Jump to content

Putrid Blood


Dead Man Walking

Recommended Posts

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

'Sup PUTRID BLOOD,

 

Just to let you know I'm going to stream your track ''Fire at Will'' on this Saturday January 30th installment of my show. You can tune in at 7 PM EST on www.radioquebec.biz or www.frankoradio.com. The re-broadcast airs on Sunday, also at 7 PM EST, on the same two channels. The installment will be uploaded to MySpace on Monday.

 

Noch ''C.R.O.C. UNDERGROUND METAL'': HOODED MENACE, PUTRID BLOOD, GALAR, ALTARS OF DESTRUCTION AND MORE! TUNE IN THIS SATURDAY!

 

http://www.myspace.com/crocpodcast

 

 

Vremenska razlika je 6 sati, tako da se emisija kod nas moze slusati u 1h posle ponoci

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Par postova iznad sam pomenuo da postoji sansa da zasviramo u Sremskoj Mitrovici do kraja februara. Dal' je falilo srece ili pameti, ne znam, al' od svirke nema nista. Javljeno mi da organizatori ne mogu da pronadju adekvatan prostor za odrzavanje jedne metal svirke. Eto

Share this post


Link to post
Share on other sites

mozda ja nemam pojma o snimanju i ostalim stvarcicama ali mislim da je ovo odlicna produkcija za demo/promo.po meni to mnogo dobro zvuci,prvi put kada sam slusao mislio sam da je lose tagovano i da je u pitanju album..

Edited by dimmu1

Share this post


Link to post
Share on other sites

super to zvuchi i ovako, ne kazem...

ali eto...shto se bubnja tiche...mogao je malo bolji bubanj biti na snimanju...mnogo zavisi koje su membrane na komponentama i koliko su stare, kako je nashtiman bubanj, kakva prostorija, mikrofoni, kako su podesheni, koliko ih je, pa na primer, da smo imali nove zice na basu, neke malo kvalitetnije gitare, pojachala...i josh 100 tih sitnih caka koje su mogle doprineti da snimak bude josh kvalitetniji...

ali...ogranichavajuci faktori su kao i kod vecine muzichara entuzijasta u srbiji, bili novac i vreme :)...potrudicemo se da na sledecem snimku nekako sredimo i gore navedene detalje...

 

chovek kod kog smo radili je stvarno za te pare odradio i mnogo vishe...i ja sam veoma zadovoljan zvukom na demo-u...sledeci put ce to verovatno biti josh bolje...

Edited by Ranis

Share this post


Link to post
Share on other sites

haha! :rockdevil: taj rad!

cilj je da se izvuche shto vishe sirovine i prljavosti, a opet da sve zvuchi energichnije i direktnije...

shto se mene tiche..gitare su trebale da zvuche sirovije i midlastije... da sam se samo ja pitao, imali bi near black metal gitare na demou :mrgreen:

al bubanj mora da jebe mamu, da otkida bubrege

ako je bubanj sranje...ceo mix je sranje...

Edited by Ranis

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za demo imate odlicnu produkciju. Ako hocemo definiciju prljavosti demoa u thrash-u, uzmimo prva dva Kreator-ova tj. Tormentor-ova demoa: Blitzkrieg i End Of The World. E to se zove prljava produkcija. Ali je zato legenda.:rockdevil:

Edited by Thrasher

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...