Jump to content

Jdownloader


Defunctus

Recommended Posts

Скинуо сам опет ону стару верзију. Ал' моша, не шљака. Сваки линк приказује као ''not available''. Ћу излудим!

На CryptLoad немам намеру да се враћам. Плусквамперфекат.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jutros gledam neke klipove na Jutubetu i, radi protoka, pritisnem pauzu u jDownloaderu.

 

Kasnije odem od kuće, i naravno da sam zaboravio da pustim da skida. Propade dan, a skidam Dexter's Laboratory... :no:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Trebalo bi da stave neki disclaimer: IQ over 100 required

 

ili da stave verziju "Jdownloader for dummies" za download, onda ne bi ljudi toliko kukali

 

mada, opet, onda to ne bi bilo politicki korektno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imas ono maleno dugmence, execute update. Ako ti ni to ne radi, ti lepo imas X u gornjem desnom uglu, Add/Remove programs u Control Panelu i kraj.

Edited by Mare^^

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hm... Jel se javlja jos nekom ovaj problem?! Od kako sam updateovao poslednji put (cini mi se da je 44 stvari bilo za update) desava mi se kada pristisnem ono dugme za start, posle recimo 3 downloada stane! I nece dalje da skida! :blink: I onda moram stop, pa opet play...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam u retko kom programu video ovoliko bagova kao u ovom jdownoader-u.

 

Kao prvo užasno me iritira ona start up slika koja mora da se pojavi na sred ekrana.

Kao drugo nekoliko puta je ta slika ostajala da stoji, morao sam ctrl+alt+delete pa gasiti program pa ponovo.

Treće: nikada mi ne ostaju linkovi iz paketa nakon što ugasim program.

Četvrto: tu su neki update linkovi koji se pojave svaki put kad upalim program a nikada ne urade ništa a još su ispisani sve nešto na nemačkom...

Peto: reconnect neće da radi da mu jebeš svu rodbinu.

Šesto: ide mi tako na palijonera što program kupi apsolutno sve iz clipborda pa sam uspeo da skinem i poneku sliku na desktop koju naravno nisam hteo...

itd itd...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Šesto: ide mi tako na palijonera što program kupi apsolutno sve iz clipborda pa sam uspeo da skinem i poneku sliku na desktop koju naravno nisam hteo...

itd itd...

 

Исти случај. Ова ставка и мени највише иде на нерве. :da:

Као и прва, око оне буђаве слике и ужасно спорог подизања програма (у односу на претходну верзију). С тим што никада

нисам тргнуо за ctrl+alt+del. За тим још увек, стицајем околности, није било потребе.

Share this post


Link to post
Share on other sites

onda idi u configuration>interface, kartica linkgraber i dodaj  " .+?\.jpg "  (bez navodnika) ili koju god ekstenziju da oš da ne vata...

nije toliko loš jd, baguje malo (i meni se par puta zakočio prilikom startovanja, samo toliko) ali radi posao...

a rekonekt treba da se podesi da bi radio, isto u podešavanjima negde... meni radi bez problema...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Splash ekran moze da se iskljuci a takodje i oni "specijalni efekti"

 

Configuration-Interface pa onda odcekiras enable windows decoration,extended effects i show splash screen on program startup pa save changes i eto daleko lepseg i jednostavnijeg interfejsa umesto onog feneseraja :da:

Montiring clipboarda moze da se isljuci takodje pa ako vam smeta dodajte linkove rucno sa drag/drop ali iskreno meni to automatsko detektovanje ipak zivot spasava :)

Inace meni se desilo jednom da nije hteo da mi makne sa liste zavrsene download-e(iako sam namestio da mi radi to prilikom ponovnog pokretanja programa)doduse samo taj put

Sve ostalo mi je radi ok jedino sto me nervira sto nema vise dugmeta "stop after this download" :redface:

Edited by Full_Metal_Yakuza

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa čemu uopšte služi to SATD dugme... suvišno je... ako on ne isključi odmah nakon završenog DL-a sam ćeš ga isključiti u sred sledećeg fajla i na istom si, opet ćeš morati ispočetka taj fajl da skidaš kao da nije ni započet... nema razlike...

 

edit... a ako nekog nervira linkgraber a ne želi da podešava filtere može i jednostavno da ga isključi i sam kopira linkove u LG... u svakom slučaju sva podešavanja su tu i kome se nešto ne sviđa može da podesi kako mu odgovara...

Edited by johnnyzzz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Splash ekran moze da se iskljuci a takodje i oni "specijalni efekti"

 

Configuration-Interface pa onda odcekiras enable windows decoration,extended effects i show splash screen on program startup pa save changes i eto daleko lepseg i jednostavnijeg interfejsa umesto onog feneseraja :da:

Montiring clipboarda moze da se isljuci takodje pa ako vam smeta dodajte linkove rucno sa drag/drop ali iskreno meni to automatsko detektovanje ipak zivot spasava :)

Inace meni se desilo jednom da nije hteo da mi makne sa liste zavrsene download-e(iako sam namestio da mi radi to prilikom ponovnog pokretanja programa)doduse samo taj put

Sve ostalo mi je radi ok jedino sto me nervira sto nema vise dugmeta "stop after this download" :redface:

 

Au, koliko je bolje ovako!!!! :pivopije: :pivopije:

Sada sam ga updateovao, pa cemo videti da li ce i dalje da stane posle 3 downloada... -.-

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...