Jump to content

King's Bounty: The Legend


voodoo_

Recommended Posts

  • Replies 143
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

videcesh da sam u pravu druze , gothic 3 je super igra

 

pogledash screeshot-ove sa balde i ima slichnosti sa gothicom a to je zanr kojem sam sklon i sportskim simulacijama

Edited by Rle

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Momci, dosta spama i price o ostalim igrama, odmah ispocetka pocnite King's Bounty, sa drugim herojem :meshuggah:

 

Salim se malo, nego ja se jos uvek udaram, stigao sam do demonskih zemalja, i nije lose, moram priznati da sam preodusevljen igrom... Ali i dodati cinjenicu da uopste nije laka... Da su Heroes of M&M u pitanju, koliko dugo vec igram, do sada bih bio nepobediv, medjutim ovde nikad ne mozes reci: to je to, sad da vidim gde je taj protivnik. Maksimalno dve bitke, i bezi po pojacanja.

 

Mr. Death je napokon uz mene, jak je onaj trip sa soul drainingom, mada vidim da ljudi na KB forumu hvale i onaj time back fazon, ali nesto nisam provalio kako radi jos uvek... ali polako.

 

Bez da mi otkrivate preterano sta me jos ceka, samo neka mi neko kaze koliko jos otprilike ima ispred mene igre? Ne u satima, nego u zemljama :meshuggah:

Share this post


Link to post
Share on other sites

meni jedino sto tesko pada je sto runa nema ni od korova al ok da ima bilo bi previse lako...

btw nismo znali za bug sa Mirabelom pa smo se upisavali od smeha tipa "jebote konacno ubijes i Lucky James-a i prokleti Kraken i kad nema kud ona sjebe igru :) ".

lame al bilo je smesno.

pocecu s Magom sledeci put. ne znam ima li svrhe probati Paladina?

pravi smor je sto su mape beskorisne, ona sto se sve vreme vidi nije tacno ni za sta a na velikoj bi makar moglo da pise gde si parkirao brod... dodavanje komentara je od pomoci.

Edited by Double Fire

Share this post


Link to post
Share on other sites

Heh, ja imam sad slučaj d asu mi svi preslabi ... nabudžio sam baju na 30 nivo, gomilu item-a, oženio sam se ... i vodim 3 zmaja, vilenjaka strelca i jednoroga :) Borba izgleda ovako: razmestim trupe, pozovem mr Death iz Chest-a, on pokupi svoje i to je to .. uglavnom kraj partije :) ako neko eventualno preživi, tu su zmajevi

Hahah, sad ovo procitah, ranije nisam ni kapirao jer sam bio tek poceo igrati... Ovo napisano kontam da ima logike samo kad se na easy igra (cini mi se da si pomenuo to negde), na normal ne pije vode bas toliko, pogotovo 30 nivo, uh, ja pa predaleko odmakao a tek sam 15 nivo :ph34r:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja prestao da igram .. tj. bačio sam igru u hibernaciju, pa mi žao zbog toga. Počeo sam da igram po frugi put sa magom, i moram reći da je na početku nešto teže sa Magom (prvi put sam igrao sa Ratnikom).

 

Elem, očekujem da će vrlo brzo stići ekspanzija ... tako da .. :D

 

PS: razmišljam d aprobam neki od modova, jer je igra vrlo modabilna, što bi se reklo i može se naći gomila istih na odficijalnom sajtu ... mada, kao pasionirani igrač "C&C Generals" (godinama) shvatio sam da ne postoji mod bez buga i krahiranja ...

 

evo linka da pogledate MODOVI

Edited by ProgressiveR

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja sm je obrisao skroz a skidati je opet i prelaziti zbog expanzije mi niije oke .

ovo je igra koju dok prelazish je neverovatno zanimljiva a ako opet igrash onda je dosadna .

 

bilo bi super kad za expanziju ne bi trebala cela igra , uh milina

Edited by Rle

Share this post


Link to post
Share on other sites

ovo je igra koju dok prelazish je neverovatno zanimljiva a ako opet igrash onda je dosadna .

Istina.

 

Ipak se sve srece prvi put... Koliko sam bio odusevljen kad sam primetio da ce biti jos zemalja, pored polazne (ostrva, pa onda patuljci, podzemlje, vilenjaci...). Sad vec da bih drugi put imao zivaca, ne bih.

 

Ali jos nisam zavrsio, idem temeljno, skupljam pare, posteno se trosi vojska kod Vilenjaka u ratovima, zajebani protivnici poprilicno :no:

 

I sve sam se nadao da cu do sada da naletim na Ressurection skrol, ali nigde ga nema...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

ti nisi izuchio scrool , sve scroolove koje skupljash moshesh da nauchish korishcenjem onih kristala

Da, to sam provalio poprilicno kasno u igri i malo se iznervirao, ali nisam ressurection scroll uopste ni imao, tj. nisam ga nijednom ni bacio, niti ostavio negde...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...