Jump to content

Slipknot


Guest kArLo

Recommended Posts

Pa imamo castle festival od ove godine u smederevskoj tvrdjavi krajem juna je i legacy festival malo ranije...

Nema tu muzike za nas uglavnom neki death i slicno ali mozemo se nadati za neku god:)

Njihov cert mi je must see,jos njih i soad da vidim pa mogu da mrem lagodno -_-

Pitam li se na sta ce da lici(zvuci) taj novi albumcic???Da li ce zvucati slicno Vol.3-u kao sto su slicni Iowa i Selftitled il' ce da idu dalje u ekspermentisanju???

Jel joey na turneji sa Gorgorothom ili ja utripovah nesto? :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa Joey je rekao za nowi album,ewo da ga tzitiram "It's going to be heavy as fuck!It's going to be heavier than 'Vol. 3...' but just as weird and as experimental.

Znachiiiiiiii...ima da kida :mhihi:

Inache...on je do skoro bio na turneji sa Kornom,tj. nekih pet mesetzi.Al mislim da trenutno nije na turneji sa Gorgorothom nego da planira da se udruzi sa King ov Hell-om i Dan Spitz-om i josh nekim likowima na nowom side project-u...kapiram da se to sad trenutno ne dogadja zato shto niko u fazonu ne spominje to.

:mrgreen:

Share this post


Link to post
Share on other sites

slazem se. kad jednom operises polipe u zdrelu a sve zato sto si urlao kao majmun, tesko da ces ikada da se vratis na taj nivo.plus,ljubi ga lex, on i dalje scve to zalije kojom desetinom cigreta dnevno, te na kraju dobijamo nesto sto je kao scream a ustvari bushan qratz. mislim vol3 je vrhunski osmisljen album, ali ako stvarno oce da se vracaju na onakvu agresiju....ne mere.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa jbg,jeste skenjo glas...josh je i ponowo pocheo da se alkoholishe od kad se razweo...

Al shta znam...mozda to swe stwori neku growl mutaciju :mrgreen:

...Na kraju nam jedino ostaje da chekamo pa da widimo...al ipak mislim da tje biti do yaynika :mhihi:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oni jedan od najskupljih bendova?

Ajoj pa kakav je to sistem vrednosti kada su oni jedni od najskupljih.

 

Ja ne shvatam kako su oni stekli toliku "popularnost" kada nemaju bash nekog kvaliteta.

 

Mozhda bi bili bolji kada bi smanjili broj chlanova.

One kao DJ fore u pesmama su im jadne,a i one kante za smece koje udaraju likovi koji se gube ko bolesni majmuni.

Mislim da bi bili bolji i kad ne bi imali taj gej imidzh benda,sa tim maskama.

Mada oni su samo zbog tih maski postali poznati jer one privlache pazhnju.

Edited by Sandman

Share this post


Link to post
Share on other sites

Šta, Tejlor se razveo? Jebiga, stalno je pričao koliko voli ženu, kako mu je spasila život i slično, ne znam što su se razveli.

 

Josh shto je najjache - oni su se razweli pre wishe od godinu dana,nego o tome nije prichao u jawnosti...

Jes da je prichao da mu je pomogla i swe to al ko zna shta se tu swe izdeshawalo...

Sad koristi swaku priliku da kaze kako yebe kurwe po Holandiji ili gde wetj :mhihi:

Bar tje da ima materijala za lyrics-e :mrgreen:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oni jedan od najskupljih bendova?

Ajoj pa kakav je to sistem vrednosti kada su oni jedni od najskupljih.

 

Ja ne shvatam kako su oni stekli toliku "popularnost" kada nemaju bash nekog kvaliteta.

 

Pa pazi,kad uporedis odnos koliko ima Nu metalaca spram onih koji slusaju,thash,death,black itd.Razlika je katastrofalna iz tog razloga sto takvu muziku mahom slusaju klinci koji su zakoracili u svet metala.Meni je ovaj bend apsolutno odvratan,jedina svetla tacka je bubnjar.O ostatku necu da komentarisem :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

slipknot spada u najnekreativniju grupu

pesme su buka onih jebenih kanti, dranje, i još poneka govna

maske su smešne čak i kada sam ih prvi put video činili su mi se smešnim

pesme su očaj, tačnije ceo bend...

jedino što ih slušaju samo klinci i početnici, tako da što može dobro da proistekne iz toga je da ih natera da počnu da slušaju metal

ionako kad počnu da slušaju pravi metal i sami će shvatiti svoju glupost

tako da bi slipknot trebalo shvatiti samo kao lošu reklamu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Слажем се да су прва 2 албума бука, мада има и ту неких добрих песмица. Трећи је мало другачија прича јер је мелодичнији. Што се тиче њиховог изгледа мени не смета што носе маске. Напротив. Такође ми не смета што их је толико јер је занимљиво гледати њихово мајмунисање на бини. :bigblue:

Share this post


Link to post
Share on other sites

slipknot spada u najnekreativniju grupu

pesme su buka onih jebenih kanti, dranje, i još poneka govna

maske su smešne čak i kada sam ih prvi put video činili su mi se smešnim

pesme su očaj, tačnije ceo bend...

jedino što ih slušaju samo klinci i početnici, tako da što može dobro da proistekne iz toga je da ih natera da počnu da slušaju metal

ionako kad počnu da slušaju pravi metal i sami će shvatiti svoju glupost

tako da bi slipknot trebalo shvatiti samo kao lošu reklamu

 

 

Blago tebi, pogotovo sto kazes da ih klinci slusaju, a ti si klinac od 15 godina, i jer pljujes njihov kvalitet a ti slusas rammstein i laibach... toliko o tvom ukusu.... :evotigana:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nu metal je "kao" IN a pljuvanje nije.

Dobro ja serem.

Ne kazhem da sam u pravu za Slipknot,ali to je moje mishljenje.

Ja ne kazhem da su sranje vec da bi mogli da budu bolji bend kada bi promenili neke stvari.

Edited by Sandman

Share this post


Link to post
Share on other sites

jedino što ih slušaju samo klinci i početnici, tako da što može dobro da proistekne iz toga je da ih natera da počnu da slušaju metal

ionako kad počnu da slušaju pravi metal i sami će shvatiti svoju glupost

Ja sam počeo od Slipknota. Ali i dalje mislim da su dobar bend, malo sam prerastao prva dva albuma, ali ovaj treći smatram dosta zrelijim od prethodnih. Zaista se nadam da će pokazati još veću ozbiljnost na četvrtom izdanju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

lex brate, sredi temu.

stevan brate, ti i ja imamo jednpg zajednickog prijatelja, koji sada ide na fon, a inace je clan jdnog, ja cenim naseg najboljeg modernmetal banda, gledasmo ih juce. on kaze sledece(a ubedjen sam da ces se sloziti sa svime):

 

-blackeri, oldschool stagod likovi kakvih ovde ima koliko oces pljuju po ovom fazonu zato sto ljudi koji ovo sviraju znaju da sviraju. to te cini pickom, slusao ovo ili svirao ovo.

-pravi metalci su ubedjeni da su posebna vrsta ljudi sa izrazenom inteligencijom i urodjenom bistrinom, te misle da su iznad drugih i ostale muzicare i uopste pripadnike drugih podkultura gledaju sa visine. istina je da su uglavnom zadrtiji, tuplji i more narrowminded od prosecnih dizela splavara.

-ista ta ekipa bije ljude i zajebana je samo online.

 

ocu da ti kazem da cu da im polepim bancine da se zaplacu budem li jos nekoga od njih video da mi dolazi sa pricama sta je gay a sta ne ;)

Edited by lex69

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...