Jump to content

Consecration


Apeiron

Recommended Posts

E 'bem ti scenu kad se svi tako lepo prepucavate :roll:... stvarno, ako je ova tema posvecena aktivnosti nekog benda mislim da ne treba meshtati liche afinitete ili antipatije prema osobi koja je napisala post iznad ovog mog smile.gif ....shto se tiche pomenutog dogadjaja rekla bih shto sam rekla i ranije ,zvuk koji su Consecration ranije negovali mi je bio simpatichiji od ovog koji rade sada,ranije sam ih cenila kao predstavnike dooma a sada su otishli u neku agresivnu progresivu .....ne sumnjam da ce kvalitet svirke ostati na istom nivou posle odlaska Baneta ali ipak mislim da klavijatura koja ce da radi 'tepih' biti mnogo manje zanimljiva nego, recimo, neka melodijica na istim s vremena na vreme.....

 

Ja baš mislim suprotno! Baš sam na onoj svirci u Domu (kad su svirali sa Claymore i RD) primetio kako ima previše tu klavijatura i klavijaturnih soloa itd... Mislim, zvuči to sasvim OK, ali vuče i ka nekom gothic metalu, a sa tim baš i nisam familijaran... Znači, Consecration će biti mnogo konkretniji doom nego do sada? Pozdravljam!

 

Uzgred, ko je onaj inkognito mentol koji stalno ovde nešto jede govna i preti ljudima? Brišite te poruke i banujte te kretene smesta!

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Replies 4.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

"Takmicenje" je rec koja ne postoji u umetnosti. Consecration je bend koga pokrece umetnost pre svega!!! Zato molim izbegavajte stvari tipa - Consecration je najbolji bend, Jeki je najbolji bubnjar, Danilo ima najseksi bradu smile.gif ...To nije bitno!Umetnost radi umetnosti - o tome se ovde radi!!!

 

Drago mi je da je svirka u NS prosla dobro!!! Samo napred!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

saving_Mikica"]"Takmicenje" je rec koja ne postoji u umetnosti. Consecration je bend koga pokrece umetnost pre svega!!! Zato molim izbegavajte stvari tipa - Consecration je najbolji bend, Jeki je najbolji bubnjar, Danilo ima najseksi bradu smile.gif ...To nije bitno!Umetnost radi umetnosti - o tome se ovde radi!!!

 

 

hvala bogu i narodu, da se prekrstim, jedan normalan muzicar! biggrin.gifa:

 

 

 

 

izvinite na spamu, ali nisam mogao da se suzdrzim.. biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja svima lepo kazem Danilo sada lici na Donalda Saterlenda. Bez uvrede covek je veliki glumac. Brrrrrrrrrrrrrrrrrate brada ti je super.

Mrki do jaja ti je avatar!Mame mi!

Vec neko vreme sam se pitao na koga mi nas dragi pevac dragog nam Cons-creationa lici sa (n)ovom bradom.I eto Mrki resi sve moje dileme.Mrkija za predsednika!!! biggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

saving_Mikica"]"Takmicenje" je rec koja ne postoji u umetnosti. Consecration je bend koga pokrece umetnost pre svega!!! Zato molim izbegavajte stvari tipa - Consecration je najbolji bend, Jeki je najbolji bubnjar, Danilo ima najseksi bradu smile.gif ...To nije bitno!Umetnost radi umetnosti - o tome se ovde radi!!!

 

Drago mi je da je svirka u NS prosla dobro!!! Samo napred!!!

Sta drugo da kazem sem hvala brate i upravu si.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja mislim da ce meni uvek mnogo vise znaciti emocija koju mi bend plasira dok svira nego ne znam kakve tehnikalije. Dokaz za to je sam pogled na Milana (bass). On covek je odlican basista, ali je on ugl;avnom okrenut publici. Mnogi to kritikuju, ali ja to vidim iskljucivo kao pokazatelj da on nema potrebu da leci svoje komplekse time sto ce da flesuje publiku sa radom svojih prstiju vec uziva u muzici koju stvara, i to publika oseca, i to je umetnost.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...