-
King Crimson
Dozvoljeno je
-
King Crimson
To sam i ja komentarisao bio, dosta ljudi u Vai i Tool merchu, ali da, i kod mene su tribine bile praznjikave a bile bi svakako i praznije da nije ove dvojice. Ja sam i zaboravio na Gavina, zamišljao kako bi bilo sa Mastelotom. Plus npr neka nesrećna (meni) rešenja, tipa Vaiev tapping u Frame by Frame ali bože moj. Na publiku sam i ja imao zamerki, jezivi su bili, od urlanja svaki put kad Vai udari neki lick do tapšanja u 4/4...
-
King Crimson
Najbolji tribute bend ikad Adrianova gitara je bila malo tiša u miksu ali je generalno dobro ozvučenje bilo, jazz chorusi pršte sve u 16. Toni se čuo odlično, za razliku od pre 3 godine kad sam ga gledao s PGom. Sve u svemu, omladina je izuzetno usvirana i vokali su apsolutno pod konac. Setlistu znate, odličan TOAPP set i naravno normalan Indiscipline (nmg ona poljakova prenemaganja na vokalu). Čujemo se dogodine pred Rush tribute. Ovakve koncerte treba posećivati itd
-
Horor filmovi
Jes gledao La Pianiste i Amour? Doduše, meni je Seventh Continent dobar. Kad smo kod njega, dodao bih ovo, jedan od od mojih omiljenih filmova, stilski jako vuče na Hanekea, a tu je i Izabel Iper. Da ne znam da je u pitanju Šabrol i da gledam prvi put, mislio bih da je Haneke (i da je muzika u filmu striktno dijegetska) https://www.imdb.com/title/tt0112769/ Bresonov L'Argent je isto odličan kome treba Haneke fix a odgledao je sve, poznato je da je švapski mizantrop veliki ljubitelj Bresona A sad možemo nazad na horore...
-
King Crimson
Dizeldorf džomba sam ja
-
Dødheimsgard
Gledao ih i ja prošli vikend u izvesnom Vajnhajmu, lokal je bio solidno manji od ovog sa snimka gore. I jes vala, predgrupe smor, neki E-C meloblack, još su ovi drugi bili i co-headlineri... Da je bio malo duži DHG set + nešto sa Supervillaina, bilo bi odličan 5
-
Vinyl Kult
pokloni od gospođe...
-
Sigh
e da, najjače, pred koncert i između bendova piče 80s arena hitovi, pour some sugar on me, you give love a bad name itd edit: šta je ovo nema mergovanja uzastopnih postova, balle reaguj
-
Sigh
odgledah ih pre nedelju dana sa Imperial Triumphant, ali otprilike tako je slažem se, da ne ponavljam, svaka preporuka, još bio u prvom redu setlista dobra, bilo je Shikija, bilo 3 sa Hangman's Hymn što se i očekivalo, bio Dakini sa Scorn Defeata... 10 pesama samo ali vrh koncert, jedino što nisam imao pojma da Mirai ne svira više ništa na bini osim onih frulica povremeno, sve klavijature idu s razglasa takođe veze nisam imao da će koncert da bude u maloj sali pred 200 ljudi, mada i bolje (osim +10 stepeni unutra)
- Dissection
-
Filmovi - preporuke
GOAT
-
Defeated Sanity
lud ko struja
-
Baroness
gledao ih i ja sinoć u visbadenu, bilo vrhunski, takojeslažemse™ vrlo pristojna setlista, dobih if i have to wake up umesto chlorine and wine (primetih da ih rotiraju na turneji) mada nije problem, šuri i ona doduše pojma nisam imao da rade co-headline turneju sa graveyardom, ja mislio graveyard predgrupa a oni terali set nekih sat i petnaes pa je baroness svirao kraće nego što sam očekivao, bio i pallbearer pre njih ali sam solidno okasnio tu zbog prevoza, mada njih sam bio gledao već takođe volo bih i ja eulu i magnoliu pride al kontam previše bi bilo tih pesama za sečenje vena (iz njihovog ugla) te je i neka slika:
-
BM noviteti
utepuje, doduše već kačeno na deathu
-
Blood Incantation
ćao drugovi i drugarice, nije loš album