Jump to content

Consecration


Apeiron

Recommended Posts

  • Replies 4.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Meni se sve vise cini da je svrha ovih stranica pljuvanje Baneta,Banetova smesna odbrana i smesne izjave.Mislim da bi malo bolje bilo ako bi se ovde mogli voditi iole konstruktivniji razgovori,ako je to uopste moguce.A ako vec neko hoce da pljuje Baneta onda to nek radi na stranicama posvecenim Interfector-u ,Draconic-u ili najbolje da mu posalje poruku sa licnim mislenjem.Mada ne znam sta vam je covek toliko zgresio da ga javno ponizavate i plujete.Doduse ne zelim ni da znam.

Sto se tice svirke u Novom Sadu ako je bude bilo Consecration ce svirati.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hm, pa dobro, ali meni se cini da je tema o Censecrationu, a ne o vasem licnom misljenju u vezi Baneta...

Mislim coveka ne znam, i necu nista ni da pricam o njemu, samo mogu da kazem da ni ja ne bi svirao ako tonac lose radi svoj posao....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gitara ili Vokal?Pozdrav u svakom slucaju.

PONOVO sto se tice Baneta jeste on meni drug ali sam i njemu licno rekao da neide da se svadja sa toncem i da preti da nece da svira! Cemu to.Sto se mene tice ja sebe na 90% svirki nisam cuo pa sta sam trebao da radim>da bijem tonce zato sto su dzukele ili organizatore sto mesto da na svirku donesu bass pojacalo oni donesu sporet Smederevac.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gitara ili Vokal?Pozdrav u svakom slucaju.

PONOVO sto se tice Baneta jeste on meni drug ali sam i njemu licno rekao da neide da se svadja sa toncem i da preti da nece da svira! Cemu to.Sto se mene tice ja sebe na 90% svirki nisam cuo pa sta sam trebao da radim>da bijem tonce zato sto su dzukele ili organizatore sto mesto da na svirku donesu bass pojacalo oni donesu sporet Smederevac.

 

Slazem se sa ovim u potpunosti! Nisam se ni ja bunio sto su j***** stalci za cinele ocaj zivi, i sto se stalno odvrcu, spustaju, krive... Ali svirka treba da se odradi zbog ljudi koji su tu dosli, plati kartu, i koje takvi problemi ne zanimaju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Upravu ste, slazem se (to sam rekao i Milanu i Lakiju na svirci). Ne treba da publika ispasta zbog svadje izmedju muzicara i tonca. Zao mi je, ali uzasno me je covek iznerviaro (narocito kada je opsovao Olivera!!!), i izgubio sam kontrolu. Naravno da ne bih zaista prekinuo svirku zbog toga...Ovom prilikom se izvinjavam publici..

 

Puno pozdrava!

 

Sto se tice pljuvanja - slobdno svako ko ima nesto protiv mene, neka mi pridje i kaze to u lice...

Share this post


Link to post
Share on other sites

E 'bem ti scenu kad se svi tako lepo prepucavate :roll:... stvarno, ako je ova tema posvecena aktivnosti nekog benda mislim da ne treba meshtati liche afinitete ili antipatije prema osobi koja je napisala post iznad ovog mog smile.gif ....shto se tiche pomenutog dogadjaja rekla bih shto sam rekla i ranije ,zvuk koji su Consecration ranije negovali mi je bio simpatichiji od ovog koji rade sada,ranije sam ih cenila kao predstavnike dooma a sada su otishli u neku agresivnu progresivu .....ne sumnjam da ce kvalitet svirke ostati na istom nivou posle odlaska Baneta ali ipak mislim da klavijatura koja ce da radi 'tepih' biti mnogo manje zanimljiva nego, recimo, neka melodijica na istim s vremena na vreme.....

Share this post


Link to post
Share on other sites

zechino,nisi jedini od koga sam nacula da je bane razmazen,ali ,je**te,ovakvo vredjanje je stvarno preterano 8O :roll: !ne mogu vise ni ja da izigravam banetovog drvenog advokata.

VRATIMO SE NA TEMU!!! :x

P.S.gde nestade nebojsa,bas sam htela da ga pitam kad izlazi MEX...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Conecration ce uvek biti doom na neki svoj nacin jer je to srz benda.Naravno da ce se muzika menjati( u okviru nekih "normalnih" granica) ali to je evolutivni proces.Postoje u nasim novijim pesmama neki "progresivni momenti" ali to su samo momenti.Consecration nikad biti cist "progressive bend" ili neka "Meshuggina" kopija.

Nadam se da cemo svi biti ocevidci pojave jednog PRAVOG DOOM METAL BENDA....onda ce "prokletstvo" pasti na sve nas.Toliko o tome za sada.[/color]

Share this post


Link to post
Share on other sites

"]Upravu ste, slazem se (to sam rekao i Milanu i Lakiju na svirci). Ne treba da publika ispasta zbog svadje izmedju muzicara i tonca. Zao mi je, ali uzasno me je covek iznerviaro (narocito kada je opsovao Olivera!!!), i izgubio sam kontrolu. Naravno da ne bih zaista prekinuo svirku zbog toga...Ovom prilikom se izvinjavam publici..

 

Puno pozdrava!

 

Sto se tice pljuvanja - slobdno svako ko ima nesto protiv mene, neka mi pridje i kaze to u lice...

 

Osisaj se, nisi iskren

Share this post


Link to post
Share on other sites

sad.gif ...sujetni indijanci.nadam se da ce to novo sto budu radili,raditi sa istim kvalitetom.ali,kao sto rekoh,nece biti isto,i to nije fer,nema demokratije! smile.gif

 

nemoj da vredjas Indijance, to nije lepo. biggrin.gifa:

Share this post


Link to post
Share on other sites

zechino,nisi jedini od koga sam nacula da je bane razmazen,ali ,je**te,ovakvo vredjanje je stvarno preterano 8O :roll: !ne mogu vise ni ja da izigravam banetovog drvenog advokata.

VRATIMO SE NA TEMU!!! :x

P.S.gde nestade nebojsa,bas sam htela da ga pitam kad izlazi MEX...

 

Kako gde nestade? Pa tu sam ja...

 

MEX u februaru izlazi, ako je ikad verovati direktoru.

 

 

I opusteno sa pricom, mislim da je ovde sada sve jasno. Niko ne treba nikog vise da vredja, svi su rekli sta su imali, a ja ne zelim da brisem nicije postove, na temi gde se nalaze i eventualno "svadjaju" sami clanovi benda, jer necu da se stavljam ni na ciju stranu.

Toliko.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...