Jump to content

Iguman


Grobodan

Recommended Posts

ma ne nerviram se ja uopste,ja se nikada ne nerviram.samo ne volim ta preseravanja mi smo tr00 vi niste.ta tvoja muzika nije nista bolja od granda
Grand je muzika za ljude sa njive. A onda su sa sela masovno nagrnuli u gradove i poceli da se pojavljuju na Tv-u. Ne mislim ja da je neko od njih dobar ili los zbog muzike koju slusa, ali je svakako prizeman cim se prima na sisate radodajke pevaljke koje zavijaju kao macke tokom parenja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ako imas neki problem samnom imas pp,zajebi prozivanje neprozvan.

ma ti mi delujes kao neki pravi metalac zato sam te prozivao,mrzim metalce

 

 

Grand je muzika za ljude sa njive. A onda su sa sela masovno nagrnuli u gradove i poceli da se pojavljuju na Tv-u. Ne mislim ja da je neko od njih dobar ili los zbog muzike koju slusa, ali je svakako prizeman cim se prima na sisate radodajke pevaljke koje zavijaju kao macke tokom parenja.

 

sada negiras samoga sebe zato sto ti tvrdis da su svi ljudi isti i da su svi jednako djubre,ti koji slusas metal nisi nista bolji od onih koji slusaju grand

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sunce ti jebem koja komedija, evo prijavljujem se dobrovoljno za ban sa Tesom, podrzimo Tesu! U pravu je Tesa kad kaze da je metal i Grand isti kurac. Jedni vole Grand jedni metal i nema potrebe za daljom raspravom sta je bolje...a Iguman, pa vise srece drugi put sa otvaranjem teme...:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...