Jump to content

Reprezentacije


El Karnisero

Recommended Posts

imao ih je u holandskoj ligi...ne znam da li ti sive celije rapidno odumiru,pa nemos da shvatis da sam za to da ih zovemo,al da ne ocekujemo mnogo...gore od sada ne moze,tako da ce biti pomak,al nesto previse nece...

 

di vajo najbolji strelac i asistent bolonje za proslu sezonu,pa ga ne zovu u italiju...pitam se zasto...a nijedan od njihovih tadasnjih spiceva nije bio to u svom klubu...

 

Не одумиру мени сиве ћелије, него ти лупеташ српдајући се са холандском лигом, која је по снази 6, 7. у Европи. Од те двојице нико ни не очекује да нас одведу до финала светског првенства, него се људи надају да ће коначно бити позвани млади играчи који одлично играју у својим клубовима, уместо матораца који су се увалили у репрезентацију и не помишљају да оду из ње. Ди Вајо има превише година да би играо за репрезентацију, то је као кад би неко звао Вукића који растура ове сезоне.

  • Upvote 1
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

odmuiru,ocigledno...jeste moj kurac 6-7...liga de se moze igrati svako drugo kola tekma 17+...ne treba se zanositi jer se nece mnogo toga desiti,a ima jos dosta mladih i dobrih kojih nema u medijima...da nisi procitao u novinama da tadic igra,ne bi znao ni da postoji...kakve veze ima to sto divajo ima godina?prosle sezone je imao 34,a ove sezone van nisterloja sa 35 zvali da igra u kvalifikacijama za evropsko...ne zovu ga jer je lakse igrati u klubu gde ce svaka lopta ici na tebe de si im ti bog...gde vukic to ubija?u nasoj ligi..hahah...legendo!

Edited by Trne-svetska mega faca

Share this post


Link to post
Share on other sites

odmuiru,ocigledno...jeste moj kurac 6-7...liga de se moze igrati svako drugo kola tekma 17+...ne treba se zanositi jer se nece mnogo toga desiti,a ima jos dosta mladih i dobrih kojih nema u medijima...da nisi procitao u novinama da tadic igra,ne bi znao ni da postoji...kakve veze ima to sto divajo ima godina?prosle sezone je imao 34,a ove sezone van nisterloja sa 35 zvali da igra u kvalifikacijama za evropsko...ne zovu ga jer je lakse igrati u klubu gde ce svaka lopta ici na tebe de si im ti bog...gde vukic to ubija?u nasoj ligi..hahah...legendo!

 

Јаче су енглеска, италијанска, шпанска, немачка, француска, португалска, евентуално руска. И ниједна више. Тај Тадић је био трећи асистент Европе, иза Озила и Месија. Ако ти то није довољно да схватиш да је одличан играч, онда немамо о чему да причамо.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Јаче су енглеска, италијанска, шпанска, немачка, француска, португалска, евентуално руска. И ниједна више. Тај Тадић је био трећи асистент Европе, иза Озила и Месија. Ако ти то није довољно да схватиш да је одличан играч, онда немамо о чему да причамо.

ruska,ukrajinska,grcka...taj tadic je mogao da bude i prvi asistent evrope u evropi kada je najbolji igrac svog tima i igra u ekipi koja nema nikakve ambicije za bilo sta...videcemo sta ce biti na tekmama,pa cemo videti ko koliko valja zvonimire vukicu...i opet da ti ponovim,po jedno 15 put,ne kazem da je los,samo da sacekamo kada bude igrao,da se medijski ne zanosimo...i realno,ne bi se ni obracala paznja na njega da se ne napise u novinama svaki put kada dobro primi loptu...

 

niko ga nije pominjao prosle sezone,vec tek na kraju...do tada valjda nije asistirao,pa je sve asistencije na jednom mecu odradio...

 

 

Edited by Trne-svetska mega faca

Share this post


Link to post
Share on other sites

Е сад га лупи за Украјинце и Грке. Тамо се већ 30 година врте два тима, и то је то. Исто је као поређење Примере и Премијера. Примера има два најјача тима, али шта вреди кад су сви остали боранија, док у Енглеској сваке сезоне имаш 4, 5, 6 тимова који претендују на титули. У Холандији их имаш барем четири (Ајакс, ПСВ, Аз и Твенте). А заборављамо и малог Ђуричића који исто игра одлично у Херенвену, који је одмах иза те четворке.

Share this post


Link to post
Share on other sites

sahtjor i dinamo kijev bi pokidali sva ta 4 tima zajedno...ovi ostali su manje -vise isti...mogu da se sigraju fudbala...grci imaju kompaktnu ligu...tezak i mrtav fudbal,al jak...olimpija,panata,aek,paok...jos sam i tursku ligu zaboravio...

Edited by Trne-svetska mega faca

Share this post


Link to post
Share on other sites

ruska,ukrajinska,grcka...taj tadic je mogao da bude i prvi asistent evrope u evropi kada je najbolji igrac svog tima i igra u ekipi koja nema nikakve ambicije za bilo sta...videcemo sta ce biti na tekmama,pa cemo videti ko koliko valja zvonimire vukicu...i opet da ti ponovim,po jedno 15 put,ne kazem da je los,samo da sacekamo kada bude igrao,da se medijski ne zanosimo...i realno,ne bi se ni obracala paznja na njega da se ne napise u novinama svaki put kada dobro primi loptu...

 

niko ga nije pominjao prosle sezone,vec tek na kraju...do tada valjda nije asistirao,pa je sve asistencije na jednom mecu odradio...

 

Вукића сам навео као поређење са Ди Вајом - игра добро, али је матор за било шта и не треба га звати.

 

Не кажем ја да је он у рангу Кристијана, али исто тако не мислим да је слаб зато што не игра у некој од четири најјаче лиге на свету. Нормално је да се пуно очекује од играча који константно игра добро, чак и у слабијој лиги од холандске. Бити најбољи асистент или стрелац Европе није лако, ма где играо, а посебно у лиги у којој доминирају Твенте, Ајакс и ПСВ, који имају много веће буџете од осталих тимова.

 

На њега итекако треба да се обраћа пажња, само што се код нас нико не интересује за играче који не играју у Звезди и Партизану. Мало људи зна да је први стрелац лиге играч Радничког, а да га прати фудбалер Слободе. И уместо да се зову ти људи на пријатељске утакмице, игра имбецил Калуђеровић.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

da,al velika je razlika porediti coveka iz nase lige i coveka iz italije...mogao si mozda neki bolji primer...to je ok,dominiraju,veci budzet,al je problem sto igraci koji igraju u timovima bez ambicija...oni tamo nemaju nikakve reprezentativce...mozda neka finska...on je njima tamo realno najbolji...sve lopte idu na njega...sada ako ti njemu posaljes 50 lopti po tekmi...od tih 50 ces nesto uraditi,pa i da si invalid...treba videti kakav je kada dobije 5 lopti,pa kada skoro svaka mora biti prava...tada si vidi kvalitet...ti ljudi nemaju menadzere dobre,a kaludjer treba da se proda...tako je kako je,ubise menadzeri fudbal...

Edited by Trne-svetska mega faca

Share this post


Link to post
Share on other sites

Управо зато што нема амбиција и других добрих играча, његов успех постаје још већи. Игра са богаљима, а успева да буде тако добар. Лако је играти кад у везном реду имаш Ћавија или Ћаби Алонса.

Share this post


Link to post
Share on other sites

to jeste...samo sto ti neces dobijati toliko lopti kao pre...moraces mnogo vise da se boris...imaces par puta sansu da ubacis loptu u 16terac umesto milion puta...vise neces biti najbolji koga ce svi u ekipi gledati kao boga...mnogo jacih tekmi...ja mislim da ce on biti u rangu bambija tosica...al videcemo...prvih par za reprezentaciju ce biti nalozen,a posle se utapa u sivilo...

Share this post


Link to post
Share on other sites

To све зависи од њега и његове главе. Надам се да ни Сулејмани ни он неће пропасти, а поготову не бих волео да се то деси Лазару Марковићу.

Share this post


Link to post
Share on other sites

malog samo ako menadzeri ne rastrgnu i bice fenomenalan igrac...odlicno igra...inace,ne verujem da ce se sulejmani snaci na mestu napadaca...kada god sam ga gledao,nikako je odigrao...ipak je on krilo,krilni napadac..gledao sam ga kada su nasi mladi igrali evropsko kada je sam bio u napadu...nismo valjda imali sta drugo da stavimo...mislim da je krcamar bio selektor...odigrao je nikako...tu smo,koliko se secam,za 3 tekme uvaljali 1-2 gol...imamo 3 leva krila...tosic,tadic,sulejmani...

Edited by Trne-svetska mega faca

Share this post


Link to post
Share on other sites

tosic je upravo ono sto prica trne,samo za razliku od sulejmanija i tadica je dobio svaku mogucu priliku.tadic i sulejmani su se prodali,sumnjam da previse lose zaradjuju,tako da sa repkom mogu samo da dobiju,i mislim da bi se barem borili kao oni moji bilmezi iz cg,iskljucujuci par nedodirljivih.

Share this post


Link to post
Share on other sites

На њега итекако треба да се обраћа пажња, само што се код нас нико не интересује за играче који не играју у Звезди и Партизану. Мало људи зна да је први стрелац лиге играч Радничког, а да га прати фудбалер Слободе. И уместо да се зову ти људи на пријатељске утакмице, игра имбецил Калуђеровић.

 

Naravno da se treba zvati Kaluđerović prije njih, njeovih 10 golova vrijedi kao 20 ot tih pacera iz Slobode i Radničkog. To što su on najbolji strijelci u svojim timovima samo znači da su ostali invalidi koji ne znaju voditi loptu a kamoli dati gol. Mnogo je teže davati golove u jačem timu, gdje najmanje 5 igrača mogu da daju gol.

Edited by Vic Rattlehead

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naravno da se treba zvati Kaluđerović prije njih, njeovih 10 golova vrijedi kao 20 ot tih pacera iz Slobode i Radničkog.

 

 

Нигде логике. Логичније је да више вреде голови тих ''пацера'' с обзиром да играју у мањим екипама, па им је теже да постижу голове. Док Калуђеровић има много лакши посао, а лошије га обавља... И ја да играм у нападу Звезде бих убо неки гол.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja mislim suprotno, a u prilog tome govori i koeficijent. Ako se dobro sjećam, Kežman bi one godine bio proglašem za najboljeg strijelca Evrope da nije tu nagradu dobio igrač koji je dao manje golova od njega ali u jačem klubu koji je imao veći koeficijent od PSV-a (ne sjećam se koji tim i koji igrač).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naravno da se treba zvati Kaluđerović prije njih, njeovih 10 golova vrijedi kao 20 ot tih pacera iz Slobode i Radničkog. To što su on najbolji strijelci u svojim timovima samo znači da su ostali invalidi koji ne znaju voditi loptu a kamoli dati gol. Mnogo je teže davati golove u jačem timu, gdje najmanje 5 igrača mogu da daju gol.

 

Јел ти мене зајебаваш?!

 

 

Ja mislim suprotno, a u prilog tome govori i koeficijent. Ako se dobro sjećam, Kežman bi one godine bio proglašem za najboljeg strijelca Evrope da nije tu nagradu dobio igrač koji je dao manje golova od njega ali u jačem klubu koji je imao veći koeficijent od PSV-a (ne sjećam se koji tim i koji igrač).

 

Јачи клуб, а не јача лига! Коефицијент се гледа по лигама. И управо је тачно ово што Ајрон Вил каже.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Да, али си почео са причом да голови ликова из Слободе и Радничког имају мању вредност него Калуђеровићеви. По чему? По томе што они имају по једног Ћавија за саиграча да им асистира, а јадни Калуђер нема?! Као што рекох, Ајрон Вил је погодио суштину.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Не знам, по мени је глупо да се тако гледа. Онда би значило и да у Барси играју све инвалиди сем Месија, јер је он дао 30+ голова у сезони, а следећи на листи има 15.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...