Jump to content

The Witcher


Sinstrel

Recommended Posts

Kul su knjige, imaju taj neki vajb drugacijeg spina na klasicne zapadnjacke bajke pomesane sa slovenskim legendama, makar kada je rec o Geraltovim proslim avanturama. Inace, gde nadjose ove grobulje za cosplay, jedino Triss nesto valja?!

Edited by Salvation
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ma seru. Jebote, najavljuju igru vec dve godine, a da ga jebes rade na njoj minimum jos toliko. Pa da prave svet 5 puta veci i kompleksniji od Skyrima, zavrsili bi vec. Ja od ovoga ocekujem najbolji RPG ikada, sve manje od toga bice potpuno razocarenje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma ok je to,slazem se. Naravno da je bolje da potraje rad ali da rezultat bude vrhunski. Ali tebra,jebeno preteruju.Pa oni vec dve godine aktivno ovo najavljuju, izbacuju trejlere, witcher 3 tange i patike, picke materine...a igre ni od korova. Kad god na fejsu vidim neki njihov post, vec unapred znam da je neka budalastina tipa kosplej ili wild hunt figurica. GDE JE BRE IGRA?!?!?! I onda napokon roknu datum izlaska, i nakon dve nedelje ga pomere.... i to za tri meseca! Sta su mogli koji kurac za dve nedelje skontati da toliko ne valja pa da im treba dodatna tri meseca za peglanje?!? Seru ko patke.Kao sto rekoh, od ovoliko buke,iscekivanja i pomeranja datuma,igra jednostavno mora biti epsko remek delo i najbolji rpg u istoriji univerzuma, nista drugo ne dolazi u obzir.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sve to stoji, ali ipak, imace sta do tada da se igra.. srecom pa ovo denuvo govno jebe sada pa cemo izigrati DA III i jos neke igrice mnogo kasnije nego sto smo mislili, a izaci ce i jos stosta.. jbg, oni i planiraju da bude najbolja RPG igrica svih vremena, kapiram, a treba to ispratiti.. mislim, realno, zamisli Witcher u Skyrim skali.. ali da je Witcher.. a ne jebeni Skyrim. Samo zamisli to. To je jedno 200x veci effort nego sto je Bethesda ikada morala da ulozi u bilo koju svoju igricu, posto su znali da uz brdo copy paste i mod tool-ove mogu da racunaju da ce moderi dodati raznovrsne npc-ove, bolju grafiku, bolji combat, nove magije, nove kvestove, gradove sa vise od 15 kuca i 30 npc-ova i apsolutno sve drugo sto je u originalu mozda falilo. Ovi likovi nemaju taj luksuz.. sta god da izdaju, to je to, manje vise. A da bi igra velicine Skajrima mogla da ima nivo detalja jednog Witchera kapiram da je zaista potrebno raditi na sranju godiiiinama. E sad, drugo je sto su trcali pred rudu i preoptimisticno najavljivali, jbg..ali svakako sacekace se ako treba i do 2016 da ovo ne bude Witcher verzija Dragon Age-a II.

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jebem li ga, ja sam nedavno primetio taj prvi datum izlaska. No dobro,nebitno, poenta je da igru najavljuju jebe keve dugo,smaraju sa kojekakvim budalastinama, a igra nikako da izadje. Pa do sada su mogli tri igre napraviti.

 

a ti si ekspert za gaming dev biznis pa znaš koliko kakvih igara bi neko napravio :)

 

i mene smara odlaganje, ali cdprojekt je mnogo manji tim od bethesde/ubija/biowareta i pritom pravi veći kvalitet od sva tri zajedno sa mnogo manje resursa.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 months later...

Mene iskreno ono sa royal wyvernom uopste nije odusevilo, naprotiv. Grafika, makar na next-gen konzolama izgleda bukvalno isto ili gore nego u dvojci (dakle dobro.. ali daleko od onih trejlera sto su prvobitno izbacivali - opako me podseca na sranje koje su uradili sa Dark Souls-om II) a sam fajt koliko ishajpovase je najobicniji fajt kao iz keca sa tim istim vajvernima.. ok, valjda je to neki side quest totalno mini-boss, sta god.. ali ono.. bas nisu od svih stvari to morali da pokazu ako su hteli da impresioniraju.. skroz je onako.. sta god. Ali dobro, ako je, makar sto se grafike tice do kompresije, ili do konzola, ok.. sacekajmo da vidimo finalnu PC verziju. A sto se kvestova tice, valjda i oni nece da ispucaju najkul momente, a opet moraju nesto da pokazu, pa valjda i zato to sa wyvernom.

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa Poljaci su barem iskreni (možda i previše) jer prikazaju sve kako će da izgleda, a ne kao ostale kompanije koje sve daju u nagoveštajima, pa posle ispadne sranje. Dakle, evo vam to vam je što vam je, pa kritikujte.

A ovo su navodno PC podešavanja na high sa XBOX kontrolerom. Ultra naravno se čeka tek na kraju al pitanje je ko ima mašinu za ultra podešavanja.

Po meni izgleda super, a i borba mi se dopada. Možda je inventar malo pojednostavljen više nego što treba, no dobro.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...