Jump to content

Consecration


Apeiron

Recommended Posts

Nisam mogao da vam dodjem na Trg jer sam imao ispit.

 

Sta vam vredi sto ste najkvalitetniji bend u zemlji kad se masa lozi na (ne vise na Alogiju vec novu komercijalu)- Heteru.

Krivo mi je sto smo generalno seljacine k'o narod i ne cenimo kvalitet, nego hitice. icon_sad.gif Duboko sam zabrinut...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Replies 4.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Zao mi je sto nisu imali bolji termin na Trgu, a zasluzili su. Po meni, Consecration je jedan od rijetkih domacih bendova koji zna da prenese emocije na publiku. Svaka cast.

Hvala ti na komplimentu.

 

Dobro je ispalo sto smo uopste i svirali, jer smo Irish Stew i mi bili jedini 'demo' bendovi te veceri (valjda ostali nisu demo, jer imaju ugovor ili bilo kakav album, tj.snimak), a po (necijem) 'pravilu' na Trgu je trebalo da sviraju samo ne-demo bendovi (da se tako izrazim); svirali smo zahvaljujuci Olgi (i Dzetu) i za tih 15-17 min smo stvarno dali koliko smo mogli.

 

Pravicemo neku svirku do kraja avgusta sigurno, samo treba da se odlucimo za lokaciju i termin. No, jedno je sigurno - radimo na novim pesmama i ne izlazimo pred ljude dok ne budemo imali repertoar bar od sat vremena.

 

pozz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Preslusao sam snimke, Jeki donese kod Lazara, i mnogo mi je bolje zvucalo nego kod Vanje kad sam cuo (sa li do zvucnika, ko zna...). Veoma dobro odradjeno, Danilo bas mrzi na vokalima...

 

OK ste zvucali i na Trgu, jeste bilo malo rano, ali nema veze, culi su vas oni koji su to hteli i koji vas cene kao bend (ja sigurno). Za takve i svirate.

 

Poz!

Edited by Apeiron

Share this post


Link to post
Share on other sites

verovatno bi i bilo bolje da nismo svirali dok je bio dan....Mislim sunce sija i mi kao pokusavamo da sviramo Doom.... icon_confused.gif

Ma ja i ortakinja smo bas hvatale paradoxe te veceri... a jedan je bio doom usred bela dana icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif a za ostale bendove ne bih da pricam (pomislice da sam zla icon_biggrin.gif )

Inace dobro je sto ste i svirali inace ja ne bih ni dosla i srela meni drage prijatelje.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sta vam vredi sto ste najkvalitetniji bend u zemlji kad se masa lozi na (ne vise na Alogiju vec novu komercijalu)- Heteru.

Ti si jedan od krivaca za sadasnju popularnost Hetera-e icon_razz.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Preslusao sam snimke, Jeki donese kod Lazara, i mnogo mi je bolje zvucalo nego kod Vanje kad sam cuo (sa li do zvucnika, ko zna...). Veoma dobro odradjeno, Danilo bas mrzi na vokalima...

 

OK ste zvucali i na Trgu, jeste bilo malo rano, ali nema veze, culi su vas oni koji su to hteli i koji vas cene kao bend (ja sigurno). Za takve i svirate.

 

Poz!

Hvala cika Laki.... icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Depresija!!! icon_cool.gif

Zasto volim Consecration? Pa ovako ako uzmemo u obzir da je svet konacan. Onda iz toga sledi da covek (bice sa planete Zemlje sa kratkim rokom trajanja) kao konacan moze biti lep, srecan ili ruzan i nesrecan. Sada po logici (uposteno gledajuci) sve ono sto je lepo mora da bude srecno iz cega sledi da je dobro. A ono sto je ruzno mora da bude nesrecno iz cega sledi da je lose. Pa po kratkoj Sokratovoj logici mi dodjosmo do zakljucka ako Consecration stvara lepu muziku onda su jedan vid srcenih ljudi iz cega nuzno sledi da je to dobra muzika.

Mislim da je ovo objasnjenje najlogicnije (uradjeno po ugledu na Platonovu Gozbu icon_cool.gif )

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...