Jump to content

Fudbalski transferi


Мајор Гашпар

Recommended Posts

Venger ko Liverpul i Argentinska repka, tripuju da se u fudbalu moze biti najbolji po principu dacu vise golova nego sto cu primiti, ali to ne ide. Ako je Mancesteru najbolja ideja za pojacanje Shaw, sledece godine ce se boriti za opstanak u ligi.. nadam se da je to tek zagrevanje/trolovanje.. tj. zabole me sta ce biti sa njima, ali zanimljivije je kada je i Mancester jak.

Share this post


Link to post
Share on other sites

'Ајде Лалана је ок, и Шоу, мада ће морати дебел да их плате, Конопљанка може одличан да буде али којекакви Колкери, Ричардси, то је смешно. Јесте да им не треба стартни десни бек али који ће им курац Ричардс.И морају да доведу задњег везног ако мисле да се боре за титулу, са Лукашом се неће медаља наносати.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja nemam pojma šta su se toliko popalili na tog Lalanu. lik ima 26 godina i tek sad se oko njega otimaju.

 

još jedan od onih što odigraju vrhunsku sezonu u nekom pilićarskom klubu, pa posle nestanu.

 

 

apres-reflexion-domenech-annonce-23-joueurs-100-ligue-1_4492_w460.jpg

 

:haha:

Edited by Јарослав

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lallana ce se super uklopiti u sredinu, za desnog beka nikako Ričards, čovek ne može da veže 2 nedelje da se ne povredi! Šo bi bio dobro rešenje al mnogo bre 27 miliona, kapiram da u evropi za te pare sigurno ima nekog boljeg. Bentekea kad bi pokupili za 13,5 miliona ko što se priča da mu je cena, to bi bilo genijalno.

 

Čelzi već napravio posao leta...

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja nemam pojma šta su se toliko popalili na tog Lalanu. lik ima 26 godina i tek sad se oko njega otimaju.

 

još jedan od onih što odigraju vrhunsku sezonu u nekom pilićarskom klubu, pa posle nestanu.

 

Alo bre, eej? Covece, saberi se!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Bata Životinja

''jedan od onih što odigraju vrhunsku sezonu u nekom pilićarskom klubu, pa posle nestanu''

 

nešto ko Neimar

Share this post


Link to post
Share on other sites

Alo bre, eej? Covece, saberi se!

 

Sto?Pa prica istinu covek.Ok,ne znamo kako ce igrati u buducnosti,mozda nastavi sa dobrim partijama,ali za igraca koji prvi put dobro odigra sa 26.godina se itekako moze reci da ga je usralo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bio je dobar i prethodnih sezona. Tacno je da tad Southampton nije igrao Premijer Ligu, ali ne menja cinjenicu da je Lalana odlican bio.

 

Nema razloga da ne nastavi sa dobrim partijama. Mislim da nece zazaliti onaj ko ga kupi, ali vreme ce sve pokazati.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma celzi je idealan,u juventusu je guzva,a uvijek ce se od njega ocekivati da rjesava utakmice jer je to drogba koliko god godina imao

 

dace mu roman okej platu,izbice je pola na dresove sta koji kurac i on i oni jedu govna,njemu je na bridzu mjesto

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...