Jump to content

Kako Daunloudujete Muziku?


рогозуб

Recommended Posts

'vako:

za prvo odes u options>preferences>advanced, pa nadjes net.max_halfopen, kliknes, upises 80 i set.

za drugo odes u options>connection i unchekiras UPNP, zatim options>bittorrent i unchekirash gde god ima DHT.

za prvu opciju treba i u windowsu da je maxhalfopen 80 ili vise, inace ne vredi.

pach je za xp, vista je spontani pobacaj, a win 7 tek treba da prohoda.

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Replies 189
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Mozes li da pojasnis kako da se konfigurise Cryptload za modem sa dinamickom ip adresom jer mi nije najjasnije, kao i gde tacno da se sacuva ovaj ip.bat notepad file?

Edited by H.J

Share this post


Link to post
Share on other sites

khm,

ovako:

settings>package, pa prvo proveris da li je pod routercontrol cekirano reconnect, ako nije treba da bude.

zatim u istom meniju otvoris "router", cekiras opciju router i pogledas da li je u listi podrzan model koji koristis.

ako jeste, odaberes ga iz liste.

Ako nije podrzan, onda cekiras opciju start file, kliknes "..." desno od toga i potrazis taj refresh IP.bat fajl,

koji mozes da sacuvas bilo gde, dok god znas gde se nalazi.

naravno, poenta je da mu ekstenzija bude .bat a ne .txt.

 

ostalo je vise-manje samodeskriptivno.

Edited by Trendkill

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jashta, treba imati i peerguardian 2 (p2p firewall) instaliran zbog sape velikog brata. :)

Istina u Srbiji ne postoje zakoni u vezi s daunloadovanjem kopirajtovanog materijala, no nebitno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

moze li neko da mi preporuci neki jednostavniji program za skidanje muzike sa myspace-a,a da to nije orbit jer kod mene on neradi,a file 2hd je nesto skurcan sto se tice skidanja audio fajlova ni onaj link na blogu im neradi uopste..

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Jel' zna neko dobar sajt sa rapidshare,megaupload....linkovima za domacu muziku (Azra, Dugme, Crvena Jabuka, Indexi......)? Treba drugu da skinem a nikako mi ne ide potraga. Hvala unapred :pivopije: :pivopije: :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...