Jump to content

Kosa


....

Recommended Posts

Nikad mi nece biti jasno, zasto vezuju kosu kada imaju predivnu (oni koji imaju)...

I stalno se borim da im dokazem, da svakoj devojci bolje stoji pustena kosa nego je uviju u rep iliti sta ja znam...

 

U vrijeme kad je moja kosa bila do dupeta, upetljavala mi se u kaiševe, dugmad od kaputa, šipke u metrou, moj i tuđ nakit... Treba li i dalje da nabrajam? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovo jednostavno nije tačno. Postoji milion načina da se kosa veže "bezbedno" i isto tako milion loših načina da se veže.

 

 

Koliko je pletenica dobra kao nacin "vezivanja"?

 

Ja uglavnom izbegavam da kosu vezujem gumicom nego stavim neku snalu-stipaljku.

Share this post


Link to post
Share on other sites

a kad zatvorim kosu vratima od automobila pa shvatim da mi vijori po autoputu??

e to je bedak sa dugom kosom

 

sad je dužina ok. idem po onaj gliss kur.

 

Brate, i to. xD Ili kad si na koncertu i zaglavi se u masi. xD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni se redovno desavalo da se zapetljam u neku granu hehe..Jednom prilikom,kada je duvao jaci vetar,kosa mi se zapetljala tako gadno u neku nisku granu,da sam morala da odlomim delic te grane i da je vucaram kroz grad do skole,posto sam vec dobrano kasnila na cas :) :) Sreca pa nemam takvih problema i prepreka na putu do posla sad :) :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hahah i ja sam imala takvih dogovstina ranije dok mi je bila kosa jako duga. Osisala sam se posle do ramena, pa nisam imala zezancije, sada je opet narasla poprilicno pa je cesto vezujem da se ne bih uplitala kojekuda XD Zivim u gradu gde vetar poprilicno jako duva 360 dana godisnje tako da sam prinudjena da je obuzdam pomocnim sredstvima :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znam dobro o cemu pricas, dobijamo i mi ovde deo toga. :D

Sta znam ja sam navikla. Jeste da je smrt za kosu, ali kad je dan bez vetra osecam da se gusim XD Makar rasteruje sve izduvne gasove i sl. Korisniji je nego sto je stetan :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

meni je prosto neverovatno da mi se sami krajevi vise mrse sada kad sam skratila :D

njaaaaah opet mi siske ispadaju iz repa (how bizare :) ), isterujem mini val vec jace od godinu i po.

nevidjeno mi se masti kosa, pitam se jel zbog svinjske ishrane :)

jel ima neko proveren recept za ultra leprsavu kosu? :D

btw fen na kom mozes da iskljucis grejanje a usput do jaja jako duva je zakon. osusi rascesljanu kosu za svega par minuta a ne przi.

Edited by Double Fire

Share this post


Link to post
Share on other sites

To je tesko izvodljivo jer-

1.Ne slikam se.U stvari imam jednu sliku od letos u kompjuteru. :rockdevil:

2.Zesci sam tupson za postavljanje slika na internet,jebavao sam se sa imageshack-om danima i nista uradio nisam.I sad kad pomislim na imageshack dobijem napad besa.

Edited by El Karnisero

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...