Jump to content

Jdownloader


Defunctus

Recommended Posts

Meni kad skidam CryptLoad izbacuje obavestenje da ima virus tako da sam batalio pokusaje da ga skinem.

Koristim jDownloader i vise sam nego zadovoljan. U odnosu na USDownloader ne treba nista da se podesava, dok je jedina mana (ili prednost USDownloader-a u odnosu na jDownloader) u tome sto ne moze, za razliku od ovog drugog, da paralelno skida sa,recimo, rapidshare-a i megaupload-a.

 

U svakom slucaju-sjajan program koji jos ima par propusta ali ce, verujem, do konacne verzije biti ispravljeni :meshuggah:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nemam pojma o kakvom virusu pricate,meni CryptLoad radi normalno i nema nikakvih virusa.I mogu reci da je on najbolji od svih koje sam probao.Nema nikakvih podesavanja,instaliras i cao,brzina optimalna,apsolutno svaki jebeni host site je podrzan,ne puca...ekstra je.Dobro,ako slucajno pukne net,part koji je tada skidao moras poceti ponovo skidati,ali posto net jako retko puca,to i nije neki problem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za Crypt Load?Stavi reconnect na activated,a na download type stavi router reconnect.

 

lemmy treba li sta da se radi kad se instalira cryptload?

 

Da se nadju linkovi,i pocne sa download-om. :)

Ma kakvi...samo trebas podesiti da li zelis da ti se ruter rekonektuje ili ne,i to je to.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za Crypt Load?Stavi reconnect na activated,a na download type stavi router reconnect.

Ma kakvi...samo trebas podesiti da li zelis da ti se ruter rekonektuje ili ne,i to je to.

 

Jok, jdownloader. Imas topic o njemu :mrgreen:

Probacu nesto kasnije da sredim taj problem sa rekonecijom, cim mi zavrsi ovaj film i nesto sa torrenta. Osim toga, ima li nacin da se programu odredi vremenski razmak izmedju zavrsetka downloada jednog fajla i aktiviranja linka sledeceg fajla. Ovo zbog toga jer mislim da rapidshare server prepoznaje ovakve programe po tome sto odmah pale link za linkom posle zavrsenog downloada, dok ako npr. postoji razmak od nekih 1-2 minuta, ona period cekanja iznosi samo onih 100-tinak sekundi.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Izgleda da jesu. Ali valjda ima perioda kada time-limit ne vazi, ceka se samo regularan ticket.

Razmisljam dal da uplatim taj premium na neko vrijeme, mozda mjesec dana, i da se razbijem se od downloada :) Ovo sa rekonektovanjem mi ne ide zbog torenta,

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nemam pojma o kakvom virusu pricate,meni CryptLoad radi normalno i nema nikakvih virusa.

 

Kad sam skidao CL sa njihovog zvanicnog sajta (onaj link na Rapidshare) doslo je do 99,9% i avast mi kaze da nesto ne valja. Ima jos ljudi koji su imali isti problem. Mada, sad je sve to nebitno :bigblue:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da sada se ceka 15 min izmedju downloada bar sto se tice rapida :mhihi:

Nije toliko strasno kada se setim da se pre cekalo i po dva sata u zavisnosti od velicine skinutog "komada" ;)

Inace kod Jdownloader-a treba ostaviti onu opciju automatic update ukljucenu-program se prilicno cesto azurira,tipa svakih nekoliko dana :da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

...znam da verovatno ne otkrivam ameriku...al koga ne mrzi moze da iskljuchi modem na 30 sec i ponovo ga upali i na taj nachin restartuje ip adresu... necete morati da chekate 15 min...ili nabavi programchic za restartovanje IP adrese...al sve to smara...zato i sluzi jdownloader...imaju neke opcije i u njemu za podeshavanje rekonekta al sam previshe lenj da bi to sad chachkao...ko to skonta nek postuje ovde :mrgreen:

Share this post


Link to post
Share on other sites

E pa fora je da ako imas ruter a uradio si portforward uvek imas isti IP :da:

Tacnije DHCP dodeljuje uvek isti IP i satro kao tako imas staticki IP

Jedino da ne radis forward(kada fora sa gasenjem pali)ali onda otpada koriscenje torenata i ostalih p2p programa-mislim mogu oni i bez forwarda ali je mnooogo sporije ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

E pa fora je da ako imas ruter a uradio si portforward uvek imas isti IP :da:

Tacnije DHCP dodeljuje uvek isti IP i satro kao tako imas staticki IP

Jedino da ne radis forward(kada fora sa gasenjem pali)ali onda otpada koriscenje torenata i ostalih p2p programa-mislim mogu oni i bez forwarda ali je mnooogo sporije ;)

 

Nije istina.Ja imam forwardovane portove,nemam nikakve probleme sa IP,i skidam sa rs-a i ostalih host siteova ko blesav.Isit kurac kao i kada ti nisi forwardovani portovi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobro pogresio sam

E ali znam da kada se se logovao na forume koji pokazuju IP uvek stoji isti-bilo da si gasio ili palio ruter-jedino nisam radio reset ali kada uradis to isti djavo sem ako sam ruter ne vratis na fabricka setovanja u njegovim opcijama kojima se pristupa preko browsera

 

@lemmy

 

Pa svasta-sto bi imao problema i da imas staticki IP a koristis frai nalog-sem sto moras da cekas 15min izmedju svakoga

Belaj nastaje kada imas deljeni IP i to je obicno kod wireless provajdera-jedan AP dodeljuje isti IP svima koji se kace na njega pa rapid uvek prijavljuje ono famozno "current slot is already in use" ;)

Edited by Full_Metal_Yakuza

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stoji ti isti IP na postovima koje si ranije postovao, što je normalno, ali kada restartuješ ruter dobiješ novu IP adresu i mora tu drugu IP adresu da ti pokazuje kada sledeći put postuješ. Tako je bar kod mene.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...