Jump to content

Tales Of Dark... | Wurmloch


SAROTH

Recommended Posts

A kako znaš o čemu govori Luciferian Elegy? icon_confused.gif

Pesma nema nikakve veze sa obožavanjem satane (ne samo ova, nego ni jedna naša pesma!) , a Tales of Dark nije nastalo jer to zvuči "dobro" nego zato što se u textovima govori o stvarima koje su "Dark" a svaki dan ih vidiš na TV-u ili prolaziš pored njih na ulici, ili razmišljaš o njima.

 

Kada prekucam Luciferian Elegy poslaću text ovde. Stvarno mislim da text nije šablon. Arpad jako dobro piše textove, a teme mu nisu stereotipne.

 

Pozdrav. pivopije.gif

lepo objašnjenje za naziv be4dna koji i dalje ostaje utisak zvuči loše....

možda grešim za tu pesmu....

treba vam bolji izbor reči umesto 'tales of dark' icon_razz.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

sada verovatno imate problema s izborom pesama za grupne svirke jer dve traju 30 min. (sto je dovoljno za ceo nastup)... icon_smile.gif

icon_smile.gif Nemaš pojma koliko nam problema to stvara. Prošle nedelje smo se dogovorili da nam je 02.09. u Beogradu poslednja svirka na kojoj ćemo svirati ako ne dobijemo bar 40 minuta. Naravno, tu ne spadaju nastupi tipa Zaječarska gitarijada, Demo expres, Hit nedelje i slično gde ti organizator daje maximalnu medijsku pokrivenost, tv ili radio prenos i sl. Za ekipu sa Beograda 202 bih svirao uvek i bilo gde ako je to izvodljivo jer su nam mnogo pomogli i pružili nam priliku da se dokažemo. Obične svirke gde svira nekoliko bendova su uvek potrebne, ali mislim da organizatoru nije frka da nam da 10 minuta više s obzirom da su nam pesme tolike kolike jesu.

 

U finalu Zaječarske gitarijade je bendovima dozvoljeno da sviraju 15 minuta, i svi su odsvirali 3 pesme a mi smo morali da smanjimo na dve, pa smo i onda probili termin jer nam je za U kori tame i Via Descendens trebalo 18 minuta. icon_smile.gif Jebi ga, šta da radimo..... icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije poenta samo u tome odneti neku nagradu, po meni je vaznije imati dobar nastup i zasluziti i doziveti pozitivne kritike icon_da.gif

Cini mi se da sam ja nesto slicno tome rekao,al nema veze...ti si tu da kazes nedoreceno icon_smile.gificon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

e Kristijane iz Uzica imamo samo reci hvale za nastup na gitarijadi,ja na zalost to nisam video pa sada jurim snimak ali ljudi su bili i ljudi su UZIVALI! icon_da.gif

krivo mi je zbog nagrade navijao sam za vas ali vi ste pokazali ko je TOD i nema dalje.Ako se nekad nesto bude pravilo u Ue obavezno vas zovemo

veliki pozdrav

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo da ponovim obaveštenje vezano za naše nastupe:

 

02. 09. Beograd-Dom omladine-promocija Nocturne zina

 

12.09. Beograd-Tašmajdan-završetak turneje Hita nedelje po Srbiji

 

Nakon toga ćemo se verovatno malo povući i završiti materijal za prvi LP, pa nećemo mnogo svirati.

 

Pozdrav.

Share this post


Link to post
Share on other sites

icon_smile.gif Nemaš pojma koliko nam problema to stvara. Prošle nedelje smo se dogovorili da nam je 02.09. u Beogradu poslednja svirka na kojoj ćemo svirati ako ne dobijemo bar 40 minuta. Naravno, tu ne spadaju nastupi tipa Zaječarska gitarijada, Demo expres, Hit nedelje i slično gde ti organizator daje maximalnu medijsku pokrivenost, tv ili radio prenos i sl. Za ekipu sa Beograda 202 bih svirao uvek i bilo gde ako je to izvodljivo jer su nam mnogo pomogli i pružili nam priliku da se dokažemo. Obične svirke gde svira nekoliko bendova su uvek potrebne, ali mislim da organizatoru nije frka da nam da 10 minuta više s obzirom da su nam pesme tolike kolike jesu.

Samo se nadam da nisam ovo pogresno shvatila, ali dogovor je da svirate duze i vi i Simargal sam zbog duzine pesama. S obzirom da ne svira FullSize 2.9....a i pored toga jedini ste bend koji svirate doom te veceri pa imate malo 'privilegije', sto zbog koncerta sto zbog organizatora icon_evil.gificon_da.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

icon_smile.gif Nemaš pojma koliko nam problema to stvara. Prošle nedelje smo se dogovorili da nam je 02.09. u Beogradu poslednja svirka na kojoj ćemo svirati ako ne dobijemo bar 40 minuta. Naravno, tu ne spadaju nastupi tipa Zaječarska gitarijada, Demo expres, Hit nedelje i slično gde ti organizator daje maximalnu medijsku pokrivenost, tv ili radio prenos i sl. Za ekipu sa Beograda 202 bih svirao uvek i bilo gde ako je to izvodljivo jer su nam mnogo pomogli i pružili nam priliku da se dokažemo. Obične svirke gde svira nekoliko bendova su uvek potrebne, ali mislim da organizatoru nije frka da nam da 10 minuta više s obzirom da su nam pesme tolike kolike jesu.

Samo se nadam da nisam ovo pogresno shvatila, ali sviracete duze od 30. minuta ako zelite i vi i Simargal zbog same duzine pesama. S obzirom da ne svira FullSize 2.9....a i pored toga jedini ste bend koji svira doom te veceri pa imate malo 'privilegije', sto zbog koncerta sto zbog organizatora icon_evil.gificon_da.gif

Edited by gothsbl

Share this post


Link to post
Share on other sites

nije kasno, josh ste nepoznat bend.... icon_smile.gif

stvara malo losh početni utisak kada pročitaš ime benda....uzimam album.... icon_wink.gif

Bolje Tales Of Dark nego neko ime koje je uzeto iz recnika, a cije znacenje ne znaju ni clanovi grupe. Koliko domacih bendova ima na slovo A? mora da ih je mrzelo da listaju dalje, ili su bili toliko neinventivni da se ne sete da krenu iz sredine...

 

icon_da.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma IME U OVOM SLUCAJU NIJE NI BITNO,KAD JE MUZIKA KOJU MOMCI(I DVE DEVOJKE)SVIRAJU NAJ NEKOMERCIJALNIJA I DOBRA.Koliko samo bendova ima sa mnogo dobrim imenom,pa taman pomislis kakvo ime yakva i muzika,a uspostavi se suprotno!!!!

Tales je odlicno ime a ljudi koji sviraju,odlicni muzicari(OSIM KIKIJA biggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gif ,salim se),tako da o tome ne treba raspravljati!

A sto ja ovoliko serem!!!!!! icon_confused.gif

pozdrav za sve ovde,a pogotovo za KIKETA icon_wink.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prijatelju ,uskoro ce hit u Jagodini!Ajd da se iscimamo pa da svirate i vi!!!!

Jer ko ce samnom da pije Jagodinsko ako nece Arpad biggrin.gif i najveci slaninar u bendu,tj.TI!!!!

Ajd javi mi se za ovo,pa se vidimo!!!

Pozdrav za ovia nashi dumeri!!!! biggrin.gif

 

 

Kiki,ljubi te Zoki!!!! pivopije.gif

biggrin.gif

Edited by Infest

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nećemo raditi nikakve obrade. Naših pesama imamo da ne znamo koju prvo da radimo a ideja još toliko.

Imali smo u planu da radimo My Dying Bride tribute projekat, ali sada spremamo materijal za prvi album pa se sve to odlaže do daljnjeg.

 

Pozdrav.

Edited by Kristijan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...