Jump to content

Toxic Trace


Dushman

Recommended Posts

hvala, hvala... ja slika nemam,kontam da cu ih danas nabaviti, al imam video snimak cele svirke, videcu danas da ga uploadujem ako sitgnem. Bila je super svirka... Nismo svirali od etos, ovo je bilo bas prejako! Hvala svima koji su bili...

 

@Daca: Jesi se cuo sa ovim sa radija? Takodje, svaka cast za sinoc... ja dosao samo na zadnje tri pesme, morao sm malo da odmorim, crko sam...

Share this post


Link to post
Share on other sites

ko prvo hteo bih da vam pohvalim basistu.decko sabija onaj bas.gledao sam mu prste dok je svirao to leti,rekao sam mu bas posle svirke ti si prijatelju mali alex webster.stvarno mu svaka cast,ako ovako svira sada,sta ce tek biti za koju godinu.religion is slavery je tako dobra pesma,sunce ti jebem onaj pocetak me je odusevio.dere ko mitraljez samo ratatatatatatatatata.obrade su pale kao fino osvezenje,jednu-dve nisam prepoznao ali ok.meni su se vise dopale autorske :D sve u svemu objasnili ste neke stvari sinoc i mislim da vase vreme tek dolazi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jos kad ti kazem da mali svira nesto jace od godinu i 3-4 meseca... Za godinu-dve... ima da ubija...

 

Steta sto je bas bio malo slabiji, nisu se cule lepo solaze na basu u pesmi Haunted...

 

Hvala ti na komentarima.

Oo daj nemoj zajebavati? stvarno mu svaka cast!

Share this post


Link to post
Share on other sites

u bogte ja sam pomesao haunted i religion is slavery.haunted ima onaj cepajuci mitraljez pocetak :bigblue: .trebao je biti bas jos malo pojacan da se cuje malo bolje maxova solaza na religionu..sve u svemu sad tek vidim koliko je bilo dobro kada gledam snimke :haha: moramo ovo da ponovimo!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bas solo je na Hauntedu xD

 

Meni je bia predobra svirka... ako ne i najbolja ove godine...

 

Probacu ja da sredim nesto za Ns ako budem mogao, pa da napravimo ponovo neku zurku xD

 

Mada kolko sam cuo nema termina do februara

Edited by Dushman

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 1 month later...

Ljudi, nemam reci, po mom subjektivnom misljenju bili ste najbolji bend sinoc, ludilo kako ste navezbani, ritam sekcija pogotovo, ja se u zadnje vreme nesto kao nalozio da sviram bubnjeve, ali mi je Djubre nabio komplekse do kraja zivota! :ph34r: Jedva cekam sledecu svirku, zivi mi bili :pivopije: !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lik se zapalio xDDD Vi sada mnogo bolje zvucite, dobro je sto si ti uzeo da pevas, samo jos Atila da se navezba i da kupi duplu.

 

Evo na ovom linku mozete cuti snimke sa gitarijade u Krsturu, ima nekih prekida, al to je do snimka. probacu da nabavim komplet snimak od tonca.

 

http://vojvodinaopen.info/

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...