Jump to content

Kako Daunloudujete Muziku?


рогозуб

Recommended Posts

  • Replies 189
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Za domacu mjuzu je najbolje da imas druga koji ima pristup svim domacim audio izdanjima(radnik u nekom vecem shopu), pa da se to lepo ripuje i roka na rapidshare, ali mi nemamo ni konvencionalan, a kamoli anarhisticki enterprise duh. Da, dc++ je u principu najbolji kompromis sto se domacice tice.
A ako ne volis kompromise, skoknes na records.darkrevolution.org i downloadujes domaca izdanja objavljena pod licencom slobodne muzike. :bigblue:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nema tu kvaliteta realno... ljudi rade za pare i prestiž... a oni koji rade samo za prestiž su prsotine. Izvinjavam se ako vređam. Ako mogu da opljunem po Crowley-u, mogu i po ostalim gubitnicima.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nema tu kvaliteta realno... ljudi rade za pare i prestiž... a oni koji rade samo za prestiž su prsotine. Izvinjavam se ako vređam. Ako mogu da opljunem po Crowley-u, mogu i po ostalim gubitnicima.

Ne lupaj. Prouči nešto pre nego što počneš da daješ stručna mišljenja i lepiš etikete. Izvinjavam se ako vređam. :razz:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ubiće nas Demonic, odosmo u offtopic :zuba:

 

Ne vidim da DR bilo šta postiže.
Videćeš kad bude vreme. Zatišje pred buru :twisted:

 

Ukratko, furaj ti tvoju stvar, ali ja ti kažem da nemate pojma.
Blah, pričam ti priču... :rolleyes:

Obrazloži tvrdnju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

e lep je dc++ na njemu sam nasao lepog micu i nasao sam dosta cetnickih pesma :) a sto se tice torrenta koristim torrents.ru tu sam nasao dosta dobre folk muzike.a koristim i soulseek i trazim po netu radidshare linkove.takodje mogu da proporucim www.nnm.ru jer je to odlican sajt za sve sto vam treba.jer znam neko ovde jos dobrih sajtova za stranu folk muziku??

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Probajte:

Sta_te_zanima download blogspot.. uglavnom sam se do sada nashao... koristim josh torrente za video zapise...a diskografije preko blogova :D

I evo jedan sajt, za albume... neki sadrzaji imaju virusa :unsure:

www.maxalbums.com

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 months later...
  • 3 weeks later...

Prosto je...odes na sajt http://www.slsknet.org/ skines najnoviju verziju, videces vec...instaliras - kad zavrsis pojavice ti se u start meniju, gde su programi i ta sranja...onda udjes, pojavice ti se da ukucas nik i pasvord i onda si u programu, imas opciju search files - tu trazis sta ti treba, file sharing - tu nabacis nesto svoje za 'deljenje' (stavi bilo sta, cisto da ima, jer moze da se desi da te banuju ako ne delis sa drugima) Etooo...nadam se da sam dobro objasnio :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...