Jump to content

Slipknot


Guest kArLo

Recommended Posts

Ta pauza je tu sa razlogom, da napravi atmosferu, cemu koncerti i sluze... Ako neko zeli da cuje pesme po redu i bez greske i pauze neka slusa na cd-u... koncerti su vise od obicnog replikovanja sadrzaja albuma...

Defke ne slažem se sa tobom...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ta pauza je tu sa razlogom, da napravi atmosferu, cemu koncerti i sluze... Ako neko zeli da cuje pesme po redu i bez greske i pauze neka slusa na cd-u... koncerti su vise od obicnog replikovanja sadrzaja albuma...

Oh please!Nemam ja 15 godina ko vecina yumetal zitelja pa da sad krenem da sumnjam u svoje misljenje zato sto ti kazes «E bas jeste dobro.The end!»

Ne nemislim da je tvom komentaru o cdu tu mesto,jer mi ne rasravljamo kakvi ljudi vole koji «pakirung» sto se muzike tice,nego o bas o odredjenom video prikazu.

Savrseno razumem da je pauza napravljena sa dramaticnim efektom.

Ako se ti nalazis NA koncertu to bi probudilo iscekivanje,zudnju za sledecim stihom.

To je prosto ekstaza live koncerta.

Ali ako ti to gledas na kompu/tvu,ta draz se gubi,i imas zanimljivu ali za nijansu predugacku pauzu u pesmi.

All in all,i just dont like it.Your thaughts are your oun on that matter.Ok? icon_wink.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vracajuci se rano jutros iz Akademije Ajsha i ja zapocesmo pricu oko omiljenih nam pesama od Slipknot-a. Pa mi pade napamet da vas priuptam koja je to JEDNA pesma sa svakog albuma koju kad cujete nacisto podivljate.

Evo ja cu da pocnem.

 

M.F.K.R:

Gently

 

Slipknot:

No Life

 

Iowa:

Everything Ends

 

Vol. 3: The Subliminal Verses:

The Nameless

 

 

edit:

Zaboravih na m.f.k.r.

Edited by Sinstrel

Share this post


Link to post
Share on other sites

MFKR: gently ili Bitchslap(meni je luda pesma)

Slipknot: Surfacing(ovde bih Purity ubacio al jebiga, ne moze da se kaze da je sa ovog albuma)

Iowa: disasterpiece

Vol3: Vermillioni me trenutno drmaju

 

 

A sto se tice rasprave sa prethodne strane, defke je ispao glup. Kako neko moze da se uzivi u atmosferu koncerta na audio snimku? Ajd shvatam video, ono, uzivis se dok to gledas, al audio... sedish i zamisljas likove kako chuche, i to traje jedan minut... daj bre...

 

 

 

Edited by Bzuva

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...