Jump to content

Sarcophag


Thrashformers

Recommended Posts

  • Replies 54
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Evo rekoh da malo prokomentarishem svirku sa Alisterom u Kragujevcu.Alister je svirao koliko se secam 22 pesme shto njihovih stvari shto obrada,ja sam slushao nazalost samo memories and dremas chini mi se da se tako zove album,ali dobio sam jedan promo disk sa 4 pesme koje su vishe nego dobre,tako da se nadam da cu doci do josh nekih snimaka ovog benda...Shto se nas tiche imali smo dosta problema sa bubnjarom jer se relativno dobro napio(a nije bash sjajan ni kad je trezan)tako da smo skratili Black Magic za jedno 4 takta minimum i shto je najgore uspeo je da ispadne na jednoj nashoj pesmi tako da smo bili prilichno revoltirani njegovim ponashanjem i zeleo bih da se izvinim svim ljudima koji su doshli da nas slushaju shto nismo ovu svirku odradili onako kao smo mogli....

E sad kad sam bio objektivan prema nama da kazem par rechi o publici.I pored dobre reklame doshlo je svega 100 ljudi a josh uvek ne znam da li oni daju za shta su dali pare na ulazu!Publika je bila u najmanju ruku pasivna shto nije tako retka pojava ovde.Da je doshao At the Gates ja sam siguran da bi bilo ljudi koji bi i njih bojkotovali,malo mi nisu jasni ljudi koji daju pare za ulaz na svirku a celo veche sede i piju pivo,to su mogli i pred zadrugopm da obave....

Share this post


Link to post
Share on other sites

I strane bendove ne dolazi mnogo ljudi a kamoli na domace tako da se ni ne zalim na broj prodatih ulaznica,neka je bilo samo 3 choveka u publici ali da su bar doshli da chuju nego....

Mi sviramo Black Magic,ALone in The Dark,Phobia,Evil Dead,Troops Of Doom a publika pijucka pivce ko da smo svirali obrade Nervoznog Poshtara....Dok smo svirali po nekim krsh mestima i dok nismo mogli da se sastavimo za neko najnormalnije ozvuchenje nismo mogli da primimo sve koliko je ljudi dolazilo,a sad kad napokon imamo stvarno ok prostor za sviranje oni neshto bojkotuju jedu govna ili shta vec....Koji god bend dodje u Kragujevac on prvo mora da zna da je ovde publika mazohistichki nastrojena,tako da nikako ne nabavlja extra ozvuchenje nego neko krsh,i u tom ce sluchaju ovde ljudi da ih podrze....Necu vishe da se nerviram,samo vishe necemo da se mlatimo po jebenom Kragujevcu,jer je ionako doshlo do neke smene generacije ni nema vishe metalaca,svela se knjiga na 3 slova....

Share this post


Link to post
Share on other sites

E videcemo se za Onslaught najverovatnije pa mi spremi jedan cedej vash ovde nema gde da se nabavi,a album sam slushao i mogu da vas pohvalim da ste jedan od retkih Beogradskih bendova koji furaju svoj fazon.Cenim to i nadam se da ce drugi album biti josh bolji....Meni je favorit Operaphobia,to mi je najjacha pesma josh od kad sam nabavio vash demo.Oseca se duh Forbbidena!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Пази, ја сам се питао како ли су успели да се убаце на ту турнеју, пошто још немају издат албум. Да са, ја могао да бирам, радије бих убацио оне Словенце Negligence.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Јесу најбољи хрватски треш састав, али и једини који ја знам. Има још онај Inciter и то је све.

 

Хах, на архивама стоји да им је албум изашао као самостално издање. А и лого су скроз модернизовали.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...