Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

yumetal.net forum

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

obsessed by cruelty

Iskreni članovi
  • Joined

  1. Dozvoljeno je
  2. To sam i ja komentarisao bio, dosta ljudi u Vai i Tool merchu, ali da, i kod mene su tribine bile praznjikave a bile bi svakako i praznije da nije ove dvojice. Ja sam i zaboravio na Gavina, zamišljao kako bi bilo sa Mastelotom. Plus npr neka nesrećna (meni) rešenja, tipa Vaiev tapping u Frame by Frame ali bože moj. Na publiku sam i ja imao zamerki, jezivi su bili, od urlanja svaki put kad Vai udari neki lick do tapšanja u 4/4...
  3. Najbolji tribute bend ikad Adrianova gitara je bila malo tiša u miksu ali je generalno dobro ozvučenje bilo, jazz chorusi pršte sve u 16. Toni se čuo odlično, za razliku od pre 3 godine kad sam ga gledao s PGom. Sve u svemu, omladina je izuzetno usvirana i vokali su apsolutno pod konac. Setlistu znate, odličan TOAPP set i naravno normalan Indiscipline (nmg ona poljakova prenemaganja na vokalu). Čujemo se dogodine pred Rush tribute. Ovakve koncerte treba posećivati itd
  4. Jes gledao La Pianiste i Amour? Doduše, meni je Seventh Continent dobar. Kad smo kod njega, dodao bih ovo, jedan od od mojih omiljenih filmova, stilski jako vuče na Hanekea, a tu je i Izabel Iper. Da ne znam da je u pitanju Šabrol i da gledam prvi put, mislio bih da je Haneke (i da je muzika u filmu striktno dijegetska) https://www.imdb.com/title/tt0112769/ Bresonov L'Argent je isto odličan kome treba Haneke fix a odgledao je sve, poznato je da je švapski mizantrop veliki ljubitelj Bresona A sad možemo nazad na horore...
  5. Dizeldorf džomba sam ja
  6. Gledao ih i ja prošli vikend u izvesnom Vajnhajmu, lokal je bio solidno manji od ovog sa snimka gore. I jes vala, predgrupe smor, neki E-C meloblack, još su ovi drugi bili i co-headlineri... Da je bio malo duži DHG set + nešto sa Supervillaina, bilo bi odličan 5
  7. pokloni od gospođe...
  8. obsessed by cruelty replied to Lunar's topic in Black metal
    e da, najjače, pred koncert i između bendova piče 80s arena hitovi, pour some sugar on me, you give love a bad name itd edit: šta je ovo nema mergovanja uzastopnih postova, balle reaguj
  9. obsessed by cruelty replied to Lunar's topic in Black metal
    odgledah ih pre nedelju dana sa Imperial Triumphant, ali otprilike tako je slažem se, da ne ponavljam, svaka preporuka, još bio u prvom redu setlista dobra, bilo je Shikija, bilo 3 sa Hangman's Hymn što se i očekivalo, bio Dakini sa Scorn Defeata... 10 pesama samo ali vrh koncert, jedino što nisam imao pojma da Mirai ne svira više ništa na bini osim onih frulica povremeno, sve klavijature idu s razglasa takođe veze nisam imao da će koncert da bude u maloj sali pred 200 ljudi, mada i bolje (osim +10 stepeni unutra)
  10. 🤨
  11. gledao ih i ja sinoć u visbadenu, bilo vrhunski, takojeslažemse™ vrlo pristojna setlista, dobih if i have to wake up umesto chlorine and wine (primetih da ih rotiraju na turneji) mada nije problem, šuri i ona doduše pojma nisam imao da rade co-headline turneju sa graveyardom, ja mislio graveyard predgrupa a oni terali set nekih sat i petnaes pa je baroness svirao kraće nego što sam očekivao, bio i pallbearer pre njih ali sam solidno okasnio tu zbog prevoza, mada njih sam bio gledao već takođe volo bih i ja eulu i magnoliu pride al kontam previše bi bilo tih pesama za sečenje vena (iz njihovog ugla) te je i neka slika:
  12. utepuje, doduše već kačeno na deathu
  13. ćao drugovi i drugarice, nije loš album

Account

Navigation

Search

Search

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.