Jump to content

2010.06.21. *Ušće, Beograd* Billy Idol


Vincent Hess

Recommended Posts

  • 1 month later...

Uff pufff... Dal da pljunem pare, jebo ga ja...

Al izvodjači na festivalu su mi VRH. Da li postoji jedna osoba koja će da kupi karte za sve tri večeri???

 

U stvari, da, verovatno će na Biliju biti pun k ljudi koji su bili na prve dve večeri, pošto je to ipak inostrana zvezda Ušće festivala.

 

Mau.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uff pufff...

 

ovo je kao iz Alan Forda :haha:

 

Da li postoji jedna osoba koja će da kupi karte za sve tri večeri???

 

Bajagu, Georgieva, i ostale ne bih gledao/slushao ni da je dzabe ulaz. A Seve jedino ako bi snimala film (u stilu svog prvog :twisted: ) za vreme koncerta.

 

Mau.

 

Kao da je neko machku zgazio na rep. Pa daaa, ti i jesi machka (naopachka). :lol:

 

Idol mi je jedini zanimljiv od izvodjacha. Verovatno sam tamo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Setlista iz Moskve:

 

1. Cradle of love

2. Dancing witn Myself

3. Love's Strange

4 .Prodigal Blues

5. Bitter Pill,

6. Blue Highway,

7. LA woman, (Of course Billy sings: "Moscow woman sunday afternoon....")

8. Flesh for Fantasy

9. Kings and Queens

10. Eyes Without a Face,

11. White Wedding

12. King Rocker and Running With The Boss Sound- mix

13. Sweet Sixteen

14. Hot in the City

15. To Be a Lover

16. Don't Shoot the Messenger

17. Rebell Yell

18. Mony Mony

Share this post


Link to post
Share on other sites

katasrtofa... dobro je samo što nisu bregovića i idola stavili iste večeri...

 

DOSTA NAM JE TAKVIH FESTOVA, HOĆEMO ZMAJEVE, VILENJAKE I HOBITE, TO JE FESTIVAL!!! ŠTA ĆE NAM MUZIČARI, NISMO MI PEDERI!!!

 

 

Au bre pa kako ste mislili da obrnu pare, od čega... ovima što idu na čole mole seve itd., treba vopi da platimo jer da se ne lažemo - oni nam dovedoše Čika Bilija... koja bi druga matematika tu mogla da bude.

  • Upvote 2
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na ovaj koncert je trebalo da ne odem, a da kupim samo kartu kako bih iz poštovanja podržala čika Bilija i sve veterane koji još uvek sviraju za kintu a odavno bi trebalo da su u penziji. Da ne bi Steve Stevensa i onog mlađahnog im šarenog bubnjara da unesu malo emocija i energije na već 70% odrađenog koncerta, bio bi potpuni promašaj. Ovako je 70% promašaj. A mnogo ga volim. Jbg.

  • Upvote 4
  • Downvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na Exitu je trajalo duže, bilo bolje vreme, pivo bilo jeftinije (!), Bili bio nekako odmorniji, zvuk bio glasniji..

 

Što ne znači da je sinoć bilo loše, naprotiv. Na Exitu je bilo previše dobro..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na exitu je bila dosta bolja atmosfera...mnogo više ljudi. Ovde su seljački organizatori počeli prvo od nekog festa sa Severinom, Bregovićem i ostalom ekipom...(još jedan propali festival u Beogradu), potom malo više kiše i to je to.

Zvuk je sa moje strane bio ok (Levi tj. sa bine desni video bim, je trebalo povremeno udariti da bi prikazao full sliku)

Pivo 240 din.!!! ludaci i lopovi, za vodu nisam ni pitao, verovatno oko 150-200 (bolesno)...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zvuk je bio katastrofa, ali neverovatno, konstantno bauljane izmedju niskuh i visokih tonova, kao da se neko igra sa potenciometrima.

Opsti utisak je kao da je organizovano preko kurca. Jebao ih festival, sto nije mogao samo bili da bude. Ovako je svirao festivalski sat i po, a i cini mi se da je i on malo skapirao da je bovno organiyacija pa je ono odradio. Ja sam se lepo proveo jer nogo volim idola, i verovatno jedino zbog toga. I ono sto me najvise iritira, su ljudi koji ide na jedan koncert godisnje i onda kad dodju na taj jedan koncert ceo koncert provedu provlaceci se sa kraja na kraj livade nista ne cuju i ne vide i smetaju ljudima koji oce da uzivaju.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...