Jump to content

Sons Of Anarchy (2008-2014)


VoivodBG

Recommended Posts

http://rs.titlovi.com/prevodi/sons-of-anarchy-96068/

 

Evo i prevoda prve sezone

 

https://kickass.so/s...h-t9573001.html

 

Dobra serija, umeli su da budu vrlo nerealni, meni je falilo malo više toga bajkerskog u čitavoj priči, a oni su se bavili, često naivno, dramatizacijom i unutrašnjim borbama i odnosima među likovima, ali sve u svemu odlično... posebno razvoj i krešendo 6. i 7. sezone.

Sve stoji, kod mene sve sezone imaju prolaz sem treće koja je golo govno.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gotovo pogledao sam sve, odlicna serija sto se mene tice, ne gledam bas puno serije i filmove ali ova me je drzala, sem navedene trece lose sezone ostalo mi se svidja, neke dogadjaje su na brzinu resili, ali u sustini sasvim medena radnja i kraj serije.

 

I jos nesto, jebes metalca koji ne pogleda ovu seriju, cist RNR

Edited by Hail Metal
  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...

meni je shield mnogo bolja sutterova serija.

 

Pa zato i 50% glumaca iz Shielda glumi i ovde (cak se i Vik Meki pojavljuje u poslednje dve epizode). I meni je puno bolja

 

Sve u svemu,odlicna serija. Dobro,imam zamerke na neke sitnice (motori od sinova su katastrofa, ko da su ih ukrali pandurima i prefarbali, Majanci imaju prave bajkerske motore...onaj jebeni Dzeks izgleda vise na mesavinu Kurt Kobejna i nekog repera nego na jebenog bajkera...i takve stvari) i neke stvari koje se ticu radnje (naprimer nekoliko situacija u kojima se ili izvlace ili upadaju u sranja na krajnje imbecilan nacin, i sami clanovi kluba ali i ostali likovi), ali generalno serija je vrhunski uradjena i sjajna (sem trece sezone koja je smece, jedino je izvukla poslednja epizoda). Bobi, Cibs,Tig i Hepi su najveci carevi u seriji, prva dvojica jer su smireni kul likovi a druga dvojica jer su potpuni manijaci. Opi je isto bio kul, ali je previse bio sjeban u vugla. Neron takodje, strava lik, mozda i jedini u seriji koji je vise bio pozitivac nego negativac. Kraj serije je do jaja, po meni pogodak u centar.

 

I naravno, Ron jebeni Perlman bogotac.

 

Naravno,da ponovimo najbolju scenu:

 

 

I da ponovim ono sto kum rece:

 

KLEJ>>>>>>DZEKS

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 year later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...