Jump to content

Consecration


Apeiron

Recommended Posts

Konacno sam preslusala taj famozni live snimak... Da, i dalje stojim pri tvrdjenju da su Cons. najbolji domaci bend, tj. jedini koji moze da se poredi sa vecim svetskim. Ako zanemarimo loshe izbalansiran zvuk, slabije vokale (je l' Danilo uopste jeo nesto tog dana? icon_smile.gif ), poneku gresku, mogu reci da su bili odlicni. Moji favoriti su... pa, recimo... sve pesme. Idejno genijalno! icon_biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Replies 4.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Konacno sam preslusala taj famozni live snimak... Da, i dalje stojim pri tvrdjenju da su Cons. najbolji domaci bend, tj. jedini koji moze da se poredi sa vecim svetskim. Ako zanemarimo loshe izbalansiran zvuk, slabije vokale (je l' Danilo uopste jeo nesto tog dana? icon_smile.gif ), poneku gresku, mogu reci da su bili odlicni. Moji favoriti su... pa, recimo... sve pesme. Idejno genijalno! icon_biggrin.gif

Ali posto necemo zanemariti sve te "detalje" (ukljucujuci Danilovu neuhranjenost)proizilazi da je snimak krs.Ali gledajuci kakva je oprema bila i koliko mi pojma nemamo : takav rezultat je vise nego ocekivan....i tako to icon_biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sve je super osim klavijatura koje smaraju... Jebiga, jednostavno mislim da ih je previše i da u mnogim momentima vam zvuče smešno a u Shelter Me raspatetisano do bola (sama pesma je dobra)... Moje mišljenje ne kapirajte ovo lično, bez uvrede molim! icon_wink.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sve je super osim klavijatura koje smaraju... Jebiga, jednostavno mislim da ih je previše i da u mnogim momentima vam zvuče smešno a u Shelter Me raspatetisano do bola (sama pesma je dobra)... Moje mišljenje ne kapirajte ovo lično, bez uvrede molim! icon_wink.gif

Cekaj da cujes We Die We All!

Okean bolesti i prokletstva wallbash.gif .(Mada nisam bas siguran kako ce to sve zvucati icon_biggrin.gif ,ali definicija ostaje icon_biggrin.gif )

Share this post


Link to post
Share on other sites

E meni se svidjaju kako su se klavijature uklopile u sve to ,npr ne znam kako bi recimo E\motion zvuchala bez njih , bez onog Crematory shmeka icon_smile.gif .....ionako vas troje krljate i rasplinjavate se s ritmovima i malo melodijskih delova posebno onih radjenim na klavijaurama chine odlichnu protivtezu tome icon_smile.gif ...a i svidja mi se shto mali menja zvukove na klavijaturama ...no to sad naravno , nije uopshte vazno.......shto se tiche vokala growl je dobro izveden a scream slabije i ko kod da radi back vokala ne uklapa mi se previshe u celu tu prichu jer su ti voklali dublji od Danilovih i nekako mi zvuchi rashtimovano (osim ako niste ciljali na neki post-rock ugodjaj mhihi.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Consecration je** kevu...Svaka cast momci.Poz biggrin.gif

Moja drugarica evo histerise ovde pored mene....macan Milan-Lesh.... mrred.gif

 

icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif luda je....

Sve u svemu C. mi se mnogo svidja i raspametila sam se kada sam ih videla uzivo,uvezbani su odlicno zvuce...Mislim da su jedan od boljih bendova kod nas.... icon_da.gificon_da.gificon_da.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam slusala Consecration puno puta i mogu reci da su prosecan bend. cak su mi malo i jadni. Nemaju scenski nastup, svi stoje kao kipovi i kao satro sviraju dok im se klavijaturista Moloch-Areta-Antares iliti Cyberstar gubio ko lud. Bas su pukeface.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Svaka cast, pa ti znas cak cetiri Banetova pseudonima. Ah, da li ce iko od nas ikada dostici tvoj nivo?

 

Nego, OCEMO STUDIJSKI SNIMAK!!!

Ili cemo vas zatrpati brusevima na sledecoj svirci icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam slusala Consecration puno puta i mogu reci da su prosecan bend. cak su mi malo i jadni. Nemaju scenski nastup, svi stoje kao kipovi i kao satro sviraju dok im se klavijaturista Moloch-Areta-Antares iliti Cyberstar gubio ko lud. Bas su pukeface.gif

Ucinila bi veliku uslugu ovom svetu ako bi se upucala vec danas. icon_da.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Biljana da li su to sto ja vidim slike sa svirke koju sam radio sa After Lifom a koje je slikala Emilija. Ako jesu hocu ih odmah!!!!!!!!!!!!! icon_evil.gificon_evil.gificon_evil.gif

icon_smile.gif Ne. Ovo sam skinula sa neta. Emilija je to vece zaboravila da ponese aparat, tako da... Sorry, nismo te slikali... icon_razz.gificon_biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...