Jump to content

Consecration


Apeiron

Recommended Posts

  • Replies 4.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Kako napreduje album?

ne napreduje uopste sad.gif

 

nama su vezane ruke, tonac je zavrsio marchella, ali ima da smiksa jos jednu plocu (sky wikluh mozda) pa tek onda nas.

 

nemojte se zacuditi ako nam smiksa hip hop album.

Share this post


Link to post
Share on other sites

trebalo bi da sviramo na hitu godine 202. (part 2), sad u subotu (14.1.)

 

dodjite, upad ce verovatno biti 200 kinti kao i na proslom hitu godine.

 

sviracemo 3 pesme najverovatnije, a ovo ce ujedno biti i jedna od redjih prilika da nas cujete uzivo u narednom periodu, s obzirom da je yeqy u vojsci do maja.

 

pozz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zdravo da ste svi ko god da ste!!

Evo da znate da sam ziv i zdrav (ljubi me majka) i da muku muchim tamo daleko shvativshi sad kadm sam prochitao ove neke ove postove koliko vam uzasno nedostajem i Mrkiju unapred hvala za bubreg, nije trebalo, ali nema veze.SRECNA VAM OVA GODINA NOVA da dochekamo sledecu sa barem pola albuma smiksanog ako ne i objavljenog za nezavisnu izdavacku kucu "macak u cizmama, zabac sa cvikerima saund" is Sirije.

 

 

POOOOOZZZZZZZZZZZZZZZ!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

 

PS:pod poz mislim da ste svi pozeri shto mi niste doshli na zakletvu!!!

icon_razz.gificon_razz.gificon_razz.gificon_razz.giftenk.gif

Nisi zvao, ko te je' !!!

Uostalom videli smo se na discu (kako si sam zanosno djuskao na 'podijumu') laugh.giflaugh.giflaugh.giflaugh.gif ...

Znash, ono kao "Hey babe, I feel like the music sounds better with you..." and stuff ?

Brate, samo ti sviraj, to ti ide, jebesh djuskanje, jebesh disco, mozhda sledeci put dodjem sa gomilom cica (a hocu icon_biggrin.gif ) pa ce te biti sramota icon_razz.gif ...

Shalim se, aj' na osamdesete biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...