Jump to content

Tales Of Dark... | Wurmloch


SAROTH

Recommended Posts

Stvarno sam se osr'o za medalju, totalno nesvesno... icon_rockdevil.gif

Ne mislim na ono za Jovanu...

 

Zaime, ba, š'a kažeš ti što smo t' naprav'li progresiv definišen topik od ovog tvog "rahmetli-sevdalinka" i "džehenem dernek" topika...?

 

Чирз! pivopije.gif

Ibro

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ljudi, danas, 30.10. je tačno 4 godine od osnivanja benda TALES OF DARK!!!! icon_rockdevil.gifpivopije.gif

Šta reći? Hvala svima koji su nas podržavali tokom 4 godine, hvala onima koji su dolazili na naše nastupe, slušali našu muziku i bili uz nas.

Upoznali smo mnogo dobrih ljudi i bendova, obišli smo dobar deo Srbije i lepo se proveli svuda gde smo bili.

Nadam se da se uskoro vidimo na nekom većem koncertu kada budemo radili promociju albuma koji uskoro treba da izađe. (još ne znamo za koga, ali materijal je potpuno završen i zvuči JAKO dobro!)

 

Mi ćemo danas verovatno proslaviti uz puno piva, rakije i pelinkovca.

Pozdrav svima.

 

Živeli! pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala svima. Hvala i Ibri iako nemam pojma šta je napisao, ali ne sumnjam da je sočno! biggrin.gif

Inače, proslava je protekla tako što sam bio na probi HC sastava Mingot u kom sviraju naš gitarista Nikola i bivši basista Radenko, pa smo se dobro napili. Menadžer je otkazao zbog smorenosti, Arpad je bolestan, Ceca i Darko ujutro idu na posao, a Davor je sa Nekropolisom svirao u BG ispred Vital Remains. To bi značilo da parne rođendane nikako ne treba slaviti, nego samo neparne. Naime, prošle godine smo napravili veliki rođendanski koncert u NS, a sledećeg dana roštilj. Za peti rođus moramo spremiti nešto veliko.

 

Jovana više nije član benda. Zadnje 3 probe su rađene bez nje, a kako stvari stoje nećemo uzimati novu pevačicu, nego ćemo raditi samo sa muškim vokalom. Već smo počeli da uvežbavamo postojeće pesme sa novim vokalnim aranžmanima za muški vokal.

 

Idem da spavam.

 

Hvala svima još jednom i laku noć.

 

pivopije.gif

Edited by Kristijan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala i Ibri iako nemam pojma šta je napisao, ali ne sumnjam da je sočno! biggrin.gif

Vjerov'o ti il' ne, jaro Zaime, Ibro je bio krajnje kulturan, za razl'ku od onog kako inače umije...

Vjerovatno, jer je maternji jezik učio od ćaće i matere, a ne na ul'ci, pa je kulturniji kad s' tako izražava...

 

(al ga nasrah, pa tek na mađarskom znam da budem bljutav...)

 

Pitaj pjevača svoga da t' prevede...

 

Cheerz! pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za T.O.D. sam prvi put cula prosle godine, kada je bila prica da trebaju da sviraju sa nasim Withed Tears-om. Ovog ljeta sam ih slusala na "EXIT"-u, i ostala sam zabezeknuta. Ma, onako nesto mogu da osjetim samo uz M.D.B.!!!!!!!! Imala sam priliku da upoznam Kristijana... Kiki, ti si meni nesto obecao. Je li znas ko je? Daj, posalji vise ono, jbt.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...