Jump to content

Consecration


Apeiron

Recommended Posts

КУРВА ЈЕ У ПРАВУ!

Ja sam uvek u pravu!!!!!

Tako je uvek bilo i bice. Ljudi pate od kompleksa da znaju poznate ljude jer samim tim i oni sebe smatraju poznatima iako nista nisu uradili u zivotu. A jos gori su oni koji se primaju da sviraju u mnoooogoooo poznatom bendu....

Bedno!

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Replies 4.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

E, a ti ces, ma koliko bila u pravu (u cemu god bila u pravu) ili prestati sa ovom debilnom pricom, ako si zaista devojka, i ako zaista imas 21 godinu, ili biti banovana sa ovog foruma!

 

Poprilicno sam ubedjen da ti sve ove ljude znas, ali se pravis da bi dokazala (dokazao? mozda si i musko sa laznim nickom) neke svoje stavove, ili sta li. I to je OK, ali za to koristi PP, a ne javni forum!

 

Mogao bih hladno da obrisem 10ak zadnjih stranica od kako si ti dosla, jer se samo o glupostima prica.

 

Zato - pazljivo, i nemoj da pravimo probleme bespotrebno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jaaoj klinkošta mu se šlihtaš bre! Da nisi znala da je to on pljuvala bi ga i dalje a sad kad znaš da je on ''poznat'' sad je on kao nešto posebno. Svi ste mi mizerni crvi. Prekinite molim vas da ga gledate kao basistu benda. Da ne svira nigde i nema dugu kosu pola od vas mu se ne bi ni javilo.

Daj bre devojko wallbash.gifwallbash.gifwallbash.gif tvoji komentari su suvisni..da ne upoterebim neku drugu rec... pukeface.gif

Znas koliko mene boli uvo da li je on basista nekog benda ili ne...To je cista glupost.Nas dvoje se ne slazemo u nekim stvarima i tu se svadjamo...ali da si uopste gledala Sacramental Blood ili Consecration izvalila bi i sama da odlicno svira bas...To ne kazem samo ja...Ko god da je slusao S.B. i C. podrzace me...

 

Molim te nemoj da zaboravis da popijes LEKIC...Vidis sta se desava kada preskocis terapiju.... icon_biggrin.gif

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jaaoj klinkošta mu se šlihtaš bre! Da nisi znala da je to on pljuvala bi ga i dalje a sad kad znaš da je on ''poznat'' sad je on kao nešto posebno. Svi ste mi mizerni crvi. Prekinite molim vas da ga gledate kao basistu benda. Da ne svira nigde i nema dugu kosu pola od vas mu se ne bi ni javilo.

 

Cekaj zar se nismo slozili da je bassista Consecrationa CELAV?Nemoj sada molim te da siris medju narodom pogresne informacije.To nije lepo od tako jedne mlade i fine persone kao sto si ti.Pa ionako se muceniku niko nejavlja posto je nesrecnik celav....(sada sam shvatio u cemu je fora mhihi.gif )

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cekaj zar se nismo slozili da je bassista Consecrationa CELAV?Nemoj sada molim te da siris medju narodom pogresne informacije.To nije lepo od tako jedne mlade i fine persone kao sto si ti.Pa ionako se muceniku niko nejavlja posto je nesrecnik celav....(sada sam shvatio u cemu je fora mhihi.gif )

E, to je icon_da.gif

Pa nije on kriv sto je kao bilijarska kugla icon_smile.gif

 

Inace, mislim da bi bila dobra ideja da se obrise ovih poslednjih par strana, stvarno nemaju nikakvog smisla.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Daj bre devojko wallbash.gifwallbash.gifwallbash.gif tvoji komentari su suvisni..da ne upoterebim neku drugu rec... pukeface.gif

Znas koliko mene boli uvo da li je on basista nekog benda ili ne...To je cista glupost.Nas dvoje se ne slazemo u nekim stvarima i tu se svadjamo...ali da si uopste gledala Sacramental Blood ili Consecration izvalila bi i sama da odlicno svira bas...To ne kazem samo ja...Ko god da je slusao S.B. i C. podrzace me...

 

Molim te nemoj da zaboravis da popijes LEKIC...Vidis sta se desava kada preskocis terapiju.... icon_biggrin.gif

E zajebite ove konstatacije , i ti i Mrki !!! Moje (NE)sviranje bass-a je moj problem.Da li ja umem ili neumem da sviram bass , kako ga sviram i ko je sve bolji i gori od mene to je moj problem , i nezelim da to iko komentarise . Ni vi ,niti bilo ko drugi nema prava niti da me hvali niti da me kudi . Moje neznanje je moj i samo moj problem. ....I tako ...

Nego Laki molim te brisi sve....ako mozes

Share this post


Link to post
Share on other sites

E zajebite ove konstatacije , i ti i Mrki !!! Moje (NE)sviranje bass-a je moj problem.Da li ja umem ili neumem da sviram bass , kako ga sviram i ko je sve bolji i gori od mene to je moj problem , i nezelim da to iko komentarise . Ni vi ,niti bilo ko drugi nema prava niti da me hvali niti da me kudi . Moje neznanje je moj i samo moj problem. ....I tako ...

Nego Laki molim te brisi sve....ako mozes

E i to sto kazes.... mhihi.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

E zajebite ove konstatacije , i ti i Mrki !!! Moje (NE)sviranje bass-a je moj problem.Da li ja umem ili neumem da sviram bass , kako ga sviram i ko je sve bolji i gori od mene to je moj problem , i nezelim da to iko komentarise . Ni vi ,niti bilo ko drugi nema prava niti da me hvali niti da me kudi . Moje neznanje je moj i samo moj problem. ....I tako ...

Nego Laki molim te brisi sve....ako mozes

Sad jos pokusavas da prikrijes da nemas pojma o basu...

Kad bi svirao doticni samo kod kuce i samo za svoje usi, tada bi mogao to da sakrijes, ali ovako, svi vide i svi imaju pravo da komentarisu icon_razz.gif

 

Salim se, naravno, nadam se da ce ovaj post biti obrisan zajedno sa ostalima.

Share this post


Link to post
Share on other sites

E zajebite ove konstatacije , i ti i Mrki !!! Moje (NE)sviranje bass-a je moj problem.Da li ja umem ili neumem da sviram bass , kako ga sviram i ko je sve bolji i gori od mene to je moj problem , i nezelim da to iko komentarise . Ni vi ,niti bilo ko drugi nema prava niti da me hvali niti da me kudi . Moje neznanje je moj i samo moj problem. ....I tako ...

Nego Laki molim te brisi sve....ako mozes

Zasto koji ku#*c postoji ova tema nego da se iskazuju misljenja o C. i njihovim clanovima!? Molim te ne lupaj!

 

Ja mislim da super sviras bas!

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Ja mislim da super sviras bas!

 

Zasto koji ku#*c postoji ova tema nego da se iskazuju misljenja o C. i njihovim clanovima!? Molim te ne lupaj!

Sta da ti kazem :ja nemislim. icon_da.gif

 

Da ovo je tema o Consecration-u, a ne tema pod imenom:Sta Mislite o bassisti Consecration-a ,Za ili Protiv .icon_rolleyes.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stoga da ne odugovlacimo vise stvarno pocinjes iz ove agresije i da mi se dopadas mogao bih mozda da te nekada pozovem kod mene da slusamo ploce. biggrin.gifbiggrin.gificon_smile.gificon_smile.gificon_evil.gif

Mrki boy jel" mogu ja da dodjem kod tebe da slusamo ploce biggrin.gif ?

Salim se ,ali brate jer si morao onoliko da me blamiras.Mislim nije stvarno uredu.Sta ce ljudi bre da pomisle o meni.A zamisli tek mlade generacije koje dolaze icon_confused.gifwallbash.gif .

Posle onog tvog filozofskog rada ljudi ce misliti da sviram ko Jaco Pastorius(u najmanju ruku icon_smile.gif ).Mislim bi ja ali mi nesto neide poslednjih dana laugh.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zasto koji ku#*c postoji ova tema nego da se iskazuju misljenja o C. i njihovim clanovima!? Molim te ne lupaj!

 

Ja mislim da super sviras bas!

Daj klinko sta mu se uvlacis u dupe. dogovori se sa njim preko pp-a pa se kresnite posto sam izvalila da se ovde sve klinke loze na poznate tipove. Mala idi baci se pod voz. I za tvoje dobro nemoj da se ponizavas tako.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Daj klinko sta mu se uvlacis u dupe. dogovori se sa njim preko pp-a pa se kresnite posto sam izvalila da se ovde sve klinke loze na poznate tipove. Mala idi baci se pod voz. I za tvoje dobro nemoj da se ponizavas tako.

Kurvo ne seri ja se njemu ne uvlacim u bilju AKO BAS ZELIS DA ZNAC "MALA"

UOPSTE MI SE LESKO NE SVIDJA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ali bruka svira,

To ti isto dodje kad je kurva grob a dobro se kara!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kurvo ne seri ja se njemu ne uvlacim u bilju AKO BAS ZELIS DA ZNAC "MALA"

UOPSTE MI SE LESKO NE SVIDJA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ali bruka svira,

To ti isto dodje kad je kurva grob a dobro se kara!

Dosta vise o Lesku!!! Reci nesto pametno o bendu ako imas icon_rolleyes.gifmhihi.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...