Jump to content

Serie A


Zagrivuk

Recommended Posts

Pa sjajan je bio u Djenovi...prva postava konstantno...za njega se prica da je mlada nada italijanskog fudbala.Videce sledece sezone,kada se vrne.

 

No,evo novih traceva:

 

http://www.goal.com/en/news/10/italy/2009/...-felipe-scolari

 

http://www.goal.com/en/news/10/italy/2009/...-benzema-report

 

Posto je nedavno bilo kontakata izmedju Liona i Trezegea,i on je rekao da bi voleo da se vrati u Francusku i da tu zavrsi karijeru,a izvesno je da ce svakako otici na leto,bilo bi super da njega iskoriste u sklopu ponude.Iako,mislim da sve to spada u domen naucne fantastike.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Upravo to.Samo,veliko pitanje da li je na nivou Kjelinija.Cisto sumnjam.Ja sam ga gledao par puta,i zaista je dobar,ali kvaliteti dolaze do pravog izrazaja kada igras i prave utakmice,a ne tamo neke pilicarske duele.Zato treba videti kakav ce biti kada se vrati.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Od Knezevica,Molinara i Melberga sam bolji i ja. :da: Od Legrotaljea ne znam,videcemo.I za malog De Celjea bas nisam siguran.Jebiga,mozemo pretpostavljati do sutra,videce se sledece sezone.Osvajao je trofeje sa mladjim selekcijama Juventusa,prvotimac je mlade reprezentacije Italije i jedan od najjacih igraca,u Djenovi odlican...ali sve to nije nista dok se ti ne dokazes u velikom klubu kao sto je Juve.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Steta ako Redjina ispadne.Uvek su imali najgori tim i uvek su se nekako spasavali.

 

BARI JE PRVI U SERIJI B! :rockdevil:

Druga je Parma i oni ulaze u Seriju A.

U ovom barazu od 3-6 mesta ako se ne varam je sigurno Livorno a mogu da udju i Bresa,Empoli,Groseto,Triestina i Sasuolo.Voleo bih da Triestina udje u prvu ligu,da gledamo komsije u Seriji A.

 

Trevizo je zadnji a Modena cetvrta odpozadi.Ne znam kako neki italijanski klubovi u tako kratkom roku odu 2 ili 3 ranga nize.Vidim Vicenca je negde na sredini tabele kao i Pjacenca,voleo bih da udju sledece godine u Seriju A.

Kad sam tek krenuo da pratim fudbal pratio sam Seriju A i oni su jos bili u njoj.Skupljao sam one kartonske kartice,mnogo su do jaja bile.Secam se da je Zidan imao srebrnu karticu. :rockdevil:

Edited by El Karnisero

Share this post


Link to post
Share on other sites

Juventusu treba drugciji tip napadaca, po mom misljenju. Vise neko kao Kasano ili Di Natale, da zamjeni Del Boja koji ce brzo da dobije cek od penziju. Kvaljarela je klasicni napadac poput Jakvinte i Amaurija, a ne treba zaboravit i Trezegea. Vise je potreban Interu, onim sem Milita nemaju klasicnog golgetera. Ibrahimovic voli da solira i izvlaci se van kaznenog, nema taj klasicni njuh za golove kao Inzagi, Trezege, Milito, Kvaljarela.. i na kraju Baloteli, koji nije dobro sa svojom glavom i ko zna sto ce od njega bit dogodine.

Juventusu bi bilo dobro da zavrsi posao sa Dijegom, i da dovedu nekog krstenog desnog beka. Mozda i nekog centralnog veznog, osim Sisoka su svi pojmasi(a i ovaj nije neki tehnicar).

 

Inter je sad na putu da dovede jednog odbrambenog(spominju se Karvaljo i Mexes), i jos nekog jakog igraca na sredini terena koja im je totalno radnicka. Tu se izdvajaju neka jaka imena poput Fabregasa i Riberija, a Murinjo oce Obi Mikela kao zamjenu za Vieiru. Sto ce na kraju da bude, ko ce ga znat. Meni je iskreno nejasno da dovode Tijaga Motu koji je dobar igrac, al jos jedan trkac. Ili Milita koji ima 30 godina, a ovamo 'zartvuju' buduceg Pipa Inzagija tj. Akvafresku.

Edited by morbid god

Share this post


Link to post
Share on other sites

U potpunosti se slazem. :da: Mnogo ce vremena trebati da se pojavi neko ko moze prismrdeti Super Pipu.

 

@morbid god

Trezege odlazi na leto,a Del Genije ostaje.Tako da,ima potrebe za Kvaljarelom.Sto se tice centralnog veznog,nema potrebe za tim ako Dijego dodje.Sisoko igra zadnjeg veznog,on ni ne treba da bude tehnicar.Samo da se oporavi,pa da krene ponovo sa odlicnim partijama.

 

Ne vidim cemu Obi Mikel Interu.Mislim,opasno je dobar igrac on,svako bi ga pozeleo u timu,ali Inter ima tu Kambijasa,koji je realno za njega doktor nauka.Riberi i Fabregas?Nema sanse.Riberi ide u Real ili Barsu,garant,a Fabregas cisto sumnjam da ce igde.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ajmo, Livorno, danas!

 

Nema potrebe,dobra je i ova tema.

A tebi niko ne brani da pises o Romi,stavljas vesti iz kluba i komentarises.To sto su oni pilicari i niko ne prica o njima je vec druga prica.

 

Po meni je 'pilicarskiji' tim koji svoj prevelik novac trosi na namjestanje utakmica umjesto na kupovinu dobrih fudbalera. Otkad ste se vratili iz Serije B, nista ozbiljno niste uradili ni u Evropi ni u Italiji. Zasto? Zato sto vise ne smijete podmicivati sudije.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...