Jump to content

Paradise Lost


Recommended Posts

a sjecate li se komentara na yumu poslije tog koncerta...skoro svi su bili negativni,vecinom zbog set liste i clean vokala Nick-a.Valjda ljudi tada nisu bili toliko u toku,sta vec i ocekivali da ce vidjeti onaj PL iz Icon faze. :mhihi:

 

Haha, jebi ga, tad je još slabo bio raširen internet među srpskim metalcima. :mhihi: Meni baš do jaja bilo na koncertu, Orphaned Land su tada pokidali (Grobodan se seća valjda kako smo kod Solija učili tekst Norra El Norra pred svirku napamet :rockdevil:).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kopao sam po starim postovima na ovoj temi, tražio sam nešto ako ima od slika i utisaka sa nezaboravnog koncerta PL-a 2005-e u SKC-u, ali nema ništa...

 

Da li neko, ko je bio tada, ima možda neke slike, audio/video snimke...?

 

Kako je tada bilo dobro! A i veče pre koncerta, u Voodoo Club-u, je bilo extra druženje sa PL!

 

 

 

@Shamandalie

 

video sam u starim postovima da si radila intervju sa Gregorom 2005-e. Ako si ga sačuvala, da li ima šanse da ga pročitamo sada, kao lepu uvertiru za sledeći koncert? ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Jedno malo obavestenje:

 

Ponedeljak, 4ti Januar, klub Voodoo, mJetal night, narodski receno meshano meso tj razlicite vrste metala, sa time sto ce ovo biti neka vrsta preview party-a za koncerte Stratovarius, Paradise Lost i Gamma Ray, pa cemo se malo koncentrisati na pomenute bendove.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Ma jok.Jedino sto ce biti bolno u svemu tome jeste kraj koncerta i pomisao:"Kad cu ih opet videti?".

 

 

Istina. Mada, malo bitnije mi je da ih čujem nego vidim. :meshuggah: Takođe, prvi mi put u SKC. Nadam se da je prostor bolji za svirke od recimo je*enog Pionira.

 

 

Favoriti sa novog albuma, ako bi već nešto izdvajao: As Horizons End, I Remain, FDU-DUU, The Rise of Denial.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Istina. Mada, malo bitnije mi je da ih čujem nego vidim. :meshuggah: Takođe, prvi mi put u SKC. Nadam se da je prostor bolji za svirke od recimo je*enog Pionira.

 

 

Favoriti sa novog albuma, ako bi već nešto izdvajao: As Horizons End, I Remain, FDU-DUU, The Rise of Denial.

 

Meni je jako tesko izdvojiti bilo kakav favorit ali,ako bas moram,bila bi to "Last Regret".

Share this post


Link to post
Share on other sites

Heh, tradicija baksuzluka i toga da Paradise Lostu UVIJEK krene naopako sve sto moze krenuti naopako se nastavlja...

 

Australian Tour Dates Postponed

 

Due to unforseen circumstances, the australian tour dates for this February have had to be postponed until April.

 

Please check the Tour Dates section of the website for the updated show dates.

 

We apologise for any inconvenience.

 

Srecom nasi koncerti nisu dosli u pitanje...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...