Jump to content

Slipknot


Guest kArLo

Recommended Posts

@theory of chaos

 

matori sto je najgore, mi iz ovih par bandova mozemo da skupimo realno dve ekipe da sviraju slipknot da se svi useravaju. ono pevamo i ja i marjan i ti...matija i mica skidaju bubanj opusteno...sanjin moze da skine dobar deo sidovog baljezganja, uostalom vecina tih semplova moze da se nadje na netu ili kod likova koji se tom mjuzom bave...gitarista koji prze imamo pun kurac...al kad pogledas, cemu ? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa jel su zajebane te bas deonice uopshte ja ih bash neshto slushao i sta znam ono bi i ja mogao da sviram koji sam digao bas 3 puta u zivotu...mada mozda i greshim za odredjene slipknot stvari

 

Ti si rekao i za Dillingere da su laki za sviranje, veze nemaš, gtfo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@theory of chaos

 

matori sto je najgore, mi iz ovih par bandova mozemo da skupimo realno dve ekipe da sviraju slipknot da se svi useravaju. ono pevamo i ja i marjan i ti...matija i mica skidaju bubanj opusteno...sanjin moze da skine dobar deo sidovog baljezganja, uostalom vecina tih semplova moze da se nadje na netu ili kod likova koji se tom mjuzom bave...gitarista koji prze imamo pun kurac...al kad pogledas, cemu ? :)

 

 

Radi ljubavi, i dobrog zezanja... Ja mislim da je to ono zbog cega smo svi poceli da sviramo, a to je da se osecamo dobro kad sviramo, a ja se tako osecam uz slipknot. Eto, jednostavno da sviramo to iz neke nase ljubavi, za nase zadovoljstvo...

Share this post


Link to post
Share on other sites

@drolja

Nisam ja rekao da su dillingeri laki za sviranje retard citaj ponovo post ja sam samo rekao da je ista shema sviranja u skoro svakoj pesmi i da nema previshe filozofiranja...uhvati da svirash bilo sta sa miss machinea i videcesh...mada jesu zajebani za sviranje to stoji.....oni jazz delovi su veoma zajebani kapiram da morash dobro da poznajesh jazz skale da bi mogao ono da pichish lagano DEP...ali nikako nisu laki za sviranje

Edited by darthmaul

Share this post


Link to post
Share on other sites

Radi ljubavi, i dobrog zezanja... Ja mislim da je to ono zbog cega smo svi poceli da sviramo, a to je da se osecamo dobro kad sviramo, a ja se tako osecam uz slipknot. Eto, jednostavno da sviramo to iz neke nase ljubavi, za nase zadovoljstvo...

nesumnjivo, zato se i bavim svojom muzikom. ali mi je malo besmisleno pokusavati skidati takav band. mislim, postujem akciju al kapiras...ako se to vec radi, da se radi da valja.

 

@enclave

 

sine, ti vise lupas nego ciganin o bubanj...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...