Jump to content

2008.10.29. *Beogradska Arena, Beograd* Queen + Paul Rodgers


crusader84

Recommended Posts

...koncert otvorishe sa Hammer To Fall...

Haha,podsetio si me na tu situaciju :)

Ja upadam u Arenu i pisa mi se (od piva :) ),kad naravno red ispred Toi-Toi-ja 100 km,al' sta cu,stanem i cekam,kad ono gase se svetla i pocinje koncert (pocinje ta stvar (Hammer To Fall)) :rockdevil:

E sad,ja nisam znao kako se zove ta pesma,a vidim poznata mi i pitam jednog druga (naleteo u tom momentu),kao

"E,kako se zove ova stvar?"

"Hammer To Fall!E,idem ja sad Lazo,trazim (tog i tog)..."

A ja ga razumeo da je rekao da se pesma zove "HAMMERFALL" :) :) :)

Reko' sta lupa ova budala,da nije sledeca onda Legacy of Kings?! :)

 

 

Al' mislim da znam da je '39 najavio kao "staru srpsku narodnu" (i to pise u izvestaju). :)

'39 je najavio kao staru srpsku pesmu radi fore, da odma' posle najave rekao nesho kao TO JE PRAVA (OGROMNA) LAZH.

Haha,a za to to mi se ucinilo (kad je valjda Tylor rekao "This is old serbian trdicion song" il' tako nesto) kad je pocela - reko',JEBOTE,pa ovi su poceli da sviraju od Riblje Corbe "Nemoj sreco,nemoj danas",ne seriiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii!!! :icon_eek::):udri::)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Replies 281
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Haha,podsetio si me na tu situaciju :)

Ja upadam u Arenu i pisa mi se (od piva :) ),kad naravno red ispred Toi-Toi-ja 100 km,al' sta cu,stanem i cekam,kad ono gase se svetla i pocinje koncert (pocinje ta stvar (Hammer To Fall)) :rockdevil:

E sad,ja nisam znao kako se zove ta pesma,a vidim poznata mi i pitam jednog druga (naleteo u tom momentu),kao

"E,kako se zove ova stvar?"

"Hammer To Fall!E,idem ja sad Lazo,trazim (tog i tog)..."

A ja ga razumeo da je rekao da se pesma zove "HAMMERFALL" :):):)

Reko' sta lupa ova budala,da nije sledeca onda Legacy of Kings?! :)

:lol::)

 

C c c c c, sramota, nisi znao kako se zove pesma... :no:

 

 

 

Haha,a za to to mi se ucinilo (kad je valjda Tylor rekao "This is old serbian trdicion song" il' tako nesto) kad je pocela - reko',JEBOTE,pa ovi su poceli da sviraju od Riblje Corbe "Nemoj sreco,nemoj danas",ne seriiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii!!! :icon_eek::):udri::)

:lol::)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa ko da ja znam sve pesme od Queen-a :D:P

 

Nesto ovako otprilike

Ja sam daleko do fana Queena, još ni albume nemam, znao sam ukupno 2 strofe, 3 refrena i delove gde se pominju nazivi pesama :)

:):pivopije:

 

 

Uz koncert Metallice iz 2004., ovo je najduzi solo koncert nekog benda na kome sam bio, mislim.

Nisi bio na Therionu u decembru? Blackmore's Night je bio tu negde kao Queen. Bijelo Dugme aj da ne računamo. :)

(izdrzi, izdrzi, izdrzi, izdrzi.. ejbg, ne mogu)

 

A Ceca je imala koncert od 4 sata :)

Al' zato je Manowar drzao koncert od 5 sati :):rockdevil::P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa ko da ja znam sve pesme od Queen-a :D:P

Pa ne znam ni ja sve, al' treba da znas par neke poznatije pesme. :da:

Bolje da znas pesme od Queen-a, nego od GNR-a. :razz: (morala sam ovo napisati) :)

 

 

Al' zato je Manowar drzao koncert od 5 sati :):rockdevil::P

5 sati?! Kad i gde?

 

5 sati je previse, bar meni. Al' Queen su bas imali super duzinu trajanja koncerta - oko 2 i po sata. I da, poceli su tacno u 9, sto je za svaku pohvalu. :da::rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa ne znam ni ja sve, al' treba da znas par neke poznatije pesme. :da:

Bolje da znas pesme od Queen-a, nego od GNR-a. :razz: (morala sam ovo napisati) :)

Bolje da ti ja dam ban nego da tu pises svasta :):P

 

 

5 sati je previse, bar meni. Al' Queen su bas imali super duzinu trajanja koncerta - oko 2 i po sata. I da, poceli su tacno u 9, sto je za svaku pohvalu. :da::rockdevil:

Vi sto nemate kodicije mozete da umrete :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...