Jump to content

Putrid Blood


Dead Man Walking

Recommended Posts

nishta od te ljubavi xD

Juche smo doshli, i od svega uspeli samo da se napijemo najstrashnije, i malo pokisnemo :haha:

neki drugi put cemo svirati kad se to malo ozbiljnije organizuje...

sve to nije problem za nas iz shida...to je blizu vozom...

ali doshlo je bendova i iz novog sada, beograda, loznice...

mogu zamisliti kako su se oni proveli :mhihi:

Share this post


Link to post
Share on other sites

mitrovica i organizacija su dva razlicita pojma. da sam na vasem mestu ne bih vise pomislila nju :haha::pivopije:

ajd dobro je da ste uspeli da se napijete, cudi me da neko bilo sta uspe normalno da uradi ovde ;)

`fala sto ste dosli u svakom slucaju... :haha:

Edited by ^TK^
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

daj ne lozhi! jedino sto sam ja ikada cula iz te kafane su neki neartikulisani zvukovi koji se polularno nazivaju turbo folkom i par obrada domacih rok klasika u narodnom fazonu:haha:

sto ja uvek propustim zabavu ?

mislim da sam tebe videla kako pretrcavas park i gazis nam travu sve u PB old skul majici . znas li da je to zakonom kaznjivo :haha: :haha:?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa da, dok je naš gitarista 'ladio jaja(pardon :)) u kafani, nas dvojica vokalnih solista smo po najvecem pljusku išli po kola. Što se tiče trave, obevaćavam da od sad koristim samo obeležene pešačke prelaze :mrgreen:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fotke sa odlične svirke Scaffolda u klubu Bunker u Šidu, gde se metal svirao prvi put posle 7 godina. Udruženi s najstarijim metal bendom na svetu :mrgreen: , otprašili smo South Of Heaven i Raining Blood :rockdevil:

 

Vrhunska zajebancija :pivopije:

 

scaffold2.jpg

scaffold.jpg

scaffold3.jpg

aaaaa, u bunkeru sam imao prvu svirku u životu, još pre StrikeBack-a :haha:

aj da organizujemo bre nešto tamo, ili u slovačkom domu, najbolje svirke u životu su mi bile u šidu :haha:

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

@krchulj: poslao sam ti kontakt za svirke na PM, kontam da cete se lako dogovoriti.

 

Inače, od 370 prijavljenih bendova za učešće na Demofestu u BL, zauzeli smo 38. mesto, a 36 ide na festival. A dva meseca sam maštao o drugoj nagradi. Odo' po sekiru da se obesim :mrgreen:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Recenzija:

 

Dok sam metal slušao aktivno uvek mi je thrash bio omiljeni podpravac.Hevi mi je bio previše njanjav, death naporan, doom depresivan... Alithrash je bio prava stvar. Brzo beskompromisno, traje taman tolikokoliko treba, i najvažnije idealan za ispucavanje viška (negativne)energije. E upravo takvi su Putrid Blood. Mada nisu toliko old schooljer su primetni metalcore i hardcore uplivi. Ali zaboga, vremena semenjaju, muzika se menja. U svakom slučaju drago mi je da pred sobomimam bend koji bih voleo da slušam uživo i za koji garantujem da binapravio takav haos i to sa svojim pesmama a ne obradama. Zanimljivo jeda Putrid Blood imaju dva vokala. I voleo bih da čujem nekonatpevavanje, prvo jedan vokal peva pa drugi i tako naizmenično što umnogome doprinosi dinamičnosti, dramatičnosti (sukobu) i naintenzitetu. Eto jednog predloga. Više informacija i link do ovog demosnimka možete naći na našim stranicama u rubrici „Predstavljamo“.

 

Preuzeto sa HellyCherryWebzine

Edited by Ranis
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...