Jump to content

Serie A


Zagrivuk

Recommended Posts

In The Flesh: jedan od najacih postova ikad na ovom forumu. upisao sam se. imas pivo od svih nas!

:D

Vidim ja radjaju se neke gej simpatije na forumu... neka neka zdravo je to. Nek se voledu deca.

:)

Ne radi niko.Ali da se ne lazemo,koliko god sada usli u formu,Milan ima krs tim zreo za totalnu rekonstrukciju.

Pa realno da. :da: Mislim prosek godina im je preko 30 i kusur godina. :D Pola njih je zrelo za penziju.

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imali ovi tvoji papci vise srece nego pameti...5 puta presli polovinu,zabili dva gola.Odlicno prvo i prva polovina drugog poluvremena,kasnije gluposti na sve strane.Sisoko masina svi ostali mrs' u picku materinu.Jebem im mater zabarsku i placenicku.Poslednja Juventusova utakmica ove sezone koju cu gledati,ajd'u kurac.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ko se zadnji smije, Rattlehead se smije.

 

Tuzan je ovaj Juventus, zao mi Ferare, nije on kriv sto je preuzeo da vodi tim prepun pacera. Del Boj zavukao golcinu, jebem ti tim dje doktor na pragu penzije mora da uci Amaurija kako se to radi. Al eto, duga je sezona, mislim da plasman u LS ne dolazi u pitanje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Supcina...teska supcina...cigani se nisu ni videli.Imaju srece sto Juventus ima najgoru odbranu na svetu (goru i od Partizana i Liverpula zajedno)...Bufon je car,ljudina,i zaista je budala ako nakon onog zrtvovanje ne bude otisao sutra kod uprave i rekao "Ajd' u kurac vise,pun mi je kurac svega,odo u Mancester Siti,jebem vam mater musolinijevsku ustasku".

Odustajem od gledanja ovog poluamaterskog tima na celu sa govnetom,na celu sa upravom koja sistematski upropastava italijanski fudbalski brend,i dopusta da im se ismevaju kojekakva pilicarska govna kao sto su Kjevo,Roma,Katanija,Bari i slicni soder klubovi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imali ovi tvoji papci vise srece nego pameti...5 puta presli polovinu,zabili dva gola.Odlicno prvo i prva polovina drugog poluvremena,kasnije gluposti na sve strane.Sisoko masina svi ostali mrs' u picku materinu.Jebem im mater zabarsku i placenicku.Poslednja Juventusova utakmica ove sezone koju cu gledati,ajd'u kurac.

E изем ти човека, гледај, бре, шта се догађа са Јунајтедом, има да лете у тонбе лигу, тебра, па ћу ја ипак да их јурим по Нету да гледам, а ти тако... Уааааааааа :P

 

Supcina...teska supcina...cigani se nisu ni videli.Imaju srece sto Juventus ima najgoru odbranu na svetu (goru i od Partizana i Liverpula zajedno)...Bufon je car,ljudina,i zaista je budala ako nakon onog zrtvovanje ne bude otisao sutra kod uprave i rekao "Ajd' u kurac vise,pun mi je kurac svega,odo u Mancester Siti,jebem vam mater musolinijevsku ustasku".

Odustajem od gledanja ovog poluamaterskog tima na celu sa govnetom,na celu sa upravom koja sistematski upropastava italijanski fudbalski brend,i dopusta da im se ismevaju kojekakva pilicarska govna kao sto su Kjevo,Roma,Katanija,Bari i slicni soder klubovi.

Манчестер Јунајтед

Share this post


Link to post
Share on other sites

http://www.goal.com/en/news/11/transfer-zone/2010/01/19/1751785/report-real-madrid-star-kaka-set-for-milan-return

:haha:

Као Кин у Ливерпулу:

eu534o.gif

 

Коментар:

jon .

2:57 PM Jan 23, 2010

I think Kaka should go back to Milan for $12 million. Ronaldo should go back Manchster united for $15 million. And Benzema to Lyonn for $10 million. That would make a lot of business sense for Real madrid.

Edited by Куруз
  • Upvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

E изем ти човека, гледај, бре, шта се догађа са Јунајтедом, има да лете у тонбе лигу, тебра, па ћу ја ипак да их јурим по Нету да гледам, а ти тако... Уааааааааа :P

 

Junajted propada zbog dugova,a ne zato sto sipu svaku utakmicu.Ja nisam mazohista,imam i ja granice. :D No dobro,verovatno cu i gledati nesto,ceju sam popizdeo maksimalno,sve daljinske po kuci sam polupao.Ali da cu sedeti ciku i pridruziti se ekipi na pijanci sat vremena kasnije zbog jebenog Juventusa,ove poluamaterske ekipe,nema rijeteo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Јеб'о те Земун, на Рендому можемо да се спрдамо, овде буди озбиљан. :D

 

Разумем да пиздиш, и ја сам тако кад је Челси освојио оне две титуле, а и Енглези не играју тако касно, па нема проблема са преклапањем термина.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Supcina...teska supcina...cigani se nisu ni videli.Imaju srece sto Juventus ima najgoru odbranu na svetu (goru i od Partizana i Liverpula zajedno)...Bufon je car,ljudina,i zaista je budala ako nakon onog zrtvovanje ne bude otisao sutra kod uprave i rekao "Ajd' u kurac vise,pun mi je kurac svega,odo u Mancester Siti,jebem vam mater musolinijevsku ustasku".

Odustajem od gledanja ovog poluamaterskog tima na celu sa govnetom,na celu sa upravom koja sistematski upropastava italijanski fudbalski brend,i dopusta da im se ismevaju kojekakva pilicarska govna kao sto su Kjevo,Roma,Katanija,Bari i slicni soder klubovi.

 

86959_hp.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

David Pizarro, igrač u sjenci, ali uvijek odlično odigra i jedan je od najboljih zadnjih veznih igrača u Italiji. Kompjuterski precizan pas.

 

ја мислим да је оно био најбољи центаршут који сам икада видео. савршено га је пронашао.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Alo samo pricate u sugavim utakmicama gubitnika za trece i cetvrto mjesto. Ionako ce ih Napoli sve zajebati. Ako neko ima nekakav pametan link za vecerasnji pravi derbi i utakmicu za prvo mjesto, posto nemam Arena Sport kanal, neka pise ovdje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...