Jump to content

Jdownloader


Defunctus

Recommended Posts

ima li kakav sajt gdje nalazite linkove da ih odma mogu turiti u ovaj program ? :D

 

Ili warezbb ili kucanjem u google "ime onoga sto te interesuje rapidshare ili megaupload"

I u drugom slucaju ces vecinom naci sve sto ti treba ;)

 

Овај нови Џејдаунлоудер ми просто убија вољу за скидањем. Јесу набуџили интерфејс, али тотално ми је непрегледан.

Или је све то само ствар навике...

 

:da:

 

Meni je glupo sto su izbacili one strelice za sortiranje liste tj kojim ce se redom skidati,sada ima i ona lista prioriteta,ali...

Takodje koliko videh nema gumeta "stop after this download" sto mi se licno pokazalo kao vrlo korisna stvarica,a zakomplikovali su stvari i sa onim linkgrabberom-u prethodnoj verziji je to bilo bolje reseno,selektujes link i on ih odmah redja u onaj iskacuci prozor i onda samo roknes accept :da:

Ostalo je manje vise ok ;)

Edited by Full_Metal_Yakuza

Share this post


Link to post
Share on other sites

Adsl ubija draž skidanja i svega. Vjeruj, za dan svučeš 5-6 diskografija i 2-3 sezone nekih serija.

That's what's all about. :da:

Veruj ti meni, sve je bolje od vajrlesa koji u poslednje vreme neprekidno varira. Poludeo sam, a to mi je jedina opcija za sada. Treba mi net koji je STALAN - 24h dnevno isti protok, bez varijacija. Bicu srecan tada.

Edited by Mare^^

Share this post


Link to post
Share on other sites

Кад год кликнем reconnect, појави се reconnection failed.

 

Mani se Jdownloader-a.Uzmi Cryptload i problem resen.Reconect ne radi nigde,tako da se ne opterecujes sa tim.Jedino sa megaupload-a neces moci skidati posto je captcha sjebana i ne radi mesecima.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mani se Jdownloader-a.Uzmi Cryptload i problem resen.Reconect ne radi nigde,tako da se ne opterecujes sa tim.Jedino sa megaupload-a neces moci skidati posto je captcha sjebana i ne radi mesecima.

Mislim da je captcha ok kad je jDownloader u pitanju, zasto bi prelazio na Cryptload? :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma ok je captcha i u cryptload-u,samo ne radi kada se skida sa megauploada.Svi ostali rade.A megaupload ne radi ni u Jdownloader-u.Skine tri parta,i posle nece.Dobro,kada stavljas partove od 1GB onda se jos i isplati,ali ako stavljas manje nema smisla.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Radi megaupload u jDownloaderu. Juče sam skidao igru od 4 GB, partovi po 100 MB, skinuo 3 GB, pa sam morao da restartujem ruter i onda nastavilo sa skidanjem opušteno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Radi megaupload u jDownloaderu. Juče sam skidao igru od 4 GB, partovi po 100 MB, skinuo 3 GB, pa sam morao da restartujem ruter i onda nastavilo sa skidanjem opušteno.

 

Jebem li ga,meni skine tri parta i posle nece,nebitno kolike su velicine.Probao sam na nekoliko mesta,ne samo kuci,i svugde isti kurac.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam se vec navikao na novi interfejs :da:

Jes da je malo nezgrapan onaj link grabber fazon i da nema dugmeta za prekid downloada posle tekuceg na listi i onih strelica za sortiranje ali sve ostalo je ok

Ima u opcijama mogucnost da se iskljuce oni fancy efekti(kao neki rolling)za glavni meni sa strane cime se dobija manje opterecujuci i malo pregledniji interfejs ;)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

deshava se u novom JD da mi pukne veza, i onda file ispochetka sve......wtf...to mi se nikad nije deshavalo...

al biram JD pre CL zato shto je onaj sav u bagovima nekim..bar kad sam ga zadnji put probao...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Је л' може некако да се искључи онај аутоматски link grabber? Иритира ме јако.

У старијој верзији сам лепо иш'о на копипејст, без да ми ово чудо паламуди, па фино File >Add links...

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...