Jump to content

2009.07.09-12. *Novi Sad* Exit Festival


crusader84

Recommended Posts

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

дај не сери више! нешто говориш против тих да се дрогирају, а први си рекао како ти је највећа жеља да одеш у Мјанмар (бивша Бурма) да се надуваш неке њихове црне травуљине!

 

јебени лицемер!

 

ЕДИТ: чисто подсећања ради

 

To je mozda njegova podsvesna zelja da i njega tako nataslace. :mhihi:

 

A, cekaj, je li zasigurno da je bas bilo silovanje, tj. jel' to sigurno smetalo doticnom? :) :) :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

To je mozda njegova podsvesna zelja da i njega tako nataslace. :mhihi:

 

A, cekaj, je li zasigurno da je bas bilo silovanje, tj. jel' to sigurno smetalo doticnom? :) :) :)

 

светски ексклузив - надрогираног Хефеста силовали жутаћи из Бурме :):):)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest HEFEST
дај не сери више! нешто говориш против тих да се дрогирају, а први си рекао како ти је највећа жеља да одеш у Мјанмар (бивша Бурма) да се надуваш неке њихове црне травуљине!

 

јебени лицемер!

 

ЕДИТ: чисто подсећања ради

 

 

Jedno je travuljina i opijum, a nesto sasvim drugo brzine koje se koriste na Exit-u. Ja volim da probam nove stvari i da istrazujem razna polja zivota. Nikada ne bi nastavio sa konzumacijom bilo koje droge. Za to je potrebna samokontrola. Vecina ljudi nema samokotrolu i sjebe se zesce. Moj komsa se sa exit-a vratio sa dijagnozom Hronicne depresije jer je potrosio svoju zivotnu dozu serotonina i sada je kao biljcica. Nikada se vise u zivotu nece nasmejati. Zato moji dragi Exitasi pamet u glavu i dupe uza zid!!! :meshuggah:

Gandzu povremeno koristim za opustanje i zato sto ne smem da pijem alkohol zbog alergije. Covek mora da ima neki porok u zivotu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

светски ексклузив - надрогираног Хефеста силовали жутаћи из Бурме :):):)

 

 

Heffestova ekskluzivna izjava za yumetal:

 

 

Ja volim da probam nove stvari i da istrazujem razna polja zivota.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest HEFEST
Heffestova ekskluzivna izjava za yumetal:

 

 

U nedostatku argumenata sluzimo se losim humorom. To sto si ti ogranicen nije nesto sto treba da istices u prvi plan.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jedno je travuljina i opijum, a nesto sasvim drugo brzine koje se koriste na Exit-u. Ja volim da probam nove stvari i da istrazujem razna polja zivota. Nikada ne bi nastavio sa konzumacijom bilo koje droge. Za to je potrebna samokontrola. Vecina ljudi nema samokotrolu i sjebe se zesce. Moj komsa se sa exit-a vratio sa dijagnozom Hronicne depresije jer je potrosio svoju zivotnu dozu serotonina i sada je kao biljcica. Nikada se vise u zivotu nece nasmejati. Zato moji dragi Exitasi pamet u glavu i dupe uza zid!!! :meshuggah:

Gandzu povremeno koristim za opustanje i zato sto ne smem da pijem alkohol zbog alergije. Covek mora da ima neki porok u zivotu.

 

па можда је и тај лик што су га силовали пробао. па ето шта му се десило. а и опет, без обзира што не конзумираш редовно наркотике, не даје ти за право да говориш овима који се ту и тамо удувају, или наспидују да су распали наркомани.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest HEFEST

Dobro mozda previse generalizujem. Mozda vi niste narkomani pa ste se nasli uvredjeni. U tom slucaju primite moje izvinjenje. Sa druge strane znam da je velika vecina ljudi tamo na nekim brzinama i da je prava sreca sto nema vise mrtvih. Ali ako vi volite da gledate njihove iskrivljene face slobodno ih i gledajte. Ako hocete na da idete na neko normalno mesto rado cu vam praviti drustvo i dacu vam neki dim. :rockdevil::rockdevil::rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

као прво, ја од дрога ништа не конзумирам. као друго, ја на Егзит сигурно не идем да бих гледао ликове на дсу, коксу, или ко зна чему. идем да се зајебавам и да ме боли дупе за све! а и због музике, наравно.

Share this post


Link to post
Share on other sites

riba je inace lezbejka. Dosla je sa svojom devojkom i dizala je tegove u backstageu sve vreme pre koncerta. Kasnije je clanove benda naterala da rade sklekove pre nastupa a realno izgleda k'o Biserka Shipka. :D :D :D

Edited by duruman

Share this post


Link to post
Share on other sites

riba je inace lezbejka. Dosla je sa svojom devojkom i dizala je tegove u backstageu sve vreme pre koncerta. Kasnije je clanove benda naterala da rade sklekove pre nastupa a realno izgleda k'o Biserka Shipka. :D:D:D

 

jedino sto Jenny nije njena devojka. samo radi za njih. merch i slicno...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...