Jump to content

Consecration


Apeiron

Recommended Posts

I cemu to ????

Neuspeli pokusaj da budes duhovit ili ironija?

Niti zelim da budem duhovit, niti sam ironican. To "uh!" je ono sto mislim.

U smislu da citav intervju moze vrlo pogresno da se shvati zbog intonacije koju ima, iz poznatog razloga da je radjen uzivo, na sta vi niste navikli, pa niste uspeli dovoljno da odmerite ton onoga sto kazete (sto si i sam spomenuo na istoj ovoj temi).

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Replies 4.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

to mishljenje moze da deli 90% nashe scene ali ga ne iznosi u javnost , Aske i ja mozemo da ogovaramo recimo tebe onako uz kafu ali te necemo pljuvati u nekom fanzinu ...to je, jednostavno, (poslovna) etika u pitanju ,svi dobro znamo koliko se ogovara na nashoj sceni , shto je donekle normalno , ali kao shto vec rekoh totalno je neetichki i nepotrebno izjavljivati onako neshto u Butcherianu (nepotrebno, jer je pisano i za ljude koji mozda i nisu uopshte chuli kako zvuchi Consecratian a pogotovu ih zabole ko je Bane ili azal(mislim, to chitaju i metalci van BGa icon_smile.gif ...rasplinjavam se , rasplinjavam... rolleyes.gif

Mi smo odgovarali na pitanja , nismo ih sami izmisljali...Mislim Vanja je mogao da nas pita sta god zeli i mi bi smo mu odgovorili...Mislim mozda ljude koji su van Beograda bas zabole za Lazu i Baneta ali po toj logici zabole ih i za Danila i Milana tako da se sve svodi na to da ih zabole i za Cons.Pogotovo sto je sasvim normalno da novinari pitaju za personalne promene u bendu(ako dodje do njih) , jer i Bane (kao bivsi clan) i Laza(kao buduci clan) su vrlo bitni za zvucni identitet benda , kao i za strukturu samog benda....

Pod dva mi nikoga nismo ogovarali , samo smo izneli cinjenicno stanje i nase vidjenje scene, odnosa unutar nje, naseg poimanja muzike i ko zna jos cega...

 

I jos nesto : po malo me IRITIRA cinjenica da ovo nije prvi interview koje smo radili Danilo i ja , i ni jedan drugi interview nije podigao ni najmanje prasine , dok je ovaj u samoj zizi intresovanja , cak i ljudi koji ne vole Cons.Nasi stavovi su uvek ostali isti , samo su u drugim intervjuima reci bile pazlivije vagane i niko nije pomenuo ni jedan od tih intervjua , a sada svi izigravaju dusebriznike i postavljaju pitanja o etici , nabedjujuci nas da ogovaramo , disekcirajuci svaku nasu izjavu na naj sitnije detalje,....malo je bezveze ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest spiritual holocaust

Ljudi ovde cim cuju malo istine pbesne ko da nisu jeli nedelju dana ! Sto se tice nase scene i izdavaca potpuno ste u pravu i to je tuzno ali istinito i tu nema niceg loseg . Jednostavno je veliki problem sto ljudi ovde nemogu da se pomire sa cinjenicama i realnoscu . A sto se tice vaseih bivsih i buducih clanova to je ipak vasa unutrasnja stvar i mislim da nije uredu ni prema vama a ni prema njima da sad ja tu nesto pametujem . I drago mi je da je jedan bend rekao neke stvari koje su istinite i da je to izazvalo paznju .

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

U potpunosti se slazem i sa Danilom i sa Milanom. To sto su ljudi rekli iskreno ono sto misle to je hrabro i to podrzavam. Istina boli zar ne?. A i bolje to nego da budem dvolican i slihtam se ljudima koje u stvari ne podnosim.

Share this post


Link to post
Share on other sites

I jos nesto : po malo me IRITIRA cinjenica da ovo nije prvi interview koje smo radili Danilo i ja , i ni jedan drugi interview nije podigao ni najmanje prasine , dok je ovaj u samoj zizi intresovanja , cak i ljudi koji ne vole Cons.Nasi stavovi su uvek ostali isti , samo su u drugim intervjuima reci bile pazlivije vagane i niko nije pomenuo ni jedan od tih intervjua , a sada svi izigravaju dusebriznike i postavljaju pitanja o etici , nabedjujuci nas da ogovaramo , disekcirajuci svaku nasu izjavu na naj sitnije detalje,....malo je bezveze ...

Bogami, ja ni jedan drugi intervju nisam citao, ukoliko se dobro secam.

 

A opet, logicno je da se "najsokantniji" intervju najvise komentarise, protiv toga se nista ne moze.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa nijeeee.... icon_smile.gif

.....samo malo laugh.gif

Bogami, i na njemu ima Uf! delova icon_da.gif

Mada je svakako dosta "meksi" i pruza mnogo vise informacija o samom bendu, sto je verovatno vise zasluga pitanja koja su postavljana...

Share this post


Link to post
Share on other sites

cemu to?

 

mene ne zanima srpska scena, ni ko mi je prijatelj a ko nije...zanimaju me moji bendovi i sta se desava sa njima trenutno...nista vise.

Pa ne znam verovatno nekog intresuje , cim nas novinari cesto pitaju o nasem misljenju u vezi Srpske scene , personalnim promenama, odnosima sa drugim bendovima ...bla,bla ... i takvim stvarima....da nikog ne intresuje ne bi se ni postavljala takva pitanja...

 

Mislim ipak ne mozes da gledas iz svog ugla (coveka koji svira u Srpskom metal bendu), naravno da ni mene ne intresuju interviewi sa domacim bendovima , ali ljude to intresuje ...prost primer su ti glupe teme na YuMu tipa:najbolji (demo) bend ; najbolji gitarista, bassista, bubnjar,harmonikas ; od kog muzicara baba kuva najbolji dzem i kom muzicaru je baba najbolje istrikala carape i dzemper itd....

Edited by The Eagle Nature

Share this post


Link to post
Share on other sites

Intervju je uradjen prilicno neprofesionalno (sa obe strane), i pretendovao je od pocetka da bude senzacionalisticki (ovo je, ipak, Srbija).

 

My ¢2

Malo je bezveze da tvrdis da je interview uradjen neprofesionalno jer :

 

1. Vecina domacih interview-a je odradjeno na slican ili gotovo slican nacin( a mogu reci da postoje i mnogo neprofesionalniji interview-i,bar koje sam ja citao) , a ovo je prvi put da ta neprofesionalnost upada u oci svima redom , tako da sledi jedno logicno pitanje : gde su svi kriticari bili do sada icon_confused.gif

 

2. Covek koji je radio pomenuti interview je daleko od neprofesionalca , sto njegovim pristupom ,sto prostom cinjenicom da je radio interview-e sa mnogo vecim i profesionalnijim bendovima i zamisli te interview-e niko nije nazivao neprofesionalnim.... icon_da.gif

 

Tako da mi se cini da vecina vas ima nesto protiv benda sa kojim je radjen interview icon_smile.gif ili / i protiv coveka icon_smile.gif koji je radio "senzacionalisticki" int. , jer nema drugog racionalnog objasnjenja "masovne" osude i nezadovoljstva .... icon_da.gificon_smile.gif

Edited by The Eagle Nature

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nesto protiv benda? Proveri prvo moje komentare sa nekih ranijih strana ove teme icon_rolleyes.gif.

Intervjui me generalno ne zanimaju, ovaj sam procitao jer mi je prosledjen. To sto je vecina intervjua uradjena tako, ne znaci da su oni profesionalno uradjeni. Uostalom nisam govorio prevashodno o pitanjima (vecina njih je sasvim okej). U svakom slucaju nije uradjen kao intervju za ljude koji prvi put cuju za Consecration i kojima je beogradska metal scena potpuno strana.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobro tu jesi donekle u pravu , ali ja mislim da ima dovoljno bitnih objastenja za ljude koji su van BG.....ako njih uopste zabole i za Cons. i za mjuzu koju Cons. svira... laugh.gif

Cemu onda ta 'posveta'?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Blago sam sablaznjen poslednjim stranicama...

 

Ne slazem se sa nekim stvarima.

 

Zar je to sto neko kaze da scena kod nas ne valja svetsko cudo? Ali cemu to uopste isticati? Sta se sa tim dobija?

 

Lazo, pogresno je govoriti ono sto si ti rekao. "Mene zanimaju samo moji bendovi, a ne scena". Pa sta mislis sa tim postici? Tj. koliko tebe drugi zanimaju sa scene, toliko ces i ti njih zanimati. Znaci nikako. A iz toga izvuci zakljucak da cete koncerte moci raditi samo u BGu, sto je bas zanimljiva perspektiva benda u buducnosti. Ovo govorim iz najbolje namere...

 

 

Pustite praznu pricu, i ako ste svi vec pametni, pa znate sta ne valja, uvek mozete da uradite nesto sto je u vasoj moci da se situacija malo popravi. A ako vas zabole za to, onda se mnogo razlikujemo.

 

Poz!

Share this post


Link to post
Share on other sites

pogresno si me shvatio.

 

ako dajem intervju, kogoa interesuje da se ja druzim privatno sa interfectorom, da mi se ne svidja ni jedna black metal grupa iz srbije, da mi se ne svidja muzika Alogije uopste, itd itd...

 

Ako me neko pita za bilo koji bend kazem respect!

 

Nije moje mesto da pricam sta valja sta ne valja..nisam kriticar vec muzicar...ako hoces da radis intervju samnom, aj da pricamo o mojoj muzici a ne o mom ukusu i drustvu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Ako me neko pita za bilo koji bend kazem respect!

 

Nije moje mesto da pricam sta valja sta ne valja..nisam kriticar vec muzicar...ako hoces da radis intervju samnom, aj da pricamo o mojoj muzici a ne o mom ukusu i drustvu.

Da ali ako te pitaju za tvoje misljenje o sceni ,reci ces sta mislis ,tako da ja ne vidim u cemu je problem...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...