Jump to content

Master of Orion 2


Dark_Elf

Recommended Posts

moo2.jpg

 

Ponovo...

...ponovo

...ponovo

 

... se vraćam ovoj igri. I posle deset godina, ja je palim i iznova krećem da igram. Ova igra treba da zameni šah na globalnom nivou, a ja još uvek žalim što ne postoji neka konzola tipa "game boy", da bih mogao da je igram svugde i na svakom mestu.

 

Je l' igrao od vas neko ovo čudo.

Ja igram punu deceniju i evo pre neki dan sam je ponovo obrnuo.

 

Toliko sam ušao u menadžment same igre, da mi je i snimanje pozicija cheat, nego kad igram, snimim poziciju samo kad moram da prekinem igru, da bi je posle nastavio. Ovako ne snimam pozicije, nego ako se zajebem, pokušavam da se izvadim, a ako ne uspem, počinjem iz početka.

 

Svaka igra, ma koliko zanimljiva, vremenom dosadi.

Ali ne i ova. Može dosaditi na neki period, pa se čovek ponovo vraća i igra sa istim žarom.

U pitanju je klon Civilastiona (mada je mnogo bolji od Civ-a, pogotovo činjenicom, da kompjuter ne vara, a AI je mnogo bolji).

 

Ako je još neko igrao, neka prenese svoje utiske. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moja omiljena igrica svih vremena je Starcraft...

Iza njega je zacementirano drugo mesto upravo Master of Orion 2

 

Nabavio sam je daleke 99-e i igrao nekih pola god... onda mi se cd negde izgubio i nikako nisam mogao da je nabavim.

2003 odem do igraonice kod Vuka na warcraft 3 sa ortacima kad vidim lika koji radi u igraonici da pika MoO2 :haha:

zamolim ga da mi nekako nareze cd i krenem ponovo da je pikam...

Igrao sam dostai multiplejer, hot seat 2-3 igraca, nije lose ali pozeljno je da protivnik ne gleda dok ti igras :)

Probao sam da igram trojku ali previse novina i dosta zakomplikovani sistem je ucinio da ona nije toliko zarazna kao 2. deo...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kult kultova, prvi put sam je probao davne '99 kod komsije kod koga sam nonstop blejao za vreme bombardovanja i lesio u Herojima 3, kad jedan dan dolazim i imam sta da vidim, nabavio covek MoO2 i od tog popodneva smo je bez izuzetka igrali u hotseatu iz dana u dan! Genijalna igra!!!

Jel imate neki link za torrent/rapid il' tako nesto???

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...