Jump to content

Tales Of Dark... | Wurmloch


SAROTH

Recommended Posts

Kiki, super ste bili... Zaista pravi Doom!!! Zao mi je sto su vam one seljacine iz kvazi Orthodox Celtsa pokazivali srednji prst ali ko ih jebe... Odlicna svirka!

E, stvarno, ti debili koji su pokazivali srednji prst... no.gifno.gifno.gif Trebalo je da ih diskvalifikuju...

 

Inace, da li mi se to cini ili je zvuk ovog benda iz svirke u svirku sve tezi i tezi...?!? music.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Video sam 4-5 likova koji su pokazivali srednji prst,ali nisam znao da su to članovi Irish Stue-a.Bilo mi je smešno kad su držali ruke sa ispruženim srednjim prstom 2-3 minuta pa su se onda umorili i spustili ruke kad su skontali da nam pesme traju po 10 minuta! icon_smile.gif

Ma ko ih jebe,ne želim ni da razmišljam o njima. pukeface.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jedna cinjenica stoji: Ozlojedjenost je jedino negativna po onoga ko je oseca. Ljudi cine svakakve stvari da bi, ma i na trenutak, privukli paznju pa i na najmizerniji i najinfantilniji nacin. Na sta se sve ljudi nece srozati icon_uhoh.gif .

No dobro, takve ''srednji prst-inteligencije'' samo se blamiraju, prema tome- icon_rockdevil.gifbiggrin.gif

Edited by Caroline

Share this post


Link to post
Share on other sites

Video sam 4-5 likova koji su pokazivali srednji prst,ali nisam znao da su to članovi Irish Stue-a.Bilo mi je smešno kad su držali ruke sa ispruženim srednjim prstom 2-3 minuta pa su se onda umorili i spustili ruke kad su skontali da nam pesme traju po 10 minuta! icon_smile.gif

Ma ko ih jebe,ne želim ni da razmišljam o njima. pukeface.gif

Kristijane izašao je novi Demise, a unutra je i intervju sa tobom za TOD + recenzija, pa mi aj kućnu adresu da bih ti ga poslao. U zamjenu oću da mi pošalješ onaj fanzin što si prije radio sa Rakićem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Red bi bio i da ja nesto napisem. Ja nemam obicaj da se primam na svirkama, ali... jebiga, ponelo me... icon_smile.gif

Zaista je bilo fenomenalno! Vi ste toliko napredovali od poslednjeg nastupa kojem sam prisustvovao! Cudo jedno! I jos nesto. Uspeli ste da podignete masu doom svirkom! icon_smile.gif Svaka cast! Inace, onaj kvazi-irski olos sto vam je pokazivao srednji prst moze da crkne od muke. Bolje bi im bilo da fundamentalno preispitaju svoj koncept. evotigana.gif Uz duzno postovanje prema predivnoj violinistkinji, moram reci da su Orhodox Celts ismevani po Irskoj. Sta bi tek radili sa ovima... pukeface.gificon_mrtav.gif

Swanheart, stajala si u prvim redovima cela 2 minuta, a sad kazes da je bila dobra svirka. icon_rolleyes.gificon_wink.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Najbolje bi im bilo da fundamentalno preispitaju svoj mozak tj.vakuum unutar lobanje! icon_smile.gif

Pa, dobro, Kristijane, necemo ih sad vredjati. U tom slucaju bismo bili isti kao oni. Dakle, kada bi imali vakuum u glavi, to implicite znaci da pripadnici pomenute grupe/copora nemaju mozak. Ali, ne lezi vraze, oni mozak imaju! Mozak, kao sto znas ne sluzi samo za razmisljanje. On kod nizih bica sluzi za vrsenje nagonskih i motorickih radnji. Prosle nedelje smo imali prilike da vidimo da im te mozdane funkcije vrlo dobro funkcionisu... icon_smile.gif

Da prekinem sa proseravanjem, posto mi ponestaje inspiracije... Kako se to lepo na srpskom jeziku kaze: pobiti govna i gotova stvar! icon_rockdevil.gif

Edited by Amentes

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jedna cinjenica stoji: Ozlojedjenost je jedino negativna po onoga ko je oseca. Ljudi cine svakakve stvari da bi, ma i na trenutak, privukli paznju pa i na najmizerniji i najinfantilniji nacin. Na sta se sve ljudi nece srozati icon_uhoh.gif .

No dobro, takve ''srednji prst-inteligencije'' samo se blamiraju, prema tome- icon_rockdevil.gifbiggrin.gif

Po meni je to nezrelo, detinjasto i nekulturno ponasanje. Tim gestom su se onda mladi zemunci pokazali kao primitivci...Ne treba da vas to uopste tangira...

 

Kristijane, putevi ce nam se uskoro ponovo ukrstiti izgleda icon_biggrin.gif ...

Do skorog vidjenja icon_wink.gif ...

 

Inace, Caroline, ql ideja za Beetlejuice icon_biggrin.gif . Meni si crtani nije svideo-ali film je zakon....ovaj mislim KONZA icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Трећа песма, веома дугог назива, коју одсвираше у финалу демо турнира, је много добра. Чак мислим да ће ми бити омиљена после У кори таме.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ubedljivo najjaci utisak na mene je ostavio radio voditelj-onaj car koji je pre vasheg nastupa pustio Hey Joe. icon_smile.gif

Shalu na stranu (sada zvucim kao voditelji s Pinka icon_wink.gif ), zvuk koji ste namestili/proizveli u studiju je mnogo bolji od onog sa demo snimka (nije mi jasno)... icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

Prvi put sam cula Jovanin glas (cuveni problem sa zvukom na svirkama), i mogu reci da je MNOGO bolja od prethodne pevacice. Nove pesme upravo preslusavam, i za njih isto mogu reci da su jako dobre.

Inace, svaka cast-zajebali ste sve prisutne sinoc odsviravshi "samo" tri pesme u trajanju od 20-25 minuta! icon_mrtav.gificon_smile.gificon_smile.gif

Poz. musik20.gif

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo i najnovijih informacija o bendu Tales of Dark!

 

Naš originalni bubnjar Vukašin Mandić više nije sa nama (na veliku žalost svih obožavateljki! ph34r.gifph34r.gifph34r.gifno.gificon_smile.gif ).Vule je napustio bend kako bi se posvetio svom drugom bendu Anguish Sublime koji je u svom usponu i treba uskoro ozbiljno da počne sa koncertnim aktivnostima.Oni sviraju Geteborg-death metal gde se Vule bolje pronašao,s obzirom da je najveći death metalac kojeg sam upoznao u životu,tako da mu je trebalo nešto gde će moći da da sve od sebe.Naravno,mi smo prijatelji i tako će i ostati,a Vuletu želimo sve najbolje u radu sa svojim bendom.On će odsvirati još jedan koncert sa nama,a to je 08.05. u Bečeju gde nastupamo na nekom lokalnom festivalu.

 

Međutim,mi smo već počeli da vežbamo sa novim bubnjarem,a njegovo ime je Darko Stojanović.On je takođe iz Temerina (kao i Arpad i Vule) i svi u bendu smo se oduševili njegovom tehnikom i stilom sviranja bubnja.Probe sa njim teku veoma glatko,već smo uvežbali nekoliko pesama,pa očekujemo da ćemo do kraja maja biti potpuno spremni da nastupimo u novoj postavi!

 

Toliko za ovo uključenje! icon_biggrin.gif

 

Pozdrav! pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

E to stvarno ne znam.Jedini koncert koji je sada izvestan jeste pomenuti u Bečeju 08.05.Trebaće nam neko vreme da se uvežbamo sa Darkom (dakle do kraja maja),pa ćemo onda videti.Momentalno se dogovaramo sa Interfectorom i Draconicom za neki potencijalni koncert u N.S.,ali još ništa nije sigurno.Ja ću na vreme postaviti datume kada ih budemo znali.

Kako god,nadam se da ćemo uskoro opet svirati u BG jer nam je svaki put bilo odlično i publika nas je fantastično prihvatila,na čemu smo zahvalni.

Vidimo se! pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

E to stvarno ne znam.Jedini koncert koji je sada izvestan jeste pomenuti u Bečeju 08.05.Trebaće nam neko vreme da se uvežbamo sa Darkom (dakle do kraja maja),pa ćemo onda videti.Momentalno se dogovaramo sa Interfectorom i Draconicom za neki potencijalni koncert u N.S.,ali još ništa nije sigurno.Ja ću na vreme postaviti datume kada ih budemo znali.

Kako god,nadam se da ćemo uskoro opet svirati u BG jer nam je svaki put bilo odlično i publika nas je fantastično prihvatila,na čemu smo zahvalni.

Vidimo se! pivopije.gif

Hvala,hvala... icon_smile.gif pa naravno da smo vas lepo prihvatili,kad lepo svirate. Ne,ozbiljno,ja tu vrstu muzike mnogo ne volem,ali eto,nadje se poneki izuzetak icon_rockdevil.gif Bilo bi lepo da napravite koncert sa Draconicom i Interfectorom i u BG-u... icon_da.gif ali,negde u junu,kad meni prodje kazna wallbash.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...