Jump to content

Acid Rain


Acid Rain

Recommended Posts

Posle skoro 2 godine pauze, bend Acid Rain nastavlja sa radom.

 

U toku su zavrshni radovi na EP-ju "Worlds apart" koji sadrzi 3 nove pesme (tj. dve nove i jednu novu-staru):

1. Worlds apart

2. Solitude

3. Guide the blind

 

Semplove pesama trenutno mozete preslusati na Myspace stranici, a u skorijem periodu sve tri nove pesme ce biti postavljene za download.

 

Postava je sledeca:

 

Srdjan Zuvic - vokal

Nikola Krstovic - gitara

Bojan Petrovic - gitara

Matija Andjelkovic - klavijature

Andrej Misic - bubnjevi

Stefan Golubovic - bas

 

Bend je poceo sa probama, bicete u prilici da chujete live stvari sa ep-ja kao i neke od starijih stvari, prilagodjene trenutnom zvuku benda.

 

Uskoro ce poceti sa radom i zvanicni sajt benda WWW.ACIDRAINBAND.COM i tu ce moci da se dobiju informacije o radu benda.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Replies 81
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

@ RNA, Max

 

Vas dvojica, ako imate sta raspraviti sa nekim iz Acid Rain, molim vas radite to na PP, zamoljen sam da obrisem, i obrisao sam, ali da ne komplikujemo dalje, ovo je Acid Rain tema, ljudi ponovo sviraju, i to je to, drzimo se toga. Ja ne bih da se mesam ako ne moram.

Edited by Apeiron

Share this post


Link to post
Share on other sites

Malo me podsecate na andromedu samo shto se agresivniji....u ovim klanica delovima...

Realno nema dalje...bash je dobro...

Krle je prejebao samog sebe....Ovo je mnoooogo bolje od ranijih radova.....

Srki je objasnio kako se peva progresive.....MUDAAAAA DO DASKE!!!

Samo krljajte pa da zaswviramo zajedno....

POZZZ

 

Shto se tiche mixa....jebo te ranije si ga bolje radio....bubanj ti je zakopan samo dobosh shtrchi....

Ostatak je ok...Mozhda malo oshtrija gitara...on na 10 kHz--16kHz....:D

Edited by !!!SERAFIM!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Shto se tiche mixa....jebo te ranije si ga bolje radio....bubanj ti je zakopan samo dobosh shtrchi....

Ostatak je ok...Mozhda malo oshtrija gitara...on na 10 kHz--16kHz....:D

 

:D :D :D :D :D

 

nema, odma pocinje o kilohercima da se prica...

Share this post


Link to post
Share on other sites

TECHNO METAL! :D

 

Dobar vam je EP , zvuči veoma moćno, pogotovo su do jaja electro delovi, dakle sve je maksimalno profi. Iako nisam bio baš veliki fan onog stila kojim ste počeli, sa ovim EP - jem ste mi definitivno privukli pažnju. Ovaj agresivniji zvuk vam mnogo bolje stoji. Svaka čast Nikoli i ekipi.

 

 

:meshuggah:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moram reći da mi je ovaj EP gotovo svakodnevno na playlisti! Posebno mi je neverovatan instrumental "Solitude" ... veoma profi!

 

Aranžmani su odlični, produkcija je više nego dobra s obzirom da je rađeno u kućnoj varjanti (zbog toga samo malo bubanj kvari, ali samo malo, jer ipak ne može da ima onaj prirodan zvuk).

 

Gitare su odlične, odlično odsvirane, odlična boja, odličan aranžman ... Klavijature su izuzetne!

 

Sve u svemu, veoma zanimljiv materijal, prvi ozbiljan progressive kod nas (dobro, neću računati zmajeve iz Pero Defformero). Nadam se uskoro snimanju albuma, jer mislim da ovi momci mogu stvarno mnogo da urade!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne kapiram o chemu prichash....??

Oni postoje kao bend, imaju probe, prave autorske pesme, uskoro ce da imaju i svirke...shto ne bi bili dobar bend??

 

Ovo ima tendenciju da prejebe sve matichne bendove svih chlanova...stoga da lli stvarno mislish da ce ga uvek tretirati kao solo projekat nekog tamo Nikole Krstovica??

Veruj mi --- nece!

Samo sam surovo realan- bez uvrede...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...