Jump to content

2008.07.01-05. Fest: * Smederevska Tvrdjava * Castle Fest


Elderane

Recommended Posts

cekamo neki metalac da dodje na vlast pa da dodju bolja vremena.sto bi rekao neko kad drzava ne podrzava ovo sta onda da ocekujemo....uzas ...da nsam se smiju iz okruzenja.

p.s. kassa najvise propati prvo kiss koji je toliko ocekivao i onda sve redom ...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Replies 5.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

I ja sam isto sanjao to za Kiss,pa nisam verovao da je moguce...

 

 

48 User(s) are reading this topic (21 Guests and 5 Anonymous Users)

22 Members: LazaGNR, Talvi, Laurelin, .nemanja., Kingmanowar, ~MaX~, djuk, FILIP St., Toksa, GEORGE_SOAD, Defunctus, DBrave, Buba :), El Karnisero, Шöне Мики, Marishte, LadyCorpse, dok, proka92, medjutim, Duxa Deathroll, fatdzo

Share this post


Link to post
Share on other sites

53 User(s) are reading this topic (22 Guests and 5 Anonymous Users)

26 Members: LazaGNR, Шöне Мики, Razbijač-SEXUALNI MEĐED, Tanya, Marishte, Defunctus, Kingmanowar, machak slusha DEATH, hypnos, Poison Ivy, GEORGE_SOAD, Laurelin, .nemanja., ~MaX~, djuk, FILIP St., Toksa, DBrave, Buba :), El Karnisero, LadyCorpse, dok, proka92, medjutim, Duxa Deathroll, fatdzo

 

Novi rekord :bigblue:

 

Ti znas neki pametniji? :):bigblue:

Judas Priest :da: :da: :da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

54 User(s) are reading this topic (24 Guests and 3 Anonymous Users)

27 Members: Tanya, Cyber, LazaGNR, Laurelin, Prince of Darkness, El Karnisero, bfg, Bole, djuk, Poison Ivy, medjutim, Uruk Hai, hypnos, LordHypnos, Kingmanowar, GEORGE_SOAD, FILIP St., Kinasky, ~MaX~, 2b_theonlygod, Toksa, Шöне Мики, Razbijač-SEXUALNI MEĐED, Marishte, DBrave, LadyCorpse, dok

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eto, ispostavi se da je ovo bilo doslovno pet nestvarnih dana. Šteta, velika šteta. Ali, realno, ni ne zaslužujemo festivale ovog tipa sve dok ima ljudi koji pišaju u čaše i gađaju, pišaju po ogradama, pišaju na druge. Srpski "fanovi" ne zaslužuju festivale sve dok pišaju, to je naravoučenije.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sve je vise i vise ljudi ovde...

 

 

55 User(s) are reading this topic (26 Guests and 3 Anonymous Users)

26 Members: Toksa, Defunctus, Infest, Bole, Cyber, medjutim, Tanya, Laurelin, bfg, Poison Ivy, Uruk Hai, hypnos, LordHypnos, Kingmanowar, GEORGE_SOAD, FILIP St., LazaGNR, Kinasky, ~MaX~, 2b_theonlygod, Шöне Мики, Razbijač-SEXUALNI MEĐED, Marishte, DBrave, LadyCorpse, dok

Share this post


Link to post
Share on other sites

pukli smo...

I kao metalci, i kao Srbi...

Sramota me je sto se ovo desilo...

"Siromasni metalcici".... fij!!

 

 

 

 

a jbg takav nam je standard , da nam je standard bolji ne bi bilo ovoliko kukanja i ocajavanja i metalci takvi i onakvi i sl....

a opet zavisi i od volje ali kad nemas ono sto ti je potrebno ode i volja....

Share this post


Link to post
Share on other sites

e,jebiga...verujem da bi se prodaja karata povecala nakon zavrsetka skolske godine i tako to...ali ako ste vi mislili da je bolje otkazati celu stvar,nego da se "brukamo" sa nekih 2000 ljudi koji bi u principu tamo dosli,ok onda...meni je krivo sto ko zna kada ce iduci put biti prilike da vidim cradle of filth,soilwork,sodom,at the gates....pogotovu ove prve.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ustvari, treba da navlacimo ljude da slusaju metal...jedino tako da nam se broj poveca (boze, ovo zvuci ko sekta )!!

:)

 

Ja pocinjem da navlacim rodjaku...al slabo nesto to ide... :)

Znam...

Ja sam eto nagovarao neku ekipu iz ZR-a da picimo na ovo (kao i na Legacy),ali...oni - sabani glupavi - navukli se na dop i onda im dodje vaznije (sto ja kazem) "crtanje" (izvlacenje "crta") nego koncerti :udri::no::udri:

Debili,jeb'o ih dop... :no:

 

Ista prica i za Legacy kad je bio...

 

 

59 User(s) are reading this topic (26 Guests and 4 Anonymous Users)

29 Members: LazaGNR, Prince of Darkness, machak slusha DEATH, Laurelin, Tanya, Blast beat, djuk, Шöне Мики, AstralliS, LordHypnos, KinSlayer, Buba :), Kinasky, ~MaX~, Poison Ivy, Toksa, Defunctus, Infest, Bole, Cyber, medjutim, bfg, Uruk Hai, GEORGE_SOAD, FILIP St., 2b_theonlygod, Razbijač-SEXUALNI MEĐED, Marishte, DBrave

 

So far najvise...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne zelim nikog da uvredim, ali se pitam sta su promoteli mislili kada su zakazali u vrlo kratkom rooku Legacy, Castle, Kiss, Slayer. Ja sam od ovoga planirao Castle 1 dan i Kiss, Slayer ?? . Svi su isli sa nekom logikom da zarade ili da budu na nuli, a verovatno i minus, koji bi im posluzio kao reklama sto su nesto organizovali na nivou. (za minus u novcu, to mi ne treba da znamo, to je poslovna tajna, vec odrzan koncert). Svi promoteri se ponasaju ko u crkvi pri lomljenju kolaca. Svi se nadaju da ce se dinar naci bas u njihovom delu. Da je sve pod jednom dirigentskom palicom, mozda bi se vise toga odrzalo. Ovako se trkaju i igraju binko, mi ih posle zalimo, a dolazimo na kraju u situaciju da sazaljevamo sebe i metal populaciju u Srbiji. Sve je stvar traznje i ponude (ili obratno, jer je to vrzino kolo). Uprkos ovome opet ce biti izleta promotera narodne godine, iz samo njima objasnjivih razloga. Slava ?? Zarada? Hobi ? (ne osudjujem nikog licno, a kao potencijalni konzument mogu da kazem po koju i na racun promotera).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znam...

Ja sam eto nagovarao neku ekipu iz ZR-a da picimo na ovo (kao i na Legacy),ali...oni - sabani glupavi - navukli se na dop i onda im dodje vaznije (sto ja kazem) "crtanje" (izvlacenje "crta") nego koncerti :udri::no::udri:

Debili,jeb'o ih dop... :no:

 

Ista prica i za Legacy kad je bio...

 

Dobrodosli u ZR... :rolleyes::no::no::no:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ustvari, treba da navlacimo ljude da slusaju metal...jedino tako da nam se broj poveca (boze, ovo zvuci ko sekta )!!

Ja pocinjem da navlacim rodjaku...al slabo nesto to ide... :)

 

 

pazi ima mnogo ljudi koji ne slusaju metal ali kad bi im pustila neki metal bend svidioo bi im se i onda bi mozda poceli da se interesuju.problem je mo\da sto ljudi ne znaki nista o tome pa onda pocinju da pricaju a oni mlate glavama i i narkomani i ovo i ono

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hah, ja optimista, nemam problem sa vizom i smestajem u Nemackoj pa kao ajd da vidim Wacken, cena, ovo ono... ali kurac dragi gledaoci, rasprodato.

 

probaj da stupis u kontakt sam nekim iz rumunije, njihov kontingent za wacken jos nije rasprodat, reko mi jedan lik na legacy festu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...