Jump to content

Consecration


Apeiron

Recommended Posts

Nove nade srpskog gothic metal zvuka. Gledao sam ih pre sedmicu dana u KST-u i prijatno su me iznenadili.

Muzika je mesavina bendova EVER EVE, Tiamat, Crematory...

Obrade su odlicne, posebno me odusevila BLACK - "Everything is Coming Up Roses", i onaj black metal zavrsetak. Vokal je odlican, sa lakocom kombinuje black/death i clean vokale...

Sve u svemu, opet ih gledamo 25-og...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Replies 4.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ovaj bend je genijalan,prosto genijalan...ja sam se toliko odushevio da i dalje mislim da su oni najkvalitetnoji bend ovih prostora....na onakvom ocajnom ozvucenju zvucati onaki i onako dobro odsvirati Moonspell....stvarno momci su savrsheno uvezbani...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovaj bend je genijalan,prosto genijalan...ja sam se toliko odushevio da i dalje mislim da su oni najkvalitetnoji bend ovih prostora....na onakvom ocajnom ozvucenju zvucati onaki i onako dobro odsvirati Moonspell....stvarno momci su savrsheno uvezbani...

 

Slazem se. Maximalno su uvjezbani, nisu isfolirani (za razliku od nekih koji su nastupili zajedno s njima u KST-u), vokal je odlican, obrade su me odusevile... Trebali su da nastupe prvi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stvarno odlican bend,momci su uvezbani i odlicno sviraju,nema sta!I nisu isfolirani za razlikuod nekih(kao sto to neko vec rece)!Steta sto su nastupali pretposlednji u utorak,tako da je malo ljudi imalo sansu da ih cuje sad.gif jedva cekam 25-i! biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Koji vas je Depeche Mode spopao? Ono je bio Black, ist momak koji peva i pesmu "Wonderful Life", pesma sa istog albuma odma' jedna do druge.

 

Jeste bio Black (Everything is coming on roses, il` tako nekako) ali sigurna sam da je jedna stvar bila od D. Mode. Ne mogu da se sjetim naziva.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...