post
Share on other sites

http://www.index.hr/sport/clanak/demantira...ica/419382.aspx

 

JAVNO tužilaštvo smješteno u Milanu opovrgnulo je navode koji optužuju nogometni klub Inter da je prošle sezone namještao rezultate svojih utakmica.

 

“Tužilaštvo želi precizirati da baš nikakva istražna radnja nije rađena vezano uz sezonu 2007/08, kao niti uz Inter.”

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

-

Edited by sabre

Share this post


Link to post
Share on other sites

http://www.index.hr/sport/clanak/demantira...ica/419382.aspx

 

JAVNO tužilaštvo smješteno u Milanu opovrgnulo je navode koji optužuju nogometni klub Inter da je prošle sezone namještao rezultate svojih utakmica.

 

“Tužilaštvo želi precizirati da baš nikakva istražna radnja nije rađena vezano uz sezonu 2007/08, kao niti uz Inter.”

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sve to + zamrzavanje racuna,oduzimanje para i postavljanje funkcionera Juventusa kao glavnog sudiju procesa.E tada ce pravda biti zadovoljena. :da:

 

Mrzi me da sad ceprkad po netu ali ako me secanje dobro sluzi , na nekim od tih utakmica sudio je Roseti , i njega treba kazniti najostrije .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mrzi me da sad ceprkad po netu ali ako me secanje dobro sluzi , na nekim od tih utakmica sudio je Roseti , i njega treba kazniti najostrije .

 

Jeste,sudio je protiv Siene,u onom skandaloznom mecu.Takodjer je sudio jos jednu utakmicu,tamo negde pred kraj prvenstva,ali se ne secam tacno koju.Sigurno je imao udela u aferi,i treba ga kazniti vise,vreme je bilo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...