Jump to content

Age Of Wonders 2


Nisko_Se_Mazim

Recommended Posts

Da li je neko igrao ovu fenomenalnu igru?

Igra koja po mnogim aspektima tuce famozne Heroje a i nadmasuje

Odlican AI protivnika,gomila raznolikih jedinica,odlicna prica i sto je najvaznije sjajne mape i kampanja

Najlpesi momenat igre je po meni odbrana/opsada grada-sve zavisi od vase ogranizacije i ako dobro iskalkulistete mozete i da ako sto znacajno brojcano slabiji potucete napadaca do nogu ili osvojite grad sto sa Herojima nije slucaj a slcina je i kada vodite bitku na otvorenom polju

Igra je dozivela i da ga tako nazovem nastavak Shadow Magic koji je ostavio jos bolji utisak uvdoeci nekoliko novih rasa i jos bolji scenario(najinteresantiji su bili nomadi kojima su sve jedinice bile mounted tj jahace i koji su imali opciju da grad presele na drugo mesto :lol: )

Well then?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni se svidja kako utices na zemljiste.Moj pejzaz je licio na popriste nuklearnog rata :twisted: A dobro je bilo kad sam usao u elfsku teritoriju a ono cvece,drvece,vodopadi a za mojim herojem ide trag unistenja :rockdevil: Problem je samo sto je matora igrica :confused: Bice nastavak ako bog da

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eagle rider bese a imaju i one Sheriffs ;)

 

Ma jok. Mislio sam na Leprechauns. :D Najjaci trip kada se oni onako mali i retardirani cepaju sa gomilom orka koji ne mogu ni da ih pogode. :D

 

@ Belegurth: Sto bi bio problem sto je igrica starija? Starije igrice su zakon. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Od Civ serijala ja igram samo Alpha Centauri ;) Vidi se da Sid nije radio na njoj, fala bogu.

 

Da se vratim na topic: Nerviralo me je da kad igram na velikim mapama treba pola sata da vojska predje od tebe do neprijatelja.Stoga sacekam da se razvijem pa kad krenu cepelini hehe :mhihi: A i nista ne fali sto je matora igra jer ima dobar gameplay, nego zbog matore grafike.Mada magije izgledaju lepo

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...