Jump to content

Consecration


Apeiron

Recommended Posts

  • Replies 4.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nemoj, Natasa, necemo opet da kvarimo temu. Mozda nam Les ovog puta ne oprosti tako lako icon_smile.gif

 

Dobro, salu na stranu, da li bi neko iz benda bio tako dobar da postavi ovde tekstove, ili da mi bar posalje na PP?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nemoj, Natasa, necemo opet da kvarimo temu. Mozda nam Les ovog puta ne oprosti tako lako icon_smile.gif

 

Dobro, salu na stranu, da li bi neko iz benda bio tako dobar da postavi ovde tekstove, ili da mi bar posalje na PP?

Ju sta cemo ako nam Lesh ne oprosti tako lako? icon_smile.gif

Bolje da se ne kacimo sa njim... icon_cool.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Videcu da ti sredim nesto preko veze icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

E aj mi sredi nesto molim te ako ih znas jer ja nisam imala tu cast da upoznam doticne muzicare. Aj vidi ako mozes molim te. San mi je da imam njihovu majcu a moze i poster sa potpisima. icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

E aj mi sredi nesto molim te ako ih znas jer ja nisam imala tu cast da upoznam doticne muzicare. Aj vidi ako mozes molim te. San mi je da imam njihovu majcu a moze i poster sa potpisima. icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

A mozda i Jeqy-jevu carapu? I to iznosenu."Ajde de videcu zta mogu da uradim ....Uh izgleda da cu morati da se potrudim,ali sve za tebe. icon_rolleyes.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

' date='1. 4. 2004, 00:27'] hahahahaha icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif ...Ej, Milane, ako treba, imam jos uvek tekstove na kompu, pa ako dobijem dozovlu od tebe postovacu ih ovde... da budem od neke koristi i kada ne sivram icon_biggrin.gif !

Ma jok ,bezveze je da stoje ovde textovi.Mislim da bi vise bili na stetu nego sto bi nekom koristili. icon_da.gif

U svakom slucaju hvala ti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Slager, to je prava rec! E/Motion je definicija slagera icon_smile.gif

 

Kad se vec pise o favoritima, moj je recimo This Mist around Us

A snimak sa hita nije za svaku pohvalu icon_razz.gif

Edited by Fiery

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa dobro jeste krs i slazem se sa tobom ali shlager!!!! What a fuck?!?! mad.gif

Moras se sloziti da je ta pesma rodjena da bude hit. Nesto kao, na primer, I Am the Black Wizards od Emperora icon_da.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moras se sloziti da je ta pesma rodjena da bude hit. Nesto kao, na primer, I Am the Black Wizards od Emperora icon_da.gif

Zar se ti usudjujes da upredjujes bilo sta sa Emperorom?

To je nemoguca komparacija....

Pa pobogu Fiery.... wallbash.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...