Jump to content

Consecration


Apeiron

Recommended Posts

  • Replies 4.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Svirao sam u mnogo poznatijim bendovima od Consecrationa pa se nisam nikada kurcio,ali evo ja se sada primam.Niti meni treba da mi se slihta neki kreten, niti ja ocekujem da svi vole muziku Consecrationa,uostalom citaj malo pazljivije tudje postove,ako ih vec citiras.

Šta onda ideš okolo i pričaš ''ja sam basista Consecrationa i mnogih poznatih bendova''! Nisi ti ništa više vredan od nas koji ne sviramo nigde.

Sad ću ja da se hvalim: Ja sam ekskluzivni menadžer benda Hilandar u plamenu. Pa se ne primam... Al samo da znaš Eaglče.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Šta onda ideš okolo i pričaš ''ja sam basista Consecrationa i mnogih poznatih bendova''! Nisi ti ništa više vredan od nas koji ne sviramo nigde.

Sad ću ja da se hvalim: Ja sam ekskluzivni menadžer benda Hilandar u plamenu. Pa se ne primam... Al samo da znaš Eaglče.

Gde si ti videla da se ja hvalim da sam bassista Cons. i poznatih bendova(pod jedan nisam tako napisao)osim ovde. I to sam napisao samo zato sto sam napljuvan da sam kurton i picka od coveka. icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gde si ti videla da se ja hvalim da sam bassista Cons. i poznatih bendova(pod jedan nisam tako napisao)osim ovde. I to sam napisao samo zato sto sam napljuvan da sam kurton i picka od coveka. icon_smile.gif

Pa malo pre si rekao da si svirao u mnogo poznatijim bendovima. Niko ti to nije tražio da pričaš ali moraš ti da se pokažeš.....Zar ne....?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma opusteno,bitno je da se mi druzimo.Btw. Da li ti je stigla slika  za fanzin?

Ako nije da saljem opet...po ko zna koji put wallbash.gif  wallbash.gif

'ocemo taj fanzin icon_da.gif

 

nego shto se tiche onih bisera na prethodnim stranicama,zar moderatori nishta ne rade na ovom forumu? icon_uhoh.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Consecration.....je super band..sve pohvale...Poz

Sto se tice gdin-a Lesha nemojte slucajno da ga prozivate...Sve cu vas pobiti!!!!!! violent.gifviolent.gifviolent.gifmrred.gif

Pa Milane covece sta ti bi da napustis S.B. vi ste je*ali kevu dok si svirao sa njima .Odlican si basista(nemoj da se uobrazis...ovo je samo cinjenica)...Stvarno mi je krivo,ali sta da se radi...

Necu da se mesam u tvoj biznis...imali nade za pomirenje?

 

 

 

ps.Ovo ne znaci da su Sacramentali sada losi...cak naprotiv. icon_da.gif

 

Hocu neke slike!!!!!!! icon_wink.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

P.S.A koji to bend ima dobar scenski nastup ,a da zvuci iole neraspadnuto i makar malo uvezbano na bini?Prosvetli me MOLIM TE!!!!

Koliko da se napravim pametan, pogledaj neki koncert Iron Maidena icon_smile.gif

 

Svakako pametniji nacnin da se provede noc od rasprave sa k666 icon_da.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prvo da se razjasnimo Milane brate ti si jedan od najboljih basista koga sam ja ikada slusao uzivao. Da me niko ne napljuje ja sam slusao i bolje naravno ali je jedan od najboljih evo i zasto:

1. Ima neverovatnu zelju za napredkom

2. Razume se u instrument

3. Ima kvalitetnu tehniku.

4. Naslusan je razne muzike a ne samo metala, i to mu omogucava da sto se tice anranzmanskih stvari bude uspesan.

5. I cetvrto pratio sam njegov napredak vec sest ili sedam godina i mogu reci da za uslove koje je imao na pocetku i tokom napredka su bili jadni, a postigao je mnogo toga. Mnogi koji imaju bolje uslove i duze sviraju zvuce jadnije.

Stoga Milane respect to you icon_cool.gif

A sto se tice tebe Kurvo666, jeste da imas 21 godinu ali se mnogo kurcis i tu si u startu u minusu. Ocigledno da ni ti sama ne znas ko je i kako izgleda basista Consecrationa sto znaci da ih uzivo nisi nikada slusala. Sto ti automatski dodaje Jackass titulu jer si bas glupa. Ako si zelela da svi znamo da si ti menadzer onog benda Hilandar u plamenu mogla si da otvoris temu o tome pa da te svi lepo hvalimo. Mene bi iskreno bilo sramota da budem menadzer bendu sa takvim nazivom. Ko normalan daje takvo ime bendu. Verovatno su hteli da budu nikad veci satanasi. Oh kada bi malo tog zla moglo i da predje na mene. A sto se tice tvog pljuvanja Consecrationa u tom tvom bendu sviraju neki clanovi Nibelunga (nibeluka) koliko ja imam informaciju, benda koji ne moze ni Mother North da skine kako treba. A posebno bubnjar. Prema tome nema sta vise da se kaze. Ti stvarno ne znas neke stvari i pucas u prazno, a to samo moze tebi da se obije o glavu. Kada bi malo spustila kitu koju si digla tako visoko u vazdug mozda bi videla stvari malo jasnije.

I na kraju ako zelis mozda da se ispricas sa mnom ja svoje ime i nadimak jasno pokazujem, pa me ti brate mili lepo nadji pa da se ispricamo po jednu.

Toliko za sad.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prvo da se razjasnimo Milane brate ti si jedan od najboljih basista koga sam ja ikada slusao uzivao. Da me niko ne napljuje ja sam slusao i bolje naravno ali je jedan od najboljih evo i zasto:

1. Ima neverovatnu zelju za napredkom

2. Razume se u instrument

3. Ima kvalitetnu tehniku.

4. Naslusan je razne muzike a ne samo metala, i to mu omogucava da sto se tice anranzmanskih stvari bude uspesan.

5. I cetvrto pratio sam njegov napredak vec sest ili sedam godina i mogu reci da za uslove koje je imao na pocetku i tokom napredka su bili jadni, a postigao je mnogo toga. Mnogi koji imaju bolje uslove i duze sviraju zvuce jadnije.

Stoga Milane respect to you icon_cool.gif

A sto se tice tebe Kurvo666, jeste da imas 21 godinu ali se mnogo kurcis i tu si u startu u minusu. Ocigledno da ni ti sama ne znas ko je i kako izgleda basista Consecrationa sto znaci da ih uzivo nisi nikada slusala. Sto ti automatski dodaje Jackass titulu jer si bas glupa. Ako si zelela da svi znamo da si ti menadzer onog benda Hilandar u plamenu mogla si da otvoris temu o tome pa da te svi lepo hvalimo. Mene bi iskreno bilo sramota da budem menadzer bendu sa takvim nazivom. Ko normalan daje takvo ime bendu. Verovatno su hteli da budu nikad veci satanasi. Oh kada bi malo tog zla moglo i da predje na mene. A sto se tice tvog pljuvanja Consecrationa u tom tvom bendu sviraju neki clanovi Nibelunga (nibeluka) koliko ja imam informaciju, benda koji ne moze ni Mother North da skine kako treba. A posebno bubnjar. Prema tome nema sta vise da se kaze. Ti stvarno ne znas neke stvari i pucas u prazno, a to samo moze tebi da se obije o glavu. Kada bi malo spustila kitu koju si digla tako visoko u vazdug mozda bi videla stvari malo jasnije.

I na kraju ako zelis mozda da se ispricas sa mnom ja svoje ime i nadimak jasno pokazujem, pa me ti brate mili lepo nadji pa da se ispricamo po jednu.

Toliko za sad.

Ponekad ne mogu da verujem kako pametnih ljudi ima ovde icon_cool.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Consecration.....je super band..sve pohvale...Poz

Sto se tice gdin-a Lesha nemojte slucajno da ga prozivate...Sve cu vas pobiti!!!!!! violent.gifviolent.gifviolent.gifmrred.gif

Pa Milane covece sta ti bi da napustis S.B. vi ste je*ali kevu dok si svirao sa njima .Odlican si basista(nemoj da se uobrazis...ovo je samo cinjenica)...Stvarno mi je krivo,ali sta da se radi...

Necu da se mesam u tvoj biznis...imali nade za pomirenje?

 

 

 

ps.Ovo ne znaci da su Sacramentali sada losi...cak naprotiv. icon_da.gif

 

Hocu neke slike!!!!!!! icon_wink.gif

Jaaoj klinkošta mu se šlihtaš bre! Da nisi znala da je to on pljuvala bi ga i dalje a sad kad znaš da je on ''poznat'' sad je on kao nešto posebno. Svi ste mi mizerni crvi. Prekinite molim vas da ga gledate kao basistu benda. Da ne svira nigde i nema dugu kosu pola od vas mu se ne bi ni javilo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Slusaj kurvo666 mozes da mi pruzis odredjena zadovoljstva pa da ti platim (posto se vec izjasnjavas kao kurva) pa onda te pare da mi das da te naucim nesto o zivotu i muzici. I ti imas 21 godinu. no.gifno.gifno.gif

Cuti. Ruzan ti je avatar goticaru. I ti mu se slihtas. Idi ubi se. Ponizavaj se jos malo. Videce sve to Lesh pa ce da ti kupi bombonu. icon_rolleyes.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

A i sem toga kurvo moja cenjena, ne znam zasto si se toliko okomila. Da li te je Milan mozda brutalno ostavio ili nesto drugo nije moja stvar, ali si iz nekih ranijih postova pokazala da si malo dementna i to je zaista tuzno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da sam na tvom mestu ja bih pazio sta govorim ti ne znas mene,a ni njega. Ja ga znam licno i nema potrebe da mu se slihtam jer smo dobri drugari vec sest sedam godina a ti si tad verovatno slusala Riblju Corbu i tripovala Dead metal.

Share this post


Link to post
Share on other sites

A i sem toga kurvo moja cenjena, ne znam zasto si se toliko okomila. Da li te je Milan mozda brutalno ostavio ili nesto drugo nije moja stvar, ali si iz nekih ranijih postova pokazala da si malo dementna i to je zaista tuzno.

Ja Milana kako kazes ne znam licno niti zelim da ga upoznajem. Videla sam ga jednom u kstu pre 6 meseci i jedno 3 put na svirkama. A kamoli da me je on sutnuo. Tako može sa paćenickim klinkama koje se primaju na njega jer je dasa ali sa mnom ne.... Ja sam ELITNA kurva666, a i on nije moj tip. Ima mnogo debele noge. icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jaaoj klinkošta mu se šlihtaš bre! Da nisi znala da je to on pljuvala bi ga i dalje a sad kad znaš da je on ''poznat'' sad je on kao nešto posebno. Svi ste mi mizerni crvi. Prekinite molim vas da ga gledate kao basistu benda. Da ne svira nigde i nema dugu kosu pola od vas mu se ne bi ni javilo.

КУРВА ЈЕ У ПРАВУ!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imam raznih stvari. Ali samo ako ces pazljivo da me slusas i radis sve sto ti kazem.

Ne! Ja ovde postavljam pravila. Ja sam uvek dominantnija u odnosu na musko. Ako hoces-ok, ako neces-ko te sisa. Ali niko se do sad nije zalio.... icon_twisted.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...