Jump to content

Jdownloader


Defunctus

Recommended Posts

a ja sam taj info okacio na strani pre vasih postova... mada, ovo treba u posti da se uplacuje uplatnicom... kapiram da vecinu ovde to mrzi, je l' bi neko hteo da ja trknem do poste da se ne cimate?

Nisi im dao adresu pošte. :rolleyes:

gtfouh2.gif

 

Umem i ja da postavljam slike. :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 months later...

nije ukljucena online provera prilikom paljenja,a i skidao sam sada starije verzije da probam i opet isto,a na starijima jos i sporije pokrece :) ovo je pocelo bas da me nervira,narocito kada nesto obelezim da izbrisem tokom downloada i odjednom on sam izadje iz programa i sjebe download..pa onda opet 5 minuta cekanja dok nepokrene program,pa 15 minuta dok nekrene sledeci download..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Od nedavno sam cesce poceo koristiti JDownloader posto je na Cryptload-u u poslednje vreme captcha metod za megaupload totalno sjeban,samim tim za mene neupotrebljiv.E sada,imam jedan problem sa JDownloader-om.Naime,ubacim megaupload linkove,sve radi normalno,i nakon sto skine 3.part,nece vise da skida.Kenja nesto oko IP adrese.Kakve to veze ima?Megaupload ne zahteva promenu IP adrese,niti ima neki limit.Dakle,koje god linkove da ubacim,uvek isto:skine tri parta,i onda stane.Zna neko resenje?

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

Ne znam, to i mene iritira. Ali ti si Mare zajeb'o sve živo. :):pivopije: Nikad nisam imao više od dvadesetak zahteva za jebenu ''nadogradnju''.

Edited by Вуду шнеле Неле

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da, to sam i ja hteo da pitam... Nema opciju isključenja toga?

Mislim da ne moze da radi ako nije apdejtovan, sto kaze Baal iznad.

Ne znam, to i mene iritira. Ali ti si Mare zajeb'o sve živo. :):pivopije: Nikad nisam imao više od dvadesetak zahteva za jebenu ''nadogradnju''.

Redovno ga apdejtujem - ne znam odakle 329 paketa. :) Cak iskace i upozorenje da je bolje da skinem novu verziju sa sajta, koji ne radi. :)

 

EDIT: 39%, i stoji. :)

 

EDIT: Zavrsio prvi update, nasao jos 202 paketa.

Edited by Mare^^

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...