Jump to content

2010.06.20. *Petofi Csarnok, Budimpesta* Megadeth


Huszar

Recommended Posts

Djole iz NS-a mi kazhe da je minimum 4 putnika da organizuje odlazak na Megadeth u Peshti, i ishlo bi se autom. U tom sluchaju bi put koshtao oko 55 e.

Ako bi nas bilo 10-ak, ishlo bi se kombijem, i koshtalo bi oko 50 e.

Ako bi nas bilo za bus, cena bi se spustila i do 40 e.

 

Isto vazhi i za Metallicu, Tarju i Kiss.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ja sam zainteresovan. Budimpešta mi više odgovara od Zagreba iz tri razloga:

 

- Koncert je 10 dana ranije, pa Zagreb i Ljubljana ostaju kao rezervne opcije, ako sa Budimpeštom nešto krene naopako;

- Mogu da zamislim kako će pakleno i nepodnošljivo biti u klubu Boogaloo na ovakvom koncertu usred leta, kad se u februaru mesecu na Saxon i Iced Earth jedva disalo. Nadam se da je ta Petofi hala veća i sa boljom ventilacijom;

- Koncert se pada u nedelju, za slučaj da budem zaposlen tada. Zagreb i Ljubljana su radnim danima, pa ne bih da rizikujem da me obaveze spreče da odem.

 

Uz sve to, sa Đoletom sam već putovao, pa mislim da bi to bila proverena opcija.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Čuo sam se i ja sa Đoletom danas i potvrdio da hoću da putujem. Za sada mu se, računajući i mene, javilo četvoro ljudi. Jedino je još nepoznanica kako uzeti karte. Raspitaću se sutra u Eventimu zašto nemaju u ponudi karte za Budimpeštu (a imaju za Zagreb, Ljubljanu i Beč) i da li će ih biti uskoro. Red je da malo izreklamiramo Đoleta, da bi bilo više putnika. Dakle, lik je iz Novog Sada, ko je zainteresovan za organizovani prevoz, neka mu se javi na broj 063635742. Mislim da je 50 evra (možda bude i 40) pristojna cena, ako imamo u vidu prednosti koje organizovani prevoz pruža u odnosu na solo varijantu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Razlika je samo u tome sto na njihovom solo koncertu sviraju 2 sata a na festvalu 40 minuta :).Naravno razlika je i u zvuku jer na solo koncertu zvuce perfektno a na festivalu kako se zalomi.....A verujem da ce na festivalu sve biti podredjeno Metalici jer realno oni nema vise sta da traze u velikoj cetvorci..

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Ima li nekih friskih vesti? Ja bih voleo da idem samo na Megadeth u Budimpestu, ne zanima me Sofija. Sve se poklapa, vikend itd.

Sa ove distance ima nas dvojica zainteresovanih...

 

Sad (s tobom) nas ima bar 3. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sad (s tobom) nas ima bar 3. ;)

 

Ha ha, taman za fiću :)

 

Da li neko ima informacije za tog Đoleta, kakav je raspored puta jer bih voleo da krenemo u noć pa da imamo dan u Budimpešti, da se malo promuvamo.

A sa koncerta odmah na posao :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ha ha, taman za fiću :)

 

Da li neko ima informacije za tog Đoleta, kakav je raspored puta jer bih voleo da krenemo u noć pa da imamo dan u Budimpešti, da se malo promuvamo.

A sa koncerta odmah na posao :)

 

Da, i onda s posla u kafanu. :D

Krecemo ujutru, 7-8 sati pretpostavljam, negde rano posle podne smo u Peshti. Tako da cesh imati par sati za grad. Takva ponocna kretanja na koncerte radi Ivan Moric.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo malo informacija novih:karata za 20.6 megadeth(Pesta) ima u prodaji i preko neta i u prodaji,ali karte bi trebalo kupiti i preuzeti u officu u Madjarskoj (u Pesti)pre koncerta...Tako da ko hoce da putuje sa mnom na koncert Megadeth-a treba da mi prvo uplati cenu karte koju ja kupujem u Madjarskoj,a potom i cenu prevoza koja ce po svoj prilici biti 40eu (Novi Sad-Budimpesta-Novi Sad)u slucaju prijavljivanja veceg broja putnika iz Beograda postoji mogucnost polaska i iz Beograda (cena 50e)...Polazak 20.6 ujutru(mozemo svratiti i u KAFANU) povratak po zavrsetku koncerta

info tel:069 635 742 ili (063 635 742 ako je dostupan)Djole NOVI SAD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo malo informacija novih:karata za 20.6 megadeth(Pesta) ima u prodaji i preko neta i u prodaji,ali karte bi trebalo kupiti i preuzeti u officu u Madjarskoj (u Pesti)pre koncerta...Tako da ko hoce da putuje sa mnom na koncert Megadeth-a treba da mi prvo uplati cenu karte koju ja kupujem u Madjarskoj,a potom i cenu prevoza koja ce po svoj prilici biti 40eu (Novi Sad-Budimpesta-Novi Sad)u slucaju prijavljivanja veceg broja putnika iz Beograda postoji mogucnost polaska i iz Beograda (cena 50e)...Polazak 20.6 ujutru(mozemo svratiti i u KAFANU) povratak po zavrsetku koncerta

info tel:069 635 742 ili (063 635 742 ako je dostupan)Djole NOVI SAD

Zvuči ok, naročito kafanski deo :)

Cena i sve ostalo je ok, ja krećem da vadim pasoš u aprilu pa će valjda biti gotov tokom maja. Ne mogu ništa potvrditi definitivno al te stavljam u moj telefon pa se čujemo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zvuči ok, naročito kafanski deo :)

Cena i sve ostalo je ok, ja krećem da vadim pasoš u aprilu pa će valjda biti gotov tokom maja. Ne mogu ništa potvrditi definitivno al te stavljam u moj telefon pa se čujemo.

 

Ne znam kakva je situacija s pravljenjem pasosha sada (koliko se cheka), ali nemoj da budesh u frci s vremenom... To se zakazuje... kao kod doktora specijaliste. :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

 Koliko je karta i koliko prima ta hala ili sta vec? 

 

Karta je skoro 30 eura. Pretpostavljam da ce to biti open air koncert. Tu ima 6000 stajacih mesta. U hali ima 2500 stajacih mesta.

Edited by Huszar

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 months later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...