Jump to content

2009.09.25. *SKC, Beograd* Evergrey


Elderane

Recommended Posts

zamisli nekog iz vranja da dolazi u ns na koncert pa taj bi umro dok dodje

 

O cemu ti bre lupetas?! Ja cu prvi da pobijem tu glupost koju si rekao. Ja zivim 250km od Beograda i kada je upitanju bend koji volim uopste mi nije problem da predjem put da bih ga odgledao sto sam uradio 100 puta. Samo da ti docaram, meni vozom treba minimum 2 sata, a busom 2.5 do novog sada koji je duplo blize od Beograda, sracunaj onda koliko mi treba do Bg-a. Meni minimum 1000-1500 dindzi treba samo za put, pa karta 1500-2000, pa pice i hrana minimum 1000, i jos ako trebam kupiti neki merch onda da nepricam. Izvini ali ako ja sa jednog kraja drzave mogu doci da odgledam makar jedan koncert moze i metalac iz Beograda. Neznam kako ti kontas stvari, ali ja nepriznajem nikoga ko nije ustanju da ode na cert nekog omiljenog benda koji je udaljen jednu stanicu.

 

ps. Vojvodjani idu na koncerte, sto sam se uverio mnogo puta putujuci busom i vozom.

Edited by Stormlord

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne znam ljudi o cemu vi to? Nisam htela nista da se mesam ali preterujete....

Mnogo nas iz BGa ide po koncertima! Svirke da ne pominjem... mene je bas pocelo da smara sto uvek isti skup ljudi vidim na svakom koncertu, a svi su iz BGa (znam jer ih i vidjam po gradu stalno...) . Jedino sto nas nema po forumima da pricamo o tome.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma bre covek prica da ti iz Bg-a koji idu na koncerte nisu Beogradjani, vec studenti itd. koji su zapravo iz unutrasnjosti i sl. i to jeste tacno, Beogradjana i najmanje ima po koncertima.

 

Ali cini mi se da je sve ovo o cemu pricate besmisleno, zato sto tu ne moze nista da se uradi, samo da se vrti ista prica u krug i krive ljudi. Jedino sto moze da se uradi je da se nadje bolji prostor, forsira manja cena karte i slicno, pa onda da se vidi kako idu stvari. To sad fanovi su krivi jesu/nisu, nije ni bitno, jer takve price nece nista promeniti.

Edited by :matija

Share this post


Link to post
Share on other sites

O cemu ti bre lupetas?! Ja cu prvi da pobijem tu glupost koju si rekao. Ja zivim 250km od Beograda i kada je upitanju bend koji volim uopste mi nije problem da predjem put da bih ga odgledao sto sam uradio 100 puta.

Legendo, nije isto. Od Vranja ima vise da se ide (i po predjenim kilometrima, a i po "konfiguraciji" samog puta).

Da ne pricamo koliko je dole losija situacija nego u Vojvodini...

Smiri se.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja stvarno ne vidim poentu ove price..

Da li svaka tema mora da se pretvori u ovo?

http://www.yumetal.net/forum/topic/41498-koncertne-agencije-u-srbiji/page__st__700

 

 

Stvarno je lepo sto ima takvih ljudi sto daju tolike pare i dolaze iz NS, Vranja i iz drugih udaljenih mesta da bi gledali koncerte, ali shvatite da vas je malo.

Ako u BG na EG dodje 200 ljudi, u NS ne bi doslo ni 20 od tih nazovi "fanova".

Zalosno ali istinito..

Ja bih dao i 3000din da gledam EG, ali jbg... tako je kako je.

 

Nema se para, publika je razmazena, prostora za svirku je malo..

Ako mislite da mozete bolje, pozovite menadzera EG i zakazite koncert u Novom Sadu, i dokazite da ce 350 Novosadjana da dodje na koncert.

 

do sledeceg koncerta dovidjenja. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...