Jump to content

Moonspell


Tormentor

Recommended Posts

12.03. MOONSPELL i ENSLAVED imaju zajednicki koncert u Mocvari u Zagrebu.

 

Ostali koncerti u Hrvatskoj koji su vec sluzbeno potvrdjeni za pocetak iduce godine su

 

3.02.KREATOR,DARK TRANQUILITY,HATESPHERE i EKTOMORF,Zagreb,Tvornica

6.02.MALEVOLENT CREATION,Zagreb,Mocvara

9.03.APOCALYPTICA,Zagreb,Tvornica

 

i,naravno

 

12.03.MOONSPELL i ENSLAVED i VEIRD,Mocvara,Zagreb

Share this post


Link to post
Share on other sites

MOONSPELL sviraju zajedno sa ENSLAVED u Zagrebu,klub Mocvara 12.03.-subota.

 

Ostali zanimljivi koncerti u Zagrebu su...

 

3.02.KREATOR,DARK TRANQUILITY,HATESPHERE,EKTOMORF,Zagreb,Tvornica

6.02.MALEVOLENT CREATION,Zagreb,Mocvara

9.03.APOCALYPTICA,Zagreb,Tvornica

Share this post


Link to post
Share on other sites

zato sto kod nas ljudi nece da plate 1000 din za koncert. prosto. nece ni 300. zato sto je beograd docekao moonspell na noz kad su svirali ovde sa kissom. postoji milion razloga zasto je publika ovde krs i smorena, a mene mrzi da nabrajam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 months later...

Ah, Moonspell......

Hey, Lessie, nismo imali ni postenu trac partiju. Samo cu na brzinu da kazem da su svi bili divni!

istracaricemo na nekom gothicu koji ja ne budem radio. recimo neka sreda kod stevana.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ali ja jos uvek ne verujem da se sve to desilo. I dalje mislim da sam sanjala i koncert i intervju i tonsku i njih same....

ok, ja nisam tako reagovao, jer sam pre toga bio vec na jednom koncertu koji je bio mnogo bolji sa neke tehnicko-organizacione strane.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ok, ja nisam tako reagovao, jer sam pre toga bio vec na jednom koncertu koji je bio mnogo bolji sa neke tehnicko-organizacione strane.

Dobro, ali meni je ovo ipak bilo jedno izuzetno iskustvo! Ne dogadja se svakog dana da se upozna omiljeni bend i da ti se izdogadja sve ono sto se meni dogodilo!!!!!

A to sto tebi izgleda nije nista dovoljno dobro to je tvoj problem. Meni nije bila bitna ni organizacija, ni ozvucenje, vec energija koju su oni emitovali tokom nastupa. To je nesto sto ni krpice, ni sminka, ni sva moguca elektonika ovog sveta ne moze da promeni. Ako znas da napavis dobru atmosferu i priredis dobar koncert bez obzira na sve - e to je jos jedno merilo kvaliteta izvodjaca.

A i ja sam pod ovakvim utiskom zato sto meni Moonspell predstavlja nesto vise od omiljenog benda. Ne brini, ne ocekujem od tebe da razumes....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...