Jump to content

Muvanje- sve sto niste hteli da znate ali vam pise ovde....


Guest Razbijač-NAAĆI

Recommended Posts

Pa kako covek da se ne uzbudi... :veseli:

 

Ali na primer dobro je kad vidis da ti daje sansu, to jest da vidis da imas sanse samo moras jbg da budes strpljiv i uporan, to su oni pogledi pa pipanja, pa smeskanja :veseli: to je dobro a ne kada jedu govna zavlacete 100 godina i na kraju nista. To su isfolirane ribice koje mog stojka a ni bilo cijeg nisu ni zasluzile.

Edited by enclave

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Replies 386
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Цуре које се не дају тако лако. Има и других, цуре код којих немаш никаквих шанси. Дакле, нити ти упућују *значајна пауза* погледе, нити ти дају друге знаке нити те региструју, на крају крајева. Цуре које је практично немогуће освојити. Једино због таквих сам спреман да жртвујем своје време, принципе и остале будалаштине који сачињавају један его. Важи ли ово за још некога или сам ја безнадежни романтик? Постоје ли цуре које су ван ваше менталне и физичке лиге? Сигалов одговор унапред знам, састоји се из неколико епских описа освајања управо овакве цуре са све цитатима народних умотворина и по којом псовком, а можда и суптилним имплементирањем изнутрица неке ловине у опис, ако смо срећни. Остали, go hog wild.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Razbijač-NAAĆI

Videti devojku koja pije pivo znas da je super, opustena, i to su zene, a ne ove kurvetine sto piju martinije,vermute, i cekaju da ih startuju nagelirani lipicaneri,obrijanih guzicetina.

 

a ove devojke koje startuju likove i jure ih nedeljama i mesecima, primer su osoba koje su u fazonu, daj sta das, samo da rupa ne zvrji prazna.

 

i iskreno, danas se ne zna ko su vece picke, ili likove ili ribe...ko ceto reci..ne zna ni sam gospod savajot.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Razbijač-NAAĆI
то јесте жива истина, али за оно са пивом не могу да се сложим никако!

 

pa ako ne mozes sa pivom,ti sipni rakiju ili viski.sta te svrbi lakata.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

не пијем пиво, ни ракију, ни виски... пијем само коктеле са џином или са румом. Али не сматрам да сам због тога курветина нити чекам да ме стартују типови са депилираним дупетима :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da su svi malo vise Rajku Miticu.

 

I zene i tipovi, to bi bilo do jaja.

 

Covek je bio simbol velicine i ljudskosti. Mogao je da digne nos u nebesa, ali nije.

 

Znam da mozda nema mnogo veze s temom, ali hteo sam da istaknem upravo tu njegovu osobinu kao jako pozitivnu.

---

Da svi malo vise gledaju svoja posla i nisu ili nosom u oblacima, ili nosom u zemlji (glavom, ko noj)..

 

Pa u razvijenijim zemljama nije nikakav problem devojkama da pridju, tamo je to ok.

 

Sto mi u Srbiji uvek pokupimo ono najgore od stranaca...

---

On je takav covek kakav Kristijano Ronaldo npr nikad nece biti.

 

VECNA TI SLAVA I HVALA LEGENDO

Edited by Mustang

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da su svi malo vise Rajku Miticu.

 

I zene i tipovi, to bi bilo do jaja.

 

Covek je bio simbol velicine i ljudskosti. Mogao je da digne nos u nebesa, ali nije.

 

Znam da mozda nema mnogo veze s temom, ali hteo sam da istaknem upravo tu njegovu osobinu kao jako pozitivnu.

---

Da svi malo vise gledaju svoja posla i nisu ili nosom u oblacima, ili nosom u zemlji (glavom, ko noj)..

 

Pa u razvijenijim zemljama nije nikakav problem devojkama da pridju, tamo je to ok.

 

Sto mi u Srbiji uvek pokupimo ono najgore od stranaca...

---

On je takav covek kakav Kristijano Ronaldo npr nikad nece biti.

 

VECNA TI SLAVA I HVALA LEGENDO

 

 

:pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da su svi malo vise Rajku Miticu.

 

I zene i tipovi, to bi bilo do jaja.

 

Covek je bio simbol velicine i ljudskosti. Mogao je da digne nos u nebesa, ali nije.

 

Znam da mozda nema mnogo veze s temom, ali hteo sam da istaknem upravo tu njegovu osobinu kao jako pozitivnu.

---

Da svi malo vise gledaju svoja posla i nisu ili nosom u oblacima, ili nosom u zemlji (glavom, ko noj)..

 

Pa u razvijenijim zemljama nije nikakav problem devojkama da pridju, tamo je to ok.

 

Sto mi u Srbiji uvek pokupimo ono najgore od stranaca...

---

On je takav covek kakav Kristijano Ronaldo npr nikad nece biti.

 

VECNA TI SLAVA I HVALA LEGENDO

 

:confused:

 

idi na sport deo, pa onda pisi o njemu

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Цуре које се не дају тако лако. Има и других, цуре код којих немаш никаквих шанси. Дакле, нити ти упућују *значајна пауза* погледе, нити ти дају друге знаке нити те региструју, на крају крајева. Цуре које је практично немогуће освојити. Једино због таквих сам спреман да жртвујем своје време, принципе и остале будалаштине који сачињавају један его. Важи ли ово за још некога или сам ја безнадежни романтик? Постоје ли цуре које су ван ваше менталне и физичке лиге? Сигалов одговор унапред знам, састоји се из неколико епских описа освајања управо овакве цуре са све цитатима народних умотворина и по којом псовком, а можда и суптилним имплементирањем изнутрица неке ловине у опис, ако смо срећни. Остали, go hog wild.

 

Mnogo sapunjas macora

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Razbijač-NAAĆI
A od kad je pravilo da muskarac mora da "pridje" prvi?

Meni su svaki put, na ovaj ili onaj nacin, devojke "prilazile" prve...

Tako da nisam imao priliku da prvi "pridjem"...

:zeleni::zeleni:

 

Pod tim "prici" podrazumevam - nacini prvi potez...

 

 

Ili si tezak pickuljan, ili te uglavnom startuju gabori koji ne mogu da se izbore sa seksualnom apstinencijom,pa gledaju da snime prvu budalu...veruj mi decko, da umesto tebe vide kera muzjaka na ulici, ne bi prezale da ga uhapse i sodomuju.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Razbijač-NAAĆI
:lol::pivopije:

Ili prosto imam srece?

 

ili i dovoljno godina da mogu da te seksualno iskoriscavaju.ruku na srce,da sam riba,voleo bi da me seksualno koriste,svakom prigodom.sirio bih noge, dovoljan bi bio samo mig.ali zbog toga ne bih bio kurva. iskreno,svi mi volimo da se jebemo, i zveri isto...pa ako bi se tako gledalo svi su kurve,jer vole jebanje.

 

ja kad muvam ribu obicno pridjem sa osmehom, u levoj ruci, drzim pice, desnom je blago ''mazim'', pipkam po ramenu, i pricam na uvo...u pocetku, sve lepo, kasnije ako vidim da imam prodju, pocinjem da joj nabacujem bezobrazne reci...ali sa stilom...a ne ko neki...''u sto imas sisu,jel' mogu da pipnem?'' i te pijane fore.

 

jednom kad sam muvo jedno celjade od 24 leta, prilazi meni neka pijana budala, prigrli me i kaze, nemoj da me bijes, ja se nacerim, reko,''ajmo da pisas'', i zagrlim ga, odvedem u klonju,i skucam ga kod wc solje, a onda se vratih de sam stao sa tom ribicom. ziva istina, pitajte za to osoblje ''Londona'' u NS-u.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Razbijac,

Posto si skoro izjavio da ti se veoma svidja komsinica Shamandalie, mozes li nam reci u kratkim crtama kako bi je smuvao.

Ona najbolja riba na YUM, ti najbolji frajer, jos samo da se smuvate. Nemoj mi reci da je prvi korak bio, to sto si rekao na YUM da je nordijska lepota.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Muvanje?

Shta to beshe?

Poshto mi radna nedelja ima puno sati a i proshao me famozni 7 year itch, nemam vremena za klasichnu bleju (chitaj izlasci koji ne podrazumevaju neka fina drushtva, vechere i sl. vech tezhe opijanje i jurnjavu zhena). U ovim godinama mislim da se seksualna tenzija mozhe osetiti i to sa 5-10% apsolutne greshke (koja je nekad i samo u koracima). I kad se oseti tu nema mnogo filozofije - k'o je vishe zagoreo navaliche prvi. Nekad treba malo vishe vremena da se to ispolji (posebno ako je u pitanju druga nacija, vera, ili rasa) ali je sve to na kraju isto (nechu da zvuchim k'o Balashevich).

I ne cenim da je narochit greh pojebati se pa ichi dalje - mada se Biblija ne slazhe s time.

Al' ja sam ush(zhenje)trojen pa me to sve manje pogadja.

 

Offtopic:

@Razbijach- Cenim da ti vechinu tema otvorish, da bi se gistro zainteresovao shta drugi rade ali naravno da bi na kraju isprichao valjanu anegdotu koja dokazuje kako si ipak ti sasvim potuno sasvim najvechi baja. Mislim da sve tvoje teme treba da imaju posebnu oznaku - neshto tipa: Recite shta imate, ali ne zaboravite da se divite mojoj lichnosti, nesvakidashnjim iskustvima i kurcu!

J'b'o mater, ti ko da si iz Saut Parka izashao, a ne iz Vojvodjanskog sela.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Razbijač-NAAĆI
Muvanje?

Shta to beshe?

Poshto mi radna nedelja ima puno sati a i proshao me famozni 7 year itch, nemam vremena za klasichnu bleju (chitaj izlasci koji ne podrazumevaju neka fina drushtva, vechere i sl. vech tezhe opijanje i jurnjavu zhena). U ovim godinama mislim da se seksualna tenzija mozhe osetiti i to sa 5-10% apsolutne greshke (koja je nekad i samo u koracima). I kad se oseti tu nema mnogo filozofije - k'o je vishe zagoreo navaliche prvi. Nekad treba malo vishe vremena da se to ispolji (posebno ako je u pitanju druga nacija, vera, ili rasa) ali je sve to na kraju isto (nechu da zvuchim k'o Balashevich).

I ne cenim da je narochit greh pojebati se pa ichi dalje - mada se Biblija ne slazhe s time.

Al' ja sam ush(zhenje)trojen pa me to sve manje pogadja.

 

Offtopic:

@Razbijach- Cenim da ti vechinu tema otvorish, da bi se gistro zainteresovao shta drugi rade ali naravno da bi na kraju isprichao valjanu anegdotu koja dokazuje kako si ipak ti sasvim potuno sasvim najvechi baja. Mislim da sve tvoje teme treba da imaju posebnu oznaku - neshto tipa: Recite shta imate, ali ne zaboravite da se divite mojoj lichnosti, nesvakidashnjim iskustvima i kurcu!

J'b'o mater, ti ko da si iz Saut Parka izashao, a ne iz Vojvodjanskog sela.

 

prvo nemo mi psujes mater, da ti ja ne bi jebo mater.ti si ocigledno ljubomoran na mene, doduse i ja sam na tebe, nikad nisam imao crnkinju za devojku, ali dobro,mene su fetish azijatkinje,mulatkinje...I jednom recju, ti SEREŠ, sereš ko tetreb po inju.Gospodin filozof našao meni da soli pamet, znam i ja jednu filozofiju, filozofiju ulice i pesnice posred vilice, landarapišoreu!

 

@Ilegalac

Shamandalie...nikad ja nisam pominjao nordijsku lepotu.Ona ima SRPSKU LEPEOTU, mamlaze nedoakani.drugo, kako bi je muvao, gluperdo jebena...pa pravi dzentlmen se ne razmece takvim stvarima.Cenim da za razliku od vas po tom pitanju drzim do sebe. Stvarno si govedo, na kvadrat. i pazi šta mi govoriš o komšinici, da te ilegalno ne silujem kojom prigodom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ko ti bre psuje mater, paorchino? I nisam crnjkinju nego Tajvanku, umri sad od muke.

A tvog sranja je pun forum, mozhe pola Vojvodine nadjubrish. I ne znam gde s' ti to video ulicu (bar s asfaltom).

 

Usput,

landarapishoer :):):):) ...bar imash sharma.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Цуре које се не дају тако лако. Има и других, цуре код којих немаш никаквих шанси. Дакле, нити ти упућују *значајна пауза* погледе, нити ти дају друге знаке нити те региструју, на крају крајева. Цуре које је практично немогуће освојити. Једино због таквих сам спреман да жртвујем своје време, принципе и остале будалаштине који сачињавају један его. Важи ли ово за још некога или сам ја безнадежни романтик? Постоје ли цуре које су ван ваше менталне и физичке лиге? Сигалов одговор унапред знам, састоји се из неколико епских описа освајања управо овакве цуре са све цитатима народних умотворина и по којом псовком, а можда и суптилним имплементирањем изнутрица неке ловине у опис, ако смо срећни. Остали, go hog wild.
Ako stvarno ovako mislis,onda bravo!Samo moras biti pazljiv-ipak moras da sacuvas dostojanstvo.Znam tipove koji su se ponizavali na najgore nacine da bi ih devojke primetile,a to ne izgleda bas najlepse.Btw,da te upoznam sa svojom sestrom.Ona ima 21 i jos niko nije uspeo da je smuva. :pivopije: I ljudi,zaboga-kako ne kapirate da Razbijac nije uopste ozbiljan. Edited by WITCH84

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja kad muvam ribu obicno pridjem sa osmehom, u levoj ruci, drzim pice, desnom je blago ''mazim'', pipkam po ramenu, i pricam na uvo...u pocetku, sve lepo, kasnije ako vidim da imam prodju, pocinjem da joj nabacujem bezobrazne reci...ali sa stilom...a ne ko neki...''u sto imas sisu,jel' mogu da pipnem?'' i te pijane fore.

 

jednom kad sam muvo jedno celjade od 24 leta, prilazi meni neka pijana budala, prigrli me i kaze, nemoj da me bijes, ja se nacerim, reko,''ajmo da pisas'', i zagrlim ga, odvedem u klonju,i skucam ga kod wc solje, a onda se vratih de sam stao sa tom ribicom. ziva istina, pitajte za to osoblje ''Londona'' u NS-u.

 

 

@Ilegalac

gluperdo jebena...pa pravi dzentlmen se ne razmece takvim stvarima.Cenim da za razliku od vas po tom pitanju drzim do sebe.

Priguseno svetlo, prava atmosfera,

Sa suprotnog zida smeje mi se senka,

Pusim u maniru iskusnog svalera,

A kraj mene prede zadovoljna zenka.

 

Stavicu jos jednu besmislenu recku,

Uspehom se smatra valjanje u mraku,

Sutra u kafani opisacu podvig

Nekom meni bliskom sujetnom ludaku.

 

Cekam da se dignes i pokupis stvari,

U meni jos samo praznina postoji,

Umoran sam, duso, evo ti za taksi,

Hajde, podji kuci, brinuce se tvoji.

 

Riblja Corba

 

Usro si se od njene lepote i intelekta, to su priznali i veci "osvajaci" od tebe. A sto ne krenes onom starom narodnom "nema neosvojive tvrdjave, samo losih osvajaca", frajeru.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Razbijač-NAAĆI

Па овај форум само захвалјујући мојим говнима и има занимлјивост. Да није мене сви би се давили у стереотипу и сопственим говнима. Ја бар светло уносим овде, треба табане да ми лјубите и искате.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...