Jump to content

Muvanje- sve sto niste hteli da znate ali vam pise ovde....


Guest Razbijač-NAAĆI

Recommended Posts

  • Replies 386
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Осим ако, рецимо, не конзумирају алкохол.

Pa devojkama koje ga konzumiraju takav muskarac ni ne treba :D

Mogu misliti koliko je muskarcu koji ne pije ogavna devojka sa kriglom u ruci :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma,gabor sam,pa sam morala nekako drugacije da ga osvojim.Mali savet za devojke:izvedite svog muskarca na pivo,necete pogresiti. :)

 

Savet za devojke: kada izadjete sa tipom ne ogovarajte drugarice, ne pricajte svasta samo da bi pricale nesto, ako vam se ne svidja recite mu to direktno i ne zavlacite ga, ne pricajte odmah na pocetku o ozbiljnoj vezi, o deci i kako su se drugarice udale i tako to .... :D

 

I nikako mu ne placajte pivo, to je uvreda za Balkanskog muskarca, muskarac mora vama da plati pice ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Savet za devojke: kada izadjete sa tipom ne ogovarajte drugarice, ne pricajte svasta samo da bi pricale nesto, ako vam se ne svidja recite mu to direktno i ne zavlacite ga, ne pricajte odmah na pocetku o ozbiljnoj vezi, o deci i kako su se drugarice udale i tako to .... :D

 

I nikako mu ne placajte pivo, to je uvreda za Balkanskog muskarca, muskarac mora vama da plati pice ;)

E,to je sve individualno.Al u pravu si za ovo o deci i udaji.Takve price plase ljude.Najbolje je pustiti da sve ide svojim tokom. :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

jebat ga, ne volim tipove (ni ribe) koji se mnogo predomisljaju, tako da to kod mene ide na blic - jedno pitanje, na osnovu kog odlucujem da lise razgovor nastavlja ili ne, obicno u roku od 5 sekundi.

jedan od boljih fazona mi je bio da snimim tipa na ulici u po bela dana, pridjem mu i u nedostatku boljeg, mu dam vizit kartu uz tekst "ako imas vremena veceras, javi se". (bili smo zajedno 4 godine posle toga, pre nego sto pocnete dobijati razne ideje bando pokvarena i iskvarena) :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

jebat ga, ne volim tipove (ni ribe) koji se mnogo predomisljaju, tako da to kod mene ide na blic - jedno pitanje, na osnovu kog odlucujem da lise razgovor nastavlja ili ne, obicno u roku od 5 sekundi.

jedan od boljih fazona mi je bio da snimim tipa na ulici u po bela dana, pridjem mu i u nedostatku boljeg, mu dam vizit kartu uz tekst "ako imas vremena veceras, javi se". (bili smo zajedno 4 godine posle toga, pre nego sto pocnete dobijati razne ideje bando pokvarena i iskvarena) :D

Haha, ti si moj idol :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da je dobra riba i da ima mozga,od takve i mozes nesto realno da ocekujes.Od one koja je dobra a glava suplja i koja je opsednuta svojim izgledom nema leba,samo 'koristi'

+1

 

Nemam pojma, neznam te uzivo jos uvek pa nemogu da sudim 100%, ali preko neta se definitivno cudno ponasas :)

(nemislim da se ponasas kao neko sa vise iskustva :D )

 

A sto se tice onog sisusovog:"Ako se dobroj ribi svidja neki konkretan tip, koji god drugi da je startuje, nece se uspeti, jer se ona nece smiriti dok ne bude sigurna da od veze sa tim tipom koji joj se svidja, nema nista."

 

Nisam dobra riba, ali kada sam sa nekim ili planiram da budem sa nekim, naravno da nema sansi da budem sa nekim drugim u to vreme, samo sto 80% muske populacije odgovor tog tipa shvataju kao izmisljeni izgovor :rolleyes:

Nisam mislio samo na dobre ribe, nego sam hteo da kazem da izmedju ostalog i dobre ribe to rade. Nisam hteo nikog da uvredim, nisam ni ja dobra riba.

 

P.S. Nemojte mene slusati, ja sam budala. :)

Edited by Sisus

Share this post


Link to post
Share on other sites

meni je kod ribe najbitniji softver, a ako uz taj softver ide i iole kvalitetan hardver to je dobritna kombinacija, a to sto sam poznavao stotine tih riba je dodatni plus i iskustvo za mene pa zato nikad nisam bio kao 99% danasnjih klinaca koji se loze na razne fufice i sponzoruse a pri tom nemajuci pojma sta je to i ko su one ;)

 

:pivopije: :pivopije: :pivopije:

 

Mogu misliti koliko je muskarcu koji ne pije ogavna devojka sa kriglom u ruci :)

 

cak i muskarcima koji piju su ogavne ribe sa kriglom u ruci :mhihi:

 

 

najgore kod muvanja je kada se razvuce i potraje nekoliko sedmica ili meseci (na kraju najcesce ni ne bude nista). ne volim cure koje tvrde pazar i drame ludilo!

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Цура која пије пиво је огроман turnoff за мене. Било које друго алкохолно пиће је у реду, чак и пожељно. Али пиво? Чему? То би било исто као када би нека цура носила мушки доњи веш, оне популарне "дедине" гаће. И то са жутом флеком с предње стране а браон иза.

Share this post


Link to post
Share on other sites

jebat ga, ne volim tipove (ni ribe) koji se mnogo predomisljaju, tako da to kod mene ide na blic - jedno pitanje, na osnovu kog odlucujem da lise razgovor nastavlja ili ne, obicno u roku od 5 sekundi.

jedan od boljih fazona mi je bio da snimim tipa na ulici u po bela dana, pridjem mu i u nedostatku boljeg, mu dam vizit kartu uz tekst "ako imas vremena veceras, javi se". (bili smo zajedno 4 godine posle toga, pre nego sto pocnete dobijati razne ideje bando pokvarena i iskvarena) :D

 

 

:rockdevil: :rockdevil: :rockdevil::pivopije: :pivopije: :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

meni kad se neko stvarno svidja, ja se smuvam s nekim levim, jer nemam petlje da pokrenem pricu s onim za kojim sam pukla.

do sad sam pukla 4 puta, od toga sam s jednim bila, a s drugim na jedno vece samo. jer sam se uplasila da budemo zajedno.

 

tako da, ja sam budala. xD

Share this post


Link to post
Share on other sites

jebat ga, ne volim tipove (ni ribe) koji se mnogo predomisljaju, tako da to kod mene ide na blic - jedno pitanje, na osnovu kog odlucujem da lise razgovor nastavlja ili ne, obicno u roku od 5 sekundi.

jedan od boljih fazona mi je bio da snimim tipa na ulici u po bela dana, pridjem mu i u nedostatku boljeg, mu dam vizit kartu uz tekst "ako imas vremena veceras, javi se". (bili smo zajedno 4 godine posle toga, pre nego sto pocnete dobijati razne ideje bando pokvarena i iskvarena) :D

Ja sam pun. Mislim, ideja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa sta cu, nikad ga pre nisam videla, nisam znala ni gde posle da ga trazim, ni koga da pitam. nekad nema druge sanse. :D

Joj to je najgore kad tako vidis nekoga i u tih par sekundi susreta skontas da je stvarno nesto posebno i onda skontas da ga mozda neces nikad vise ni sresti.

Mada meni tako kad se desi da sretnem nekoga prvi put u zivotu ispadne da ga posle vidjam skoro svakog dana :)

Prednost zivota u malom mestu :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Цура која пије пиво је огроман turnoff за мене. Било које друго алкохолно пиће је у реду, чак и пожељно. Али пиво? Чему? То би било исто као када би нека цура носила мушки доњи веш, оне популарне "дедине" гаће. И то са жутом флеком с предње стране а браон иза.

 

 

balkane, balkane, balkane moj :)

ne budi licemeran, to je isto turnoff.

daklem, secksy je zderati rakiju, iz flase po mogucnosti. nije secksy piti pivo. ok. notirano. :D

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

:pivopije: :pivopije: :pivopije:

 

 

 

cak i muskarcima koji piju su ogavne ribe sa kriglom u ruci :mhihi:

 

 

najgore kod muvanja je kada se razvuce i potraje nekoliko sedmica ili meseci (na kraju najcesce ni ne bude nista). ne volim cure koje tvrde pazar i drame ludilo!

 

 

Цура која пије пиво је огроман turnoff за мене. Било које друго алкохолно пиће је у реду, чак и пожељно. Али пиво? Чему? То би било исто као када би нека цура носила мушки доњи веш, оне популарне "дедине" гаће. И то са жутом флеком с предње стране а браон иза.

Ne kontam sto vam je to odbojno, zasto bi muskarci samo uzivali u pivu?

Meni je odbojno kad je tip pusac, jer ja ne pusim, ali da mi bude odbojno sto on radi nesto sto i ja...?

To ne kontam nikako :confused:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Svi vi spominjete da volite direktnost i da znate na čemu ste sa tom osobom, a ja znam neke tipove koji su isto tako nešto želeli i puf upoznamo se mi i sve super. Oduševljeni ali uplašeni. Ne mogu da se nose sa direktnošću i iskrenošću ženske osobe, a još ako im je poljuljan ego u krevetu. Odoše... Mada cenim kad priznaju da nisu tako nešto očekivali, pa su se malo uplašili, ali ja nemam ništa od tog njihovog straha. Neće da se čeliče :):)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...